Najdi forum

Splash Forum Koronavirus NEVARNOSTI CEPLJENJA

NEVARNOSTI CEPLJENJA

DOCUMENTARIES THAT INCLUDE 100’S OF HEALTH PROFESSIONALS WARNING THE PUBLIC ABOUT THE DANGERS OF VACCINATION
 

/ https://courses.jchristoff.com/blog/documentaries-that-include-100-s-of-health-professionals-warning-the-public-about-the-dangers-of-vaccination /

 

Glej tako ti povem sedaj povedal. Vi antivakseri polno glavo vas že imamo. Vedno eno in isto nabijate neke izmišljene zgodbice kopirate iz neta, to morate biti totalno usekani mentalno, da verjamete v te pravljice.

Sedaj so pač popularni vakcini, nekaj let nazaj so bili chemtrailsi, čez par let bo nekaj novega. Ste le ubogi na umu in vam ni pomoči, karkoli in kjerkoli vam servirajo laži, boste jim vi verjeli. Še posebno ti z indijansko profilno, si izjemno butast.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimnez276, 13.11.2022 ob 19:16

Glej tako ti povem sedaj povedal. Vi antivakseri polno glavo vas že imamo. Vedno eno in isto nabijate neke izmišljene zgodbice kopirate iz neta, to morate biti totalno usekani mentalno, da verjamete v te pravljice.

Sedaj so pač popularni vakcini, nekaj let nazaj so bili chemtrailsi, čez par let bo nekaj novega. Ste le ubogi na umu in vam ni pomoči, karkoli in kjerkoli vam servirajo laži, boste jim vi verjeli. Še posebno ti z indijansko profilno, si izjemno butast.

No EVO, pa rec da ni res “TI K VEŠ”

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

Ce nas imas polno glavo, mirno preskoci pisanje o cepivih. A je to tako tezko? Imas veliko drugih tem, ki te bodo bolj zanimale.Srecno!

V pravljice ne verjamem ker so pravljice.. Verjeti al ne verjeti, to ni znanost.

Tvoja kapaciteta v glavi je premala..

Pusti ga haha. Jaz sem se naučil ignorirat. Ne glede na to kaj jim rečeš, pojasnjuješ, pokažeš jim ne morš nič dopovedat. Pač take tudi mamo, kaj češ. 😅

Ploščata zemlja, nova epizoda.

giphy

Odgovor na objavo uporabnika
Antivax norec, 13.11.2022 ob 19:22

Ploščata zemlja, nova epizoda.

giphy

 

Ponosni antivaxer, pure blood

Hehe… anonimno in anonimnez, vidva se gibljeta s hitrostjo znanosti. Tako kot je dejala Pfizerjeva teta zakaj cepivo ne zasciti pred prenosom: nismo testirali, morali so slediti hitrosti znanosti.

Na, pa imamo?

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 13.11.2022 ob 19:23

 

Ponosni antivaxer, pure blood

Vredu pač si, nobenga več ne zanima haha😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 0000, 13.11.2022 ob 19:24

Vredu pač si, nobenga več ne zanima haha😂

Zakaj se pa oglašaš, so ljudje ki še vedno imajo nekaj intuicije v sebi, in z veseljem jim dam možnost da razmišljajo… ti si itak gotof. .. eniam ni pomoči, torej, odabij.

papak.

O shizo psiho viharc & company kokice redijo, boste prašiči ratal 😂😂

Je pa zanimivo to, da vaxerji vedno privlecejo na dan ploscato zemljo. Torej je to en in isto osebek, ki vneto raziskuje ploscatost zemlje.  Dezurni vaxer. 🙂

Americanke pa za razplod iscejo necepljene.

Hitrost znanosti pac.

 

Jim West: The Toxicology Taboo
 

/ https://odysee.com/@drsambailey:c/Jim-West-Toxicology-Taboo:a?src=embed /

 

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 13.11.2022 ob 19:26

Zakaj se pa oglašaš, so ljudje ki še vedno imajo nekaj intuicije v sebi, in z veseljem jim dam možnost da razmišljajo… ti si itak gotof. .. eniam ni pomoči, torej, odabij.

papak.

