Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske, ali veliko jokate? Tudi prijavljene na forum.

Ženske, ali veliko jokate? Tudi prijavljene na forum.

Jaz,  kakor za koga.  Vsaj tako mi je rečeno. Eni bi me ocenili za jokico, jokice pa bi  rekle, da ne jočem velikokrat.

Pravijo, da so solze zdravilne. Ampak današnja družba želi močno žensko. Pa me zanima. Koliko jokate? Ali se raje zadržite, ko bi se najraje zjokale?

Pa odgovorite tudi prijavljene na forum. Naj vas ne bo sram. Jaz nisem prijavljena, ker ta forum zelo malo berem.

jaz sem vedno v stiku s svojimi čustvi tako da ja tudi jokam. zato pa sem čista ko suza!

😁

Močna ženska je tista, ki je v stiku s svojimi čustvi, ne pa ženska, ki imitira moškega!

Ampak ti dostikrat pišeš na forum, ker drugače ne bi napisala da naj tudi prijavljene pišejo, ker itak ne bi imela pojma kdo je kdo. Z namenom sprašuješ kajne..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 16.03.2022 ob 22:44

jaz sem vedno v stiku s svojimi čustvi tako da ja tudi jokam. zato pa sem čista ko suza!

😁

Močna ženska je tista, ki je v stiku s svojimi čustvi, ne pa ženska, ki imitira moškega!

Ampak ti dostikrat pišeš na forum, ker drugače ne bi napisala da naj tudi prijavljene pišejo, ker itak ne bi imela pojma kdo je kdo. Z namenom sprašuješ kajne..

Super, da si v stiku s čustvi. Zanima me, če se opredeljuješ za jokico?

Na forum sem redko, ampak berem prijavljene osebe od časa do časa.

 

zakaj bi se opredeljevala za jokico? Ker potočim solze ko sem žalostna ali vesela ali ko se z mezinčkom butnem v nogo mize? Ne nisem. Sem človek! Haloooo, roboti ne jokajo! Ljudje mormo tud jokat, če ne so živi mrtveci!

se ti opredeljuješ za jokico?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 16.03.2022 ob 23:03

zakaj bi se opredeljevala za jokico? Ker potočim solze ko sem žalostna ali vesela ali ko se z mezinčkom butnem v nogo mize? Ne nisem. Sem človek! Haloooo, roboti ne jokajo! Ljudje mormo tud jokat, če ne so živi mrtveci!

se ti opredeljuješ za jokico?

Mi je že kdo rekel, da se sem lahkih solz, ja. Ampak jaz si ne morem pomagati, taka pač sem.

New Report

Close