Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mlade sivolaske ste pač neurejene

Mlade sivolaske ste pač neurejene

Tiste, ki ste dokaj mlade pa imate sive lase in se ne barvate, ste pač neurejene, zanemarjene. Sprijaznite se.

Ženska stara 30, 40, 50 in s sivimi lasmi: to je čsita neurejenost. Dedcem pač ne boste všeč.

Če je ženska stara kakih 60, 70, potem ni več tako čudno, če nosi sive lase. Ampak za mlajše pa to ni normalno. Ste pač zanemarjenke.

 

Kakšna traparija je pa zdaj povezovati barvo z urejenostjo?

In glede všečnosti – ne drži.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 03.10.2022 ob 19:22

Kakšna traparija je pa zdaj povezovati barvo z urejenostjo?

In glede všečnosti – ne drži.

Kolikor vem, se tvoja partnerka barva. Drži?

Ker si ne barvaš kože na modro, si zame totalno neurejena in zanemarjena vešča, ne glede na to, koliko si stara in kaj vse drugega navlečeš nase. Navadna nemarnica si! Če si tip, pa nemarnež!

Odgovor na objavo uporabnika
sprijaznite se, 03.10.2022 ob 19:24

Kolikor vem, se tvoja partnerka barva. Drži?

Delno drži. Včasih se z naravno barvo. Še zdaj ne vem zakaj.

Pa tiste, ki se ne zbotoksirajo po 35-em so tudi totalno neurejene in nemarne.

Joj ti pa maš veliki manjvrednostni kompleks.

Delaj na sebi, uspelo ti bo.

“Delaj na sebi”

Pa imaš, najbolj univerzalni odgovor na monu.

Sem pač zanemarjena, kaj naj, če pač v šoli nisem sedela na ušesih in pač vem kaj pomeni kemični koktajl  spojin na glavi.

Eni se bojite mRNA vakcine, a nase in vase daste veliko bolj škodljive preparate, pa razumi kdor zmore?

Sivi lasje res niso privlačne. Vsaka bi se morala barvati.   To je čista osnova estetike. Pri moških je drugače. Šarmantni so sivolasi in plešasti.  Ženska pa mora nekaj dati naše. Najslabše so tiste, ki pravijo, da so rade “naravne”.

Tud provokacije so se začele že malo ponavljat

Pač mu ne bom všeč in ne tebi, se ti bom pač zdela zanemarjena. Kaj naj zdaj ko si delila svojo velecenjeno pomembno mnenje z drugimi? Siva sem in sama sebi sem ok.

Znanka, okrog 40, se ne barva več (pred korono se še je). Ima urejeno frizuro, lepe sive lase. Sem mislila, da se barva na sivo. Definitivno zgleda bolje tako, kot pa če bi imela rdeče pobarvane lase pa siv narastek.

Sicer mi je bila super ženska,  tudi ko se je barvala. Je ne ocenjujem po barvi las, ampak po drugih kvalitetah. Upam, da tudi njen mož misli tako.

Jaz se še barvam, ker še nisem v celoti osivela in sedaj ne bi bilo ok.

 

 

Sivi lasje nimajo veze z neurejenostjo, ravno tako ne barvani z urejenostjo.

Pobarvani skrepani uniceni lasje z grdim narastkom- to je ful neurejeno in tega je kar dosti za vidt.

Zdravi lasje v naravnih barvah, pa nima veze kaka je barva naravna- e to je urejeno.

Ce vam sivi lasje niso vsev zaradi lastnih kompleksov staranja to nima veze z urejenostjo! Zdravi cisti lasje so vedno urejeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 04.10.2022 ob 17:05

Sivi lasje nimajo veze z neurejenostjo, ravno tako ne barvani z urejenostjo.

Pobarvani skrepani uniceni lasje z grdim narastkom- to je ful neurejeno in tega je kar dosti za vidt.

Zdravi lasje v naravnih barvah, pa nima veze kaka je barva naravna- e to je urejeno.

Ce vam sivi lasje niso vsev zaradi lastnih kompleksov staranja to nima veze z urejenostjo! Zdravi cisti lasje so vedno urejeni.

 

Edina resnica je, da so sivi lasje bolj neukrotljivi, siv las je manj elasticen in ga je tezje spraviti v urejeno pricesko. Z barvanjem se ga malo lazje ukroti, ni pa barva edina stvar, je treba siv las negovat tudi ce je barvanj, a je lazje.

Zato veliko zensk s sivimi lasmi zgleda neurejeno, ker si ne negujejo las in vsak siv las strli po svoje.

Pri barvanju pa isto, ce niso lasje redno strizeni in negovani, so hitro skrepani in taki sigurno niso lepi.

 

Lep las je zdrav, negovan las, naj bo v naravni barvi, sivi ali barvan.

Barva lase prej uniči, ne pa da je naraven siv las tezje ukrotit, to je pac odvisno od tipa las. Barvan las z narastkom in skrepan od barve pa pač je neurejen.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 04.10.2022 ob 18:03

Barva lase prej uniči, ne pa da je naraven siv las tezje ukrotit, to je pac odvisno od tipa las. Barvan las z narastkom in skrepan od barve pa pač je neurejen.

Siv las je v osnovi trd in neelasticen, vprasaj frizerke.

Je treba vlozit kar nekaj v negi las, ce imas barvane ali pa sive, nima veze, nega mora bit konkretna.

Odgovor na objavo uporabnika
edina resnica, 04.10.2022 ob 18:10

Siv las je v osnovi trd in neelasticen, vprasaj frizerke.

Je treba vlozit kar nekaj v negi las, ce imas barvane ali pa sive, nima veze, nega mora bit konkretna.

 

Seveda sigurno ja, ker oksidativi fulll pašejo lasem ja, točno tako kot recimo praske in odrgnine koži, potem imamo tu tudi t.i. nove barve “varne”, ki vsebujejo še razvijalce in alkalne snovi s prekurzorji in potem dobimo “šmirgl papir” za lase, ki jih polepša, zelo zdravo za lase, ja seveda. Eni ste res sedeli na ušesih v šoli.

PS

Probaj se zdrgniti s “šmirgl papirjem” po koži, boš videla kako pomlajena boš po tretmaju. Učinek bo neverjeten.

🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 04.10.2022 ob 18:40

 

Seveda sigurno ja, ker oksidativi fulll pašejo lasem ja, točno tako kot recimo praske in odrgnine koži, potem imamo tu tudi t.i. nove barve “varne”, ki vsebujejo še razvijalce in alkalne snovi s prekurzorji in potem dobimo “šmirgl papir” za lase, ki jih polepša, zelo zdravo za lase, ja seveda. Eni ste res sedeli na ušesih v šoli.

PS

Probaj se zdrgniti s “šmirgl papirjem” po koži, boš videla kako pomlajena boš po tretmaju. Učinek bo neverjeten.

🤣🤣

 

Moji lasje so lepi, negovani, redno strizeni in niso pobarvani. Imam sreci, da me je mati narava obdarila z gostimi in mocnimi lasmi, a kljub temu potrebujejo nekaj nege in skrbi.

Odgovor na objavo uporabnika
edina resnica, 04.10.2022 ob 18:49

 

Moji lasje so lepi, negovani, redno strizeni in niso pobarvani. Imam sreci, da me je mati narava obdarila z gostimi in mocnimi lasmi, a kljub temu potrebujejo nekaj nege in skrbi.

Ja ker ostali lasje pa so kaj, oz. potrebujejo kaj?

Daj se zjasni ali so barvani boljši ali ne, ker o tem namreč pišeš in to potrjuješ z argumentom, naj vpraša frizerke? Hmmm, od kdaj so pa frizerke referenca za kemijo? Sicer sem pri frizerju in od frizerke slišala marsikaj v času korone in so obvladale farmacijo bolj od same stroke, ampak vseeno mi nobena frizerka ni  mogla razložiti, zakaj so bistveno manj škodljivi vodikov peroksid nadomestili s kloridi in kako vpliva le ta na samo lasno korenino, da ne govorim o drugih škodljivih učinkih.

PObarvan las ali naravno siv sta dva različna svetova. Lahko pa se tolazite da sta oba tezka za negovat in se dalje barvate.

Nega in skrb je nekaj drugega kot to da imas naravno sive lase in si avtomaticno neurejena. Tudi pete je treba negovat da so lepe in ne polne nabrane odmrle koze..

Jaz sem se barvala od 17 do 28 leta, vse možne barve, od rdeče, črne, oranžne, zelene, peroksidno blond, ni da ni. No, moji lasje niso bili in niso zaradi tega nič bolj redki, lomljivi ali kako drugače uničeni. Tam nekje pri 30 so se mi pojavili prvi sivi lasje, zaradi česar sem si barvala narastek na svojo naravno blond barvo vsake tri tedne in po skoraj desetih letih tega prekrivanja mi je enostavno prekipelo. Ne da se mi več sedeti pri frizerju tudi če mi plačajo. Ker se nisem hotela postriči  povsem na kratko sem potrpela še toliko, da sva s frizerko naredili en tak nevpadljiv prehod z barvanih las na naravne.  Neurejenost? Ma daj, slišim same pohvale 🙂

Sivi lasje, predvsem svetlo sivi, taki, na belo ,pašejo čisto na kratko postriženi le zelo lepim,ali zelo grdim ženskam.

Ker oboje naredijo zanimive , privlačne zaradi svoje posebnosti,ki pa je tudi estetska.

Temno sivi lasje ne pristajajo nobeni ženski, le grde lezbijke imajo take frizure.

Sivi dolgi pa…vseeno, kak ton, vse je grozno.

Barvani lasje pa so stvar zase. Če ženska zna, bodo njeni lasje lepi do konca življenja. Če pa je nemarna, ne skrbi zanje, potem pa bo imela metlo na glavi.

S sivimi ali brez.

Po Sloveniji hodi ogromno babjih strašil. Imajo naravno temne lase, ampak si jih barvajo na svetlo in potem tisti grdi narastek. Vidiš temne oči, lasje pa blond in z narastkom seveda. Ta staršila potem pišejo po monu, da so mladostne, one, ki se pa ne barvajo pa, da so starikave.

Da ne omenjamo, da si ta strašila pogosto ocufajo še obrvi in si potem s črno narišejo druge obrvi. Da so še večja strašila.

New Report

Close