Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kolikokrat ste cepljeni proti kovidu

Kolikokrat ste cepljeni proti kovidu

Se boste še cepili ali ne? Zakaj ne?

Jeseni je bila 4.doza

kdaj bo 5.?

 

0 x cepljena

Dvakrat. Ne bom se več cepila, hude težave s srcem po cepljenju.

Lansko leto sem bila dvakrat cepljena, letos pa sem prebolela kovid. Se ne grem več cepit.

Odgovor na objavo uporabnika
Kolikokrat, 03.12.2022 ob 19:52

Se boste še cepili ali ne? Zakaj ne?

Jeseni je bila 4.doza

kdaj bo 5.?

 

3x

3 x

natančno 0 krat

in tako bo ostalo

Niti cepljena, niti prebolela.

Nikoli cepljen, nikoli testiran, nikoli prebolel.

 

3x.

Če se situacija pomembno ne spremeni, do nadaljnjega ne bom več. Ni realne potrebe.

Ox. Nikoli zbolela. In nikoli testirana. V sluzbi so nam vsak dan merili temperaturo. Letos so koncno nehali.

Ne vem, zakaj se naj cepim s cepivom, ki nima efekta, ne preprecuje sirjenja in ima za stranske ucinke poleg drugega  krvne strdke in miokarditis. Na intenzivni negi so bili od 21. do 27. novembra samo cepljeni. Ze samo ta podatek mi zadosca.

Jaz 3 x.

Imam samo finančne težave.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja,ja, 03.12.2022 ob 19:53

0 x cepljena

Čestitam za modro odločitev.

0x.

3xc , 1xp. Vse šlo mimo bp.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 03.12.2022 ob 20:18

3x.

Če se situacija pomembno ne spremeni, do nadaljnjega ne bom več. Ni realne potrebe.

debil zabit…a prej je pa bila teslo zagamano….?a fotra se vedno skrivas v keudru…?vrrjetno ga das na okno ko postar penzijo.prinase za metuzalema hehe

0 x C, 1 x P.

Glede cepljenja si ne mislim premislit.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 03.12.2022 ob 20:59

debil zabit…a prej je pa bila teslo zagamano….?a fotra se vedno skrivas v keudru…?vrrjetno ga das na okno ko postar penzijo.prinase za metuzalema hehe

A imaš tako hude probleme? Pomaga zmerjanje?

Kar nadaljuj.

3x

Dokler bo covid podoben hujšemu prehladu, se ne bom več. Če mutira v hujšo obliko, se bom spet.

Cepim se tudi proti klopnemu meningitisu.

Pač zaenkrat s cepivi nisem imela težav. Če bi jih, bi razmišljala drugače. Trenutno pa pač mislim, da so cepiva ena izmed pomembnejših pridobitev znanosti.

Nisva ceplena

0x in 0x proti gripi. Proti takim bv virozam se nikoli ne bom

mi tudi na misel ne pride…tudi testiral se nisem še nikoli…masko sem dal samo 1 krat gor, ampak mojo osebno iz blaga, ki ima med drugim dodatne luknjice…dal sem jo gor, ker mi Janša in njegovi niso dovolili v prostor, kamor sem nujno moral…v trgovino nikoli nisem šel z masko, večkrat so me trgovke opozorile, ampak sem preslišal, če sem videl v trgovini varnostnika, pa sploh nisem vstopil, ker s primitivci se pa nebom dajal.

3 krat cepljena,ravno prebolevam covid ,tri dni vročine bolečine v telesu itd.Mislim,da tu ni nekega zagotovila kljub cepljenju ,da bo šlo vse na easy .Nekateri necepljeni lažje prebolijo drugi zopet težje ,enako je pri cepljenih.Z možem sva oba zbolela za covidom zdaj on necepljen jaz cepljena potek zelo podoben

O krat,nič se prebolela zaenkrat

xxx krat testirana.  Potem klonila in 2x cepila.  Potem 2x pozitivna na testu.   Sama korona (če je bila) ni bila hujša od blage gripe.

Če se takšna zgodba (obvezno testiranje, ….) ponovi grem verjetno za vsak drek v bolniško.

New Report

Close