Najdi forum

Splash Forum Koronavirus V zaklonišče samo cepljeni

V zaklonišče samo cepljeni

To je sam teorija in ja koliko bi se vas več cepilo?

Naj gredo pa potem zabetonirat izhod.

V nobenem primeru ne bi sla v zaklonisce polno ljudi. Sploh nima veze cepljenje. Mi bi sli po svoje (cepljeni in tisti ki nismo). Ce umremo pac umremo. Ne zaupamo ljudem.

Bil sem ob službo, ker se nisem cepil in ti misliš, da se bom cepil zaradi zaklonišča?

Odgovor na objavo uporabnika
Teorija482, 17.10.2022 ob 19:34

To je sam teorija in ja koliko bi se vas več cepilo?

 

kdo ti zagotovi, da ti ne bodo plina not spustili? Tako kot v taboriščih, ko so jih nagnali pod “tuš”; potem pa jim namesto vode plin ven spustili ? 🙂 Tudi jaz ne zaupam več drugim – samo še sebi.

 

A to je tako, kot če izbiraš med obešanjem in metkom ?

Zanimivo, kako podobno razmišljamo. Že ob prvem postu, ko še nisem videla drugih odgovorov, me je brez razmišljanja spreletelo: kaj veš, kaj se lahko zgodi v zaklonišče, morda še kaj hujšega kot zunaj.

Zakaj bi šli cepljeni sploh v zaklonišče, saj jih cepivo ŠČITI.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 17.10.2022 ob 19:50

Zanimivo, kako podobno razmišljamo. Že ob prvem postu, ko še nisem videla drugih odgovorov, me je brez razmišljanja spreletelo: kaj veš, kaj se lahko zgodi v zaklonišče, morda še kaj hujšega kot zunaj.

Tako je. Sodoma in gomora ni nekaj od zunaj, to je v ljudeh. Kdor se je hotel uciti, je v teh 2 letih vse lekcije osvojil, lekcija 1 se zacne- ne zaupaj nikomur razen preverjenim… kdor se ni naucil nic, pa good luck.

Odgovor na objavo uporabnika
čoičhioć, 17.10.2022 ob 19:51

Zakaj bi šli cepljeni sploh v zaklonišče, saj jih cepivo ŠČITI.

tocno, se bivsi minister je trdil…kdor se bo cepil ta ne bo umrl…cepljeni so kot highlander…ubijes jih samo ce jim glavo odsekas hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 17.10.2022 ob 20:13

tocno, se bivsi minister je trdil…kdor se bo cepil ta ne bo umrl…cepljeni so kot highlander…ubijes jih samo ce jim glavo odsekas hehe

Ne moreš jim je, ker cepivo preprečuje in ščiti.

naj imajo vsaj eno veselje od tega cepljenja

drugega s to žvarovno niso dobili

V kaj se je svet spremenil, a ni vseeno?

Odvisno s čim ali čem cepljeni.  (moč besed je več kot neskončna, besede niso iz atomov, potujejo v globino psihe, duše)

Odgovor na objavo uporabnika
tudi jaz ne zaupam, 17.10.2022 ob 19:45

 

kdo ti zagotovi, da ti ne bodo plina not spustili? Tako kot v taboriščih, ko so jih nagnali pod “tuš”; potem pa jim namesto vode plin ven spustili ? 🙂 Tudi jaz ne zaupam več drugim – samo še sebi.

 

A v trgovino greš? Bog ve, kaj ti podtikajo v hrano. Vodo iz pipe uporabljaš? Veš, kaj je notri? Če bi te zdaj infarkt, bi klicali rešilca? Kaj pa če te ubijejo? Kaj ti veš tam kaj ti podtikajo v vse tiste infuzije on kisik. Morda ste pa vsi na take in podobne načine zaužili že več podtaknjenega cepiva (ali drugih strupov), kot ga je nekdo, ki je že 4x cepljen.

Kar naj gredo in naj tam ostanejo… baš me boli…. ni variante, da se cepim

Torej bi se prešpikani strahopetno skrivali pod zemljo nevem kolko časa?

Veš, vseh preostalih ne bi mogli pobiti, ker je svet še vedno dokaj velik. Bi se pa določeni preživeli naučili marsikaj, bi nagonsko reagirali mogoče tudi z obrambo sebe, bližnjih in svojega doma.

Pod zemljo pa se ne da proizvesti toliko hrane, zdravil, kakršnegakoli materiala za preživetje (vsi vemo, da so ti ljudje najbolj materialistični in en dan brez tega je najhujši dan v njihovem življenju).

Tukaj pride tudi omejenost prostorov. Glede na vse številke pikov v rame bodo hoteli biti vsi tam. Kdo garantira, da ne bo omejitev kdo bo kljub piku ostal gor? (Za približno predstavo si oglejte zelo dobro serijo 100). Itak se ve, da bodo elita, bogati, in vplivneži imeli absolutno prednost pred ostalimi, torej so kapacitete že dokaj polne, ne?

Hja, bom jaz kar vztrajal tukaj gor z čistim telesom. Če me nobena služba, trgovina, koncert ali potovanje, še najmanj pa v imenu zdravja ni prepričala v nek vnos nepreverjenih zvarkov v telo (ups, sedaj je že dovolj dokazov, da so to strupi in NE rešitev), me tudi neka teorija bunkerjev in groženj vojne ne bo.

Ps: Seveda bi lahko vsi vi mirno spali, če bi potegnili glavo iz peska in rekli vodilnim dovolj je sranja (v smislu masovnega zbiranja pred njihovimi hišami, ustanovami, podjetji, zborovanji) in bi jim tako ljudstveno pokzalai, da naj se ne vmešavajo v konflikte, ki se nas ne tičejo.

New Report

Close