Najdi forum

Splash Forum Koronavirus test doma +, na hitrem –

test doma +, na hitrem –

Zjutraj sem naredila test doma in je cez dobrih 10 minut pokazal rahlo crtico, naj bi bil pozitiven. Se grem testirat na testirno mesto, negativen. Prejle spet naredim test doma, spet pozitiven. Doma sem uporabila dva razlicna testa.

Naj grem spet na testirno mesto? Mogoce jutri. Predvidevam, da tam na hitrem niso pustili testa dovolj dolgo, saj se mi sele po 10ih minutah obarva druga crtica.

 

Ampak!

Koliko je to testiranje sploh se smiselno in koliko je smiselen pct?

Zagotovo nisem osamljen primer in predvidevam, da je kar nekaj ljudi, ki so bili na testiranju, ker so prehlajeni, pa jim je pokazalo negativno in so veselo hodili okoli.

Cepljenim se ni treba testirat, tudi veselo hodijo okoli.

Ja, kaj nam potem sploh nuca pct? Za kaksno dobro je to, ce en kup okuzb spolzi skozi?

 

 

 

 

 

Imaš dovolj dober razlog, da te zdravnik napoti na pcr (pa še “meddržavni” P imaš potem). Če ne mara poslati, pa vprašaj, kdo bo odgovarjal za okužbo 50ih sodelavcev.

Polno je takih zgodb. Sodelavka je imela 3 pozitivne samotestirne teste in 2 negativna hitra testa. Je hotela na PCR, pa je niso hoteli dat, ker nima kroničnih bolezni. Je šla na samoplačniškega, ki je bil seveda pozitiven.

Ko slišiš za take primere, bi vrgel naši stroki teste in potrdila PCT v glavo. Se delajo norca iz ljudi. Če bi naša vrla vlada kaj dala na ljudi, bi povrnila pozitivne PCR.

Jaz sem povedala da sem bila pozitivna doma in mi je vzel bris iz nosu in grla. HAG je bil pozitiven

Odgovor na objavo uporabnika
kaj je zdaj to?!, 09.02.2022 ob 16:51

Zjutraj sem naredila test doma in je cez dobrih 10 minut pokazal rahlo crtico, naj bi bil pozitiven. Se grem testirat na testirno mesto, negativen. Prejle spet naredim test doma, spet pozitiven. Doma sem uporabila dva razlicna testa.

Naj grem spet na testirno mesto? Mogoce jutri. Predvidevam, da tam na hitrem niso pustili testa dovolj dolgo, saj se mi sele po 10ih minutah obarva druga crtica.

 

Ampak!

Koliko je to testiranje sploh se smiselno in koliko je smiselen pct?

Zagotovo nisem osamljen primer in predvidevam, da je kar nekaj ljudi, ki so bili na testiranju, ker so prehlajeni, pa jim je pokazalo negativno in so veselo hodili okoli.

Cepljenim se ni treba testirat, tudi veselo hodijo okoli.

Ja, kaj nam potem sploh nuca pct? Za kaksno dobro je to, ce en kup okuzb spolzi skozi?

 

 

 

 

 

jasno je,da ti testi na testirnih mestih so v veliki večioni fovš…

če se ti to zgodi, da si doma pozitivna in imaš teste si jih shrani, kontaktiraj osebnega zdravnika in mu povej – da imaš domače teste pozitivne, na hat pri izvajalcu si negativna – in da prosiš za napotitev na pcr. tako bi jaz naredila – saj se ne moreš non stop sprehajat od hat do hat izvajalca  da ti nos vrtajo – to ni  normalno

 

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 09.02.2022 ob 17:43

Polno je takih zgodb. Sodelavka je imela 3 pozitivne samotestirne teste in 2 negativna hitra testa. Je hotela na PCR, pa je niso hoteli dat, ker nima kroničnih bolezni. Je šla na samoplačniškega, ki je bil seveda pozitiven.

Ko slišiš za take primere, bi vrgel naši stroki teste in potrdila PCT v glavo. Se delajo norca iz ljudi. Če bi naša vrla vlada kaj dala na ljudi, bi povrnila pozitivne PCR.

v takem primeru, da me noče dat, in da si ga plačam in sem pozitivna – grem do odvetnika in napiše vsem en dopis tako izvajalecm hat kot tudi zdravnici zaradi malomarnega zdravljenja in napačne diagnoze

… pa še na ministrstvo napišem zahtevek za povrnitev stroškov, sicer bom pravno ukrepala zaradi malomarnega in napačnega zdravljenja in postavitve diagnoze. pa da jih vidimo… prav cajt bi9 si vzela in bi zahtevala povrnitev stroškov samoplačniškega testa.

kam smo prišli prej so vsakemu po 10 lahko dajal pcr na stroške zavarovanja – eni ga pa še enkrat niso dobili in morajo zdaj plačevati… ogabno res… imamo vsi enake pravice al ne…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hojladrija, 09.02.2022 ob 18:28

Jaz sem povedala da sem bila pozitivna doma in mi je vzel bris iz nosu in grla. HAG je bil pozitiven

prosim povej no a to ti z isto palco štora najprej po nosu pol še po grlu al kako to gre?

Odgovor na objavo uporabnika
ljudje no, 09.02.2022 ob 18:36

prosim povej no a to ti z isto palco štora najprej po nosu pol še po grlu al kako to gre?

Ne. Najprej po žrelu, potem gre pa z isto palčko še v nos.

Odgovor na objavo uporabnika
kontra746, 09.02.2022 ob 22:18

Ne. Najprej po žrelu, potem gre pa z isto palčko še v nos.

ne bi pustila nikoli tega… to je tako kot bi si hrano iz ust v nos tiscal po istem principu…  za to se imata dve palci, ce ze, ne pa tako ogabno… si predstavljate da se spomnijo se analnih testov in bodo z eno palco v vse luknje storal… pa saj so znorel

Takih primerov je ogromno. Na hagt moras sam vztrajat, da ti ga vzamejo kot je treba. Kar je zalostno je to, da si doma pozitiven tam pa ne in moras trošit energijo se za to, da vztrajas za pravilno odvzem.

Eni pravjo, klici zdravnico, a ta te na pcr noce narocit. Kljub jasnim znakom kovida. Pol se pa pejt.

Zakaj se pa sploh doma testiraš? Ti je tako dolgčas, da nimaš druzga za počet?

Odgovor na objavo uporabnika
ljudje no, 09.02.2022 ob 18:35

… pa še na ministrstvo napišem zahtevek za povrnitev stroškov, sicer bom pravno ukrepala zaradi malomarnega in napačnega zdravljenja in postavitve diagnoze. pa da jih vidimo… prav cajt bi9 si vzela in bi zahtevala povrnitev stroškov samoplačniškega testa.

kam smo prišli prej so vsakemu po 10 lahko dajal pcr na stroške zavarovanja – eni ga pa še enkrat niso dobili in morajo zdaj plačevati… ogabno res… imamo vsi enake pravice al ne…

 

Ti kar piši za povrnitev 2,7€ stroška 😀

Sigurno se bodo hitro odzvali 😀

 

New Report

Close