Lej glede na to da smo ti pokazali da si pač navaden idiot, se ti vedno vračaš pa oglašaš 😂 A si res tako osamljen in patetičen da rabiš potrditev da nekdo s tabo drži?

Kokice redijo, ta tema pa presega tvoje zmožnosti

 

Ampak folk imam na sumu da te kokice ne je samo viharno teslo ampak še un k ne mara butlov 🤣🤣 tomašič z nore tv

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 0000, 13.11.2022 ob 19:21

Pusti ga haha. Jaz sem se naučil ignorirat. Ne glede na to kaj jim rečeš, pojasnjuješ, pokažeš jim ne morš nič dopovedat. Pač take tudi mamo, kaj češ. 😅

Ti sploh veš kaj pomeni nekoga ignorirati? Če komentiraš pod njegovo temo to ne pomeni nekoga ignorirati😂 Ignor je ko odpreš temo, če vidiš da jo je pisal človek katerega ignoriraš pa klikneš puščico nazaj ali pa tisti mali x. Ti ne ignoriraš, ti serješ!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 0000, 13.11.2022 ob 19:28

Lej glede na to da smo ti pokazali da si pač navaden idiot, se ti vedno vračaš pa oglašaš 😂 A si res tako osamljen in patetičen da rabiš potrditev da nekdo s tabo drži?

Hehehe, osamljen definitivno nisem nikoli bil, delam to dobronamerno.

Da sem navaden idiot, to en drži. Sem vanserijski, neproramirani samozavestni lik, ki ima jajca ne sledit čredi… vedno bil, vedno bom..pa še inteligenten sem, da je to čudo..

 

Vidiš..,,lahko ti to tudi pridobiš nazaj..ampak izbral si čredo. Beee

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 13.11.2022 ob 19:30

Ti sploh veš kaj pomeni nekoga ignorirati? Če komentiraš pod njegovo temo to ne pomeni nekoga ignorirati😂 Ignor je ko odpreš temo, če vidiš da jo je pisal človek katerega ignoriraš pa klikneš puščico nazaj ali pa tisti mali x. Ti ne ignoriraš, ti serješ!

Ignoriram tisto kaj piše😂 Bi lahko kar povedal na te teme kot sem že veliko krat ampak je čist brezveze ker ste tak idioti da je škoda časa. Whatever

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 13.11.2022 ob 19:31

Hehehe, osamljen definitivno nisem nikoli bil, delam to dobronamerno.

Da sem navaden idiot, to en drži. Sem vanserijski, neproramirani samozavestni lik, ki ima jajca ne sledit čredi… vedno bil, vedno bom..pa še inteligenten sem, da je to čudo..

 

Vidiš..,,lahko ti to tudi pridobiš nazaj..ampak izbral si čredo. Beee

Do kje so pa že konji iz konvoja prišli? Nič več ne poročaš?

Vesela novica! Pfz in Mod bosta zagnala študijo, v kateri bosta preučevala neželene učinke cepiva na srednji in dolgi rok. Ste vesele, ovčke piknjene? Najprej so vas popikali, zdaj vas bodo preučevali. Vse v imenu stroke!

Sicer je malo čudno, da tisti, ki je pikal, zdaj preučuje lastni izdelek, in da tega ne dela neodvisno državno ali mednarodno telo. Ja, vsega pač ne morete imeti. Vi se še naprej pridno pikajte, če boste zelo pridni, vas mogoče celo sprejmejo v kakšno študijo. Če boste še pri volji takrat.

Announcement for the new format: ICIC –  International Crimes Investigative Committee

/ https://icic.law/en/ /

 

TROLČKI BI RADI DA SE VSE POZABI

https://media.giphy.com/media/374pcIBVEGb6g/giphy.gif

Vax norec gre v kino s kokicami, da bo ignoriral film. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 0000, 13.11.2022 ob 19:34

Ignoriram tisto kaj piše😂 Bi lahko kar povedal na te teme kot sem že veliko krat ampak je čist brezveze ker ste tak idioti da je škoda časa. Whatever

Prvič vidim tvoj nick in da bi karkoli kje pisal 😕 Bogi 😞

New Report

Close