Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ni COVID

Ni COVID

Ko misliš, da se ne morejo zmisliti še kaj butastega, te presenetijo vedno znova: https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/po-neuradnih-podatkih-v-sredo-potrjenih-vec-kot-10-tisoc-okuzb/609280 

Vam scitiram najnovojše pogruntavščino: V primeru pozitivnega izvida se je treba izolirati za deset dni, oseba pa dobi tudi veljavno kodo QR za digitalno covidno potrdilo, s katerim dokazuje svojo prebolelost. Če pa težave v treh dneh izzvenijo, velja, da posameznik ni okužen s koronavirusom, tako kot tudi v primeru negativnega izvida PCR-testa.

Če pa zdaj niste dojeli, da se iz vseh nas delajo norca. Kamorkoli greš moraš kazat PCT, v šolah in podjetjih se nosijo maske, ljudje se vsak dan testirajo s hitrimi testi (ki naj bi bili še slabši kot PCR), stojijo več ur v vrstah za PCR, zato da jim bodo kasneje rekli, da kljub pozitivnemu testu nimajo COVID. In jih bodo še naprej hebali z maskami, hitrimi testi in PCT. Če je to stroka, sem jaz papež!

Glup narod je treba jebat v glavo, ker je glup.

Kot da je narod glup in bo prijavljal, da so težave v treh dneh izzvenele :))) In se prostovoljno odrekel qr kodi.

Stroka 😀 😀

Kje ti vidiš, da kljub poz.testu ne bodo imeli statusa prebolevnika?

Slišala sem, da če je v razredu en otrok pozitiven, gredo vsi v razredu v karanteno in štejejo kar cel razred za pozitivne, tudi če niso. Tudi od tu večje število pozitivnih (okuženih).

Odgovor na objavo uporabnika
Niti960, 20.01.2022 ob 08:44

Kje ti vidiš, da kljub poz.testu ne bodo imeli statusa prebolevnika?

Ja ne vem, logično sklepam. Če velja, da nisi imel koronavirusa, potem je logično, da ne boš dobil potrdila o prebolevnosti za nekaj, česar nisi prebolel.

Če pa težave v treh dneh izzvenijo, velja, da posameznik ni okužen s koronavirusom.

Odgovor na objavo uporabnika
kr neki540, 20.01.2022 ob 08:24

Ko misliš, da se ne morejo zmisliti še kaj butastega, te presenetijo vedno znova: https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/po-neuradnih-podatkih-v-sredo-potrjenih-vec-kot-10-tisoc-okuzb/609280 

Vam scitiram najnovojše pogruntavščino: V primeru pozitivnega izvida se je treba izolirati za deset dni, oseba pa dobi tudi veljavno kodo QR za digitalno covidno potrdilo, s katerim dokazuje svojo prebolelost. Če pa težave v treh dneh izzvenijo, velja, da posameznik ni okužen s koronavirusom, tako kot tudi v primeru negativnega izvida PCR-testa.

Če pa zdaj niste dojeli, da se iz vseh nas delajo norca. Kamorkoli greš moraš kazat PCT, v šolah in podjetjih se nosijo maske, ljudje se vsak dan testirajo s hitrimi testi (ki naj bi bili še slabši kot PCR), stojijo več ur v vrstah za PCR, zato da jim bodo kasneje rekli, da kljub pozitivnemu testu nimajo COVID. In jih bodo še naprej hebali z maskami, hitrimi testi in PCT. Če je to stroka, sem jaz papež!

stroka to tak pravi, ce se mi odlocmo vas ne testirat in rect da ni covid, potem ni, ker smo se mi tako odlocili… ne zato ker bi medicinsko to dokazali ali potrdili…

se je oglasil en ma tviterju pod to novico… on je imel simptome, hat negativen, poslan na pcr in pozitiven… simptomi so mu izzveneli v 1 dnevu… ampak pazi bil je pozitiven na testu…

po teh pravilih, ki si jih je izmislila stroka  NE BI IMEL COVIDA… ceprav v resnici ga je imel

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 20.01.2022 ob 08:45

Slišala sem, da če je v razredu en otrok pozitiven, gredo vsi v razredu v karanteno in štejejo kar cel razred za pozitivne, tudi če niso. Tudi od tu večje število pozitivnih (okuženih).

kaka bedarija

kot okuženi se štejejo samo pozitivni PCR testi

Sem šla še enkrat prebrat. Res dvoumno piše. Ampak to kar so hoteli povedati je, da se simptomatske osebe ne pošilja  več na PCR takoj. Takoj se pošlje samo še simptomatske otroke, nosečnice in rizične. Ostali pa, v kolikor NIMAJO pozitivnega hitrega testa, ostanejo v samoizolaciji 3 dni. V kolikor v treh dneh simptomi izvenijo, se smatra, da KOVIDA nimajo. V kolikor pa simptomi vztrajajo kontaktirajo zdravnika in ta jih pošlje na PCR test.

Je pa itak to totalno mimo ukrep, ker zdaj si zdravi pač prepošiljajo fotke pozitivnih hitrih testov in gredo s tem na PCR- probat – če bo bo, če ne pa ne. Bolani pa doma čakajo, ker jih zdravnik brez pozitivnega hitrega (razen izjem naštetih zgoraj) ne pošlje na PCR.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 20.01.2022 ob 10:04

kaka bedarija

kot okuženi se štejejo samo pozitivni PCR testi

čekdisout

Ni bedarija. Tej osebi verjamem, od kje pa misliš da so jih v torek nabrali 12.000 pozitivnih?? Včeraj pa menda 10.000. Spremljam dobro vsak dan njihovo računanje.

