Najdi forum

Splash Forum Koronavirus WHO že pravi pripravite se na 4

WHO že pravi pripravite se na 4

v vsej Evropi,me zanima koliko se vas misli cepit s 4odmerkom?

Četrti krog

še tretja ne nuca, čemu?

Veliko norcev se bo tudi s četrtim in tudi petim če bo treba. Potem pa upam začnejo cepat kot muhe. Morda jih bo enkrat razsvetlili. Po drugi strani pa debilov tako ali tako ni škoda. Prej jih pobere bolje bo.

Jaz sem se samo z enim, sedaj me ne naserjejo več.

ta cepiva niso vredna da jih pes poščije, foter se je pod prisilo cepil lani septembra, od takrat naprej se mu je zdravje drasticno poslabsalo  tezave s srcem, aritmije ,itd…

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 21.01.2022 ob 20:02

ta cepiva niso vredna da jih pes poščije, foter se je pod prisilo cepil lani septembra, od takrat naprej se mu je zdravje drasticno poslabsalo  tezave s srcem, aritmije ,itd…

Kk se mas pa ti kaj?

 

dejstvo je, da več bo krogov novih šotov več bo krogov – valov okužb…

bolj bodo ljudje se hodili špikat s tem – bolj bodo okužbe razširjene

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz ne, 21.01.2022 ob 19:57

Veliko norcev se bo tudi s četrtim in tudi petim če bo treba. Potem pa upam začnejo cepat kot muhe. Morda jih bo enkrat razsvetlili. Po drugi strani pa debilov tako ali tako ni škoda. Prej jih pobere bolje bo.

Zaenkrat covid pobira necepljene.

Cepljenim ste napovedovali konce že 29. septembra, 18.oktobra 2021, pa se vaše napovedi niso uresničile. Se bo treba sprijaznit z resnico, da cepivo samo aktivira obrambo pred virusom.

 

dejstvo je, da več bo krogov novih šotov več bo krogov – valov okužb…

bolj bodo ljudje se hodili špikat s tem – bolj bodo okužbe razširjene.

Točno tako. Ampak naivnih bedakov ne zmanjka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
po kakšni logiki, 21.01.2022 ob 20:22

Zaenkrat covid pobira necepljene.

Cepljenim ste napovedovali konce že 29. septembra, 18.oktobra 2021, pa se vaše napovedi niso uresničile. Se bo treba sprijaznit z resnico, da cepivo samo aktivira obrambo pred virusom.

Status necepljenega dobiš, ko po preteku ne greš po nov odmerek. Za kovidom večinoma zbolevajo cepljeni, v bolnišnicah pa nimajo samo kovidnih bolnikov! Saj druge bolezni niso izginile. https://www.odpriteoci.si/post/poglejte-za-kaj-gre-in-se-odločite-se-bomo-uprli-ali-umrli

 

who is who

robotic voice, I do not know

Odgovor na objavo uporabnika
Andromeda server, 21.01.2022 ob 23:28

robotic voice, I do not know

ANDROMEDA SERVER do you geting my signal?

Im from wolf- lundmark-melotte. 🐔

HA HA HA HA HA

Sanja svinja o koruzi.

O, Bog, odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Lanili, 21.01.2022 ob 23:43

HA HA HA HA HA

Sanja svinja o koruzi.

O, Bog, odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo.

Za Po kakšni logiki

New Report

Close