Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Dajte se mal pomirit na testirnih mestih

Dajte se mal pomirit na testirnih mestih

Tisti tam vam niso nič krivi. Ne tisti, ki testirajo kot tudi ne tisti, ki čakajo na test. Včeraj in danes sem bila.

Tip se po parkingu dere naj se gredo vsi cepit, da ne bodo tam stali. Brez povoda kar tako sam od sebe.

Tip ne ve svoje telefonske na pamet. Mu gospa razlaga, da jo rabi. Tip popizduje, da je telefon pozabil doma in potem tam preklinja vse po vrsti, ker mora zdaj domov po telefon.

Okužen se dere nam delavkama, da kaj se gresta, ker on pa že ne more bit pozitiven, če je pa trikrat cepljen. Policijo bo poklical, tožil ju bo, zopet preklinja vse po vrsti.

Okužen se zdira nad delavko naj mu napiše, da je negativen toliko da lahko gre v Merkura. Da saj bo on potem šel to s kovidom zrihtal.

In še več takih primerkov. Pa to samo po ena ura dva dni zapored.

Pa se je vsem zmešalo ali kaj?

Ja anticepilci imate non stop probleme. Niste še cepili, zdaj vam je pa težko v vrsto za testiranje. Res ste glupi ko k…

Odgovor na objavo uporabnika
zila, 03.02.2022 ob 12:42

Tisti tam vam niso nič krivi. Ne tisti, ki testirajo kot tudi ne tisti, ki čakajo na test. Včeraj in danes sem bila.

Tip se po parkingu dere naj se gredo vsi cepit, da ne bodo tam stali. Brez povoda kar tako sam od sebe.

Tip ne ve svoje telefonske na pamet. Mu gospa razlaga, da jo rabi. Tip popizduje, da je telefon pozabil doma in potem tam preklinja vse po vrsti, ker mora zdaj domov po telefon.

Okužen se dere nam delavkama, da kaj se gresta, ker on pa že ne more bit pozitiven, če je pa trikrat cepljen. Policijo bo poklical, tožil ju bo, zopet preklinja vse po vrsti.

Okužen se zdira nad delavko naj mu napiše, da je negativen toliko da lahko gre v Merkura. Da saj bo on potem šel to s kovidom zrihtal.

In še več takih primerkov. Pa to samo po ena ura dva dni zapored.

Pa se je vsem zmešalo ali kaj?

Mislim da bi bilo bolj učinkovito da bi se oglasila “tam” in “takrat” kot pisarjenje  po forumu , se ti ne zdi?

Eno vprašanje – zakaj bi se šel en trikrat cepljen testirat? Če ne zato, ker ima bolezenske znake – ergo je bolan. Zakaj bi potem vpil in se razburjal? Ker malo naklada tale avtor, a ne? :-)))

mene je pa tole zelo nasmejalo.

hvala za zapis.

kaj vse pride ljudem na misel… ha ha ha ha

Odgovor na objavo uporabnika
Al pacno, 03.02.2022 ob 12:53

Ja anticepilci imate non stop probleme. Niste še cepili, zdaj vam je pa težko v vrsto za testiranje. Res ste glupi ko k…

V temh vrstah je zadnje čase več cepljenih kot necepljenih, vsak dan je tudi več pozitivnih testov. In izmed vseh razgrajačev je bil samo en necepljen, tisti brez telefona.

Odgovor na objavo uporabnika
raje ne, 03.02.2022 ob 12:56

Mislim da bi bilo bolj učinkovito da bi se oglasila “tam” in “takrat” kot pisarjenje  po forumu , se ti ne zdi?

Oglasila sem se v obeh primerih, ko se je nekdo znašal nad delavko, ki testira. Da bi se ubadala z ostalimi razgrajači, ki kolnejo po parkiriču mi ni prišlo na misel. So kot pijanci.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj428, 03.02.2022 ob 12:58

Eno vprašanje – zakaj bi se šel en trikrat cepljen testirat? Če ne zato, ker ima bolezenske znake – ergo je bolan. Zakaj bi potem vpil in se razburjal? Ker malo naklada tale avtor, a ne? :-)))

Ne vem. Gospod je to zelo na glas razlagal delavki in se zdiral, da test ne kaže prav. Kdaj se je cepil in zakaj se kljub temu testira ni povedal.

Odgovor na objavo uporabnika
zila, 03.02.2022 ob 13:18

V temh vrstah je zadnje čase več cepljenih kot necepljenih, vsak dan je tudi več pozitivnih testov. In izmed vseh razgrajačev je bil samo en necepljen, tisti brez telefona.

In zakaj bi se šel testirat, da bi potem šel v Merkur, če je pa cepljen? 🙂

Pravzaprav ce 3x cepljeni z bolezenskimi znaki ne rabi it testirat. Lahko lepo mirno gre v trgovino s svojo Q kodo.