Odgovor na objavo uporabnika
enatri, 20.01.2022 ob 10:17

Sem šla še enkrat prebrat. Res dvoumno piše. Ampak to kar so hoteli povedati je, da se simptomatske osebe ne pošilja  več na PCR takoj. Takoj se pošlje samo še simptomatske otroke, nosečnice in rizične. Ostali pa, v kolikor NIMAJO pozitivnega hitrega testa, ostanejo v samoizolaciji 3 dni. V kolikor v treh dneh simptomi izvenijo, se smatra, da KOVIDA nimajo. V kolikor pa simptomi vztrajajo kontaktirajo zdravnika in ta jih pošlje na PCR test.

Je pa itak to totalno mimo ukrep, ker zdaj si zdravi pač prepošiljajo fotke pozitivnih hitrih testov in gredo s tem na PCR- probat – če bo bo, če ne pa ne. Bolani pa doma čakajo, ker jih zdravnik brez pozitivnega hitrega (razen izjem naštetih zgoraj) ne pošlje na PCR.

itak da je mimo ukrep –  poglej sam to logiko – celo epidemijo gonijo na tem DA ASIMPTOMATSKI LJUDJE PRENAŠAJO OKUŽBE – TOREJ SO OKUŽENI IN IMAJO COVID – pazi še enkrat asimptomatski…

ZDAJ PA KAJ – ONI NITI SIMPTOMATSKIH NE POŠILJAJO VEČ NA PCR…

potem hell takoj moraš nujno ukinit vso zahebavanje zdravih ljudi brez simptomov, če NITI BOLNIH NE POŠLJEŠ VEČ NA TEST.

To je direkt NORA medicina.

 

Debili. Saj pa ste že zdavnaj lahko prebrali, da so pcr teste ukinili z novim letom v ZDA. Ravno zato, ker služijo le korupciji, nikoli pa niso bili namenjeni diagnostiki.

 

Odgovor na objavo uporabnika
occv, 20.01.2022 ob 10:48

itak da je mimo ukrep –  poglej sam to logiko – celo epidemijo gonijo na tem DA ASIMPTOMATSKI LJUDJE PRENAŠAJO OKUŽBE – TOREJ SO OKUŽENI IN IMAJO COVID – pazi še enkrat asimptomatski…

ZDAJ PA KAJ – ONI NITI SIMPTOMATSKIH NE POŠILJAJO VEČ NA PCR…

potem hell takoj moraš nujno ukinit vso zahebavanje zdravih ljudi brez simptomov, če NITI BOLNIH NE POŠLJEŠ VEČ NA TEST.

To je direkt NORA medicina.

 

To je zato, da bi čim manj qr kod izdali. Ve se, da omicron povzroča blažje simptome, ki trajajo le par dni. Zato marsikdo, ki bo prebolel, ne bo šel na pcr test in ne bo dobil potrdila o prebolelosti.

Nategovanje, da bi precepili tudi tiste, ki so/bodo dejansko preboleli

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10159913957665802&set=a.10150787236675802

Odgovor na objavo uporabnika
uspešno, 20.01.2022 ob 10:59

To je zato, da bi čim manj qr kod izdali. Ve se, da omicron povzroča blažje simptome, ki trajajo le par dni. Zato marsikdo, ki bo prebolel, ne bo šel na pcr test in ne bo dobil potrdila o prebolelosti.

Nategovanje, da bi precepili tudi tiste, ki so/bodo dejansko preboleli

sej test sam kot tak ni problem pač ne greš nanjga – če je vseeno kaj imaš, če je lažje – pač se cajtaš doma…

problem nastane, ker ti s tem testom oziroma dostopom do njega potem omejujejo pravice v življenju in dostop do svobode… TUKAJ PA SE ZADEVA KONČA…

da ne govorimo o tem,da je tako medicina postala NA PAMET MEDICINA, ki zdaj kar na pamet dosodi kaj imaš in česa nimaš – to je še huje kot zloraba pcr testa… zdej že kar na pamet odločajo…

pod to njihovo pogruntavščino na twitterju se je oglasil človek, ki je imel simptome – bil na hat negativen, ker je veljal še star sistem ga je zdravnica napotila na pcr .- in bil je POZITIVEN… v enem dnevu boljši in brez simptomov… in je napisal – po novem sistemu, bi mu lažno določili,da nima covida, čeprav, ga je imel…

torej postavitev napačne diagnoze in še oropanje za kodo, ki je dostop do svobodnega gibanja…

ZATO NAJMANJ KAR JE MORAJO UKINITI PCT TEROR, ČE VSAKEMU NE DAJEJO ENAKIH MOŽNOSTI DOSTOPA DO ZDR. STORITEV IN TOREJ DO KODE PREBOLEVNIKA.

Že to je čista groza,da so se odločili na pamet birokratsko določati diagnoze, po diagramih, ki jih rišejo z računalnikom … in to je stroka…

 

Cepilni genocid.

Smrtonosne serije in obdukcije razkrivajo covid-19 cepilni genocid

bla bla bla tole s karanteno otrok. Pri mojem otroku jih je v šoli manj kot pol, ostali okuženi. Razred je neuradno dobil 2 dni karantene (do srede). Tako da je to navadna laž. Lahko je razred samo prešel na daljavo, od NIJZ pa karantene sigurno niso dobili, ker so z emaili oz.papirji v zamudi za več kot teden dni.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka422, 20.01.2022. ob 08:45

Slišala sem, da če je v razredu en otrok pozitiven, gredo vsi v razredu v karanteno in štejejo kar cel razred za pozitivne, tudi če niso. Tudi od tu večje število pozitivnih (okuženih).

Sem v tujini. Na nasi soli se je doajalo isto. Vseh 300 otrok na soli je bilo razlasenih za pozitivne. V resnici sta bila pozitivna 2.

New Report

Close