Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšnega partnerja bi si želela

Kakšnega partnerja bi si želela

Kakšnega partnerja bi si želela? Jaz recimo takšnega, ki je odgovoren, ki bi imel otroka, vsaj dva, pa ki še vedno lahko z njim grem na kak party, koncert. Ne razumem, kako nekateri strogo ločijo “družinski” lajf od “žurerskega” lajfa. Pa saj se da še kam it, na kak koncert, party, tudi ko imaš otroke. Za najmanj en večer na mesec ne bi nobenega pobralo.

Zame mora bit miren, prijazen, odgovoren, spostljiv, zanesljiv, ne rabi bit pretirano komunikativen, pac neka srednja rec. Zelo cenim, ce ne zamuja. Ne vara, ne laze, rad pomaga.

Ce gledam na videz… Tam okoli 170-180cm, super je ce je crnolasec, ce ne tudi uredu, skoraj obvezno pa mora imet malo bradice.

Jooj, babovje si spet meče pesek v oči!

Tole mora it v trajni arhiv, da za večno ostane dokaz, kako si babovje laže!

“Pa miren pa zvest pa zanesljiv pa odgovoren” pa bla bla bla!

Dajte nehat!!!

BABOVJE STE KEŠ PIČKE IN NIČ DRUGEGA!!!

Od desca rabite samo denar in samo denar vam je cilj na descu!!!

Danes je vse samo ‘jaz bi, jaz bi’…

Glej, tega, kaj vse bi ti, nikdar ni!

Pa ne mislim samo na partnerja, tudi na solo, sluzbo, avti, stanovanje, prijatelje, cevlje in obleke, skratka, nikdar ni vse tako, kakor bi ti.

In potem izbiras med ponujenim, imas idealne svoje sanjske cevlje za 660€, ki si jih ne mores privoscit, tako da niso vec sanjski, ker jim cena ne stima, potem torej znizas kriterije in gledas, kaj od njih lahko spregledas, kaj pa obdrzis in na koncu imas priblizek svojih sanjskih cevljev.

Pri mladih je problem, ker vsi mislite, da mora biti svet okoli vas tak, kot ste si zamislili in ce ni, ste anksiozni, depresivni, nesrecni, predvsem pa vsi zgubljeni v vesolju, ceprav ste drugace cisto v redu mladi ljudje, pridni, delovni, urejeni, odgovorni, pametni in razgledani, skratka, ste super mladi ljudje, a vam ta miselnost ‘jaz bi, jaz bi’ povzroca same tezave v zivljenju in vas bremza na vsakem koraku.

Ja, ona bi imela….in čez 30 let bo še vedno enako, “ona bi imela”.😆

če te ima mati narava rada, ali kaj ti jst vem… bogovi… boš dobil tisto kar si želiš. Če te te višje sile nimajo rade boš jebal ježa, tako ženska kot moški celo življenje..

Pol, ko dozoriš, si recimo želiš samo zdravo osebo ob seb z življenjsko kondicijo in čisto dušo, pod pogojem seveda, da si tudi sam psihično fizično skuliran v mejah normale, letom primerno.. Važno je, da nisi nategun, ali blefer, ki živi na tuj račun..

Vse to je lepo brati kaj bi imela, pa to, pa ono… super, ampak ko pride približno tak bi pa v resnici nekaj drugega. Te filme smo že videli večkrat.

Jaz pa imam povsem drug okus. Jaz bi imela takega, ki nima in ne želi imet otrok. Mogoče bi šlo skoz, če bi imel že odrasle otroke.

Pa, da ne bi maral partyev, koncertov. Oz. ok, če bi jih ,da bi sam hodil nanje, brez mene. Pa, če tam ne bi popival, to se razume.

Kaja ima pa dosti boljši okus :). S tem, da sem jaz bolj na svetle, rjave, ne na temnolasce, ampak ok, to ni bistveno. Tudi temnolasci znajo imet lep karakter, kar je pa bistveno.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Babovje se spet spreneveda, da glava peče!, 04.12.2022 ob 07:33

Jooj, babovje si spet meče pesek v oči!

Tole mora it v trajni arhiv, da za večno ostane dokaz, kako si babovje laže!

“Pa miren pa zvest pa zanesljiv pa odgovoren” pa bla bla bla!

Dajte nehat!