Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kdaj ste se nalezli od družinskega člana

Kdaj ste se nalezli od družinskega člana

Hčerki so s pcr potrdili covid okužbo v torek,v šoli je hitri test pokazal en dan prej. Kdaj naj pričakujem pozitivni test. Kljub nekaterim simptomom sem še vedno negativna.Je možno,da se sploh ne nalezem saj sem pred več kot enim letom prebolela covid??

Pri meni podobno. Tudi prebolela pred enim letom. Sin pa je dobil simptome in bil pozitiven v četrtek, jaz sem dobila simptome (pekoče grlo, nizka vročina, slabo počutje) v soboto. Na hitrem testu iz nosa sem bila neg., iz grla pa pozitivna. Drugi dan na pcr tudi pozitivna. Mož in drugi sin se (zaenkrat) nista nalezla.

Pri sinu je bil hitri test +. Takrat je tudi zbolel in obležal. Ostali člani smo na hitrih testih še kar negativni. Eden je C, ostali nismo ne C in ne P. Jaz sicer imam simptome, a je hitri test skoz negativen.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 20.01.2022 ob 21:02

Pri sinu je bil hitri test +. Takrat je tudi zbolel in obležal. Ostali člani smo na hitrih testih še kar negativni. Eden je C, ostali nismo ne C in ne P. Jaz sicer imam simptome, a je hitri test skoz negativen.

prehitro sem pisala. Sin je bil + v nedeljo

Odgovor na objavo uporabnika
madu, 20.01.2022 ob 21:00

Pri meni podobno. Tudi prebolela pred enim letom. Sin pa je dobil simptome in bil pozitiven v četrtek, jaz sem dobila simptome (pekoče grlo, nizka vročina, slabo počutje) v soboto. Na hitrem testu iz nosa sem bila neg., iz grla pa pozitivna. Drugi dan na pcr tudi pozitivna. Mož in drugi sin se (zaenkrat) nista nalezla.

Kje si naredila test iz grla?

New Report

Close