Najdi forum

Splash Forum Koronavirus 3xpozitiven na samotestiranju

3xpozitiven na samotestiranju

Mogoce kdo ve kaj narediti v mojem primeru doma sem se 3x testiral in sem bil 3xpozitiven potem sem sel se na testirno tocko kjer sem bil negativen

Odgovor na objavo uporabnika
Negdo926, 05.02.2022 ob 19:07

Mogoce kdo ve kaj narediti v mojem primeru doma sem se 3x testiral in sem bil 3xpozitiven potem sem sel se na testirno tocko kjer sem bil negativen

 

Počakaj dan, dva in pojdi še 1x na test. Če bo negativen, mu verjemi. No, če si vmes zbolel, pokliči zdravnika in mu povej kako je bilo.

 

Na tole bi dejal … en velik HAHA.

V samem zacetku so goljufali, a morda mislite, da sedaj pa ne vec? Najbrz je to tisto napihovanje stevilk, ko je blo en dan 15 tauzent novih, potem 32 tauzent in naslednji dan 16 tauzent.

Tole je bilo napisano na CBC 16 aprila 2020:
Thousands of contaminated test kits delivered to New Brunswick
prevod:

Na tisoče okuženih testnih kompletov dostavljenih v New Brunswick

Thousands of kits meant to screen for COVID-19 delivered to New Brunswick from a supplier in China last week were contaminated and can’t be used at this point.

Premier Blaine Higgs told reporters Thursday that he learned about the defective kits a week ago and found the news “disappointing.”

prevod:

Na tisoče kompletov za testiranje na COVID-19, ki jih je dobavitelj iz Kitajske prejšnji teden dostavil v New Brunswick, je bilo okuženih in jih trenutno ni mogoče uporabiti.

Premier Blaine Higgs je v četrtek novinarjem povedal, da je za okvarjene komplete izvedel pred tednom dni in da ga je novica “razočarala”.

Mislim ej, pa kaj vam se ni jasno?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
počakaj, 05.02.2022 ob 22:31

 

Počakaj dan, dva in pojdi še 1x na test. Če bo negativen, mu verjemi. No, če si vmes zbolel, pokliči zdravnika in mu povej kako je bilo.

 

Dans sem sel na test in sem pozitiven

New Report

Close