Lahko da je šel s tujo zdravstveno se testirat pa od tistega tipa ni vedel telefonske pa se je zajebnil – saj telefonska ni pomembna – bi si pa eno izmislil.

Odgovor na objavo uporabnika
ja ja ja, 03.02.2022 ob 13:24

In zakaj bi se šel testirat, da bi potem šel v Merkur, če je pa cepljen? 🙂

julija na 24 ur so razlagali, da bo en odmerek doživljenjska zaščita

 

kaj ne bo folk penil, če nas imajo za idio.te na polno

Odgovor na objavo uporabnika
bdbdbd, 03.02.2022 ob 13:30

julija na 24 ur so razlagali, da bo en odmerek doživljenjska zaščita

 

kaj ne bo folk penil, če nas imajo za idio.te na polno

Tega niso nikoli trdili ali zagotavljali. Če že, so uporabljali pogojnik. Ampak to je že preveč komplicirano za vaše mini možgane, ki razumejo samo belo in črno, samo ja in ne.

zila, še vedno se smejem na ta tvoj zapis…

 

verjamem pa, da tebi to ni smešno.

 

imam eno vprašanje: imate navodila koliko je treba dati testirno palčko v nos?

ker eni jo dajo do možganov, eni pa samo malo.

kako je s tem? to vsak po svoje dela ali imate navodila, pa se jih vsi ne držijo?

Saj je vse povedano, trikrat cepljen, prepričan, da ne more biti pozitiven. V  zadnjem času kar mrgoli primerov, ko je cela familija, vsi trikrat cepljeni  ponovno, ali prvič okužena. Efektivnost cepiva je podobna  blagostanju Kosova. Pametnemu dovolj!

 

3x cepljeni delajo gneco in se derejo na zaposlene, da oni niso pozitivni, ce so pa ze 3x cepljeni!

Kaj potem 3x cepljen dela na testirnem mestu, če ve, da ni pozitiven.

Zakaj bi šel stat v vrsto in zgubljat svoj čas?

Resno mi naj to prosim nekdo razloži.

Edino razlago imam, da trikrat cepljen, če je + gre na bolniško in dobi refundirano od države.

Če pa zboli in se ne gre testirat, pa firma plača bolniško in mu šef teži, da naj gre na test.

To je edina razlaga, ki jo najdem.

Testiral se je verjetno zato, ker je bil v stiku in ima simptome, potem pa tezil, da ne more bit +, ce je pa ja 3x cepljen.

Kaj ti ni jasno?

Testirajo se tudi ceoljeni, ce imajo simptome ali so v stiku.

Ma ljudje imajo že vsega dost,vsi sprani,če ne bo tega kmalu konc,bo samo se slabse

Odgovor na objavo uporabnika
3x cepljeni, 03.02.2022 ob 14:14

Testiral se je verjetno zato, ker je bil v stiku in ima simptome, potem pa tezil, da ne more bit +, ce je pa ja 3x cepljen.

Kaj ti ni jasno?

Testirajo se tudi ceoljeni, ce imajo simptome ali so v stiku.

Že, samo potem ne bi tulili, da ne morejo biti okuženi. Če se trikrat cepljeni gre testirat, se gre z razlogom (najverjetneje ima znake). Kar tako zaradi lepšega pa res ne bo izgubljal časa tam. Zato so to pravljice :-)))

Ja če je sveto prepričan, da ni +, kaj pa se potem hodi testirat. Lepo naj doma preboleva prehlad tri dni in je to to. Kaj potem hodi stat tja na testirno mesto pa gužvo delat?

Moj oče ima samo hišni telefon. In ja, je kar problem s testi in z vsem.

Sprašujwjo, kako nima, kaj  aj zdaj. A je pametni telefon obvezen?

 

Saj sms niti ne bi mogel prebrati.

 

Hahaha dobre.. Se jaz povem, tip pred mano direkt vprasa uno, ki testira, ce mu za 100 eur da pozitiven test, se je smejala, je rekel 500,pa roka..

Ti sicer na veliko nakladaš, ampak ja, ljudem se po 2 letih vsakodnevnega psihiranja na vsakem koraku, meša. A se čudiš?

Ko sem jaz zadnjic stala, smo vsi vedeli, kdo so 3x cepljeni.. Zacela je ena pizdit, da bo vse po vrsti tožla, da se je cepila 3x,in kaj za vraga(milo rečeno), je zdaj zbolela.. Potem smo pa videli, kdo vse ji je pritrjeval in potrdil svojo isto izkušnjo, v bistvu smo bili necepljeni v manjšini.. Kolikor sem zasledila, je pa rabila potrdilo za službo za bolniško.

New Report

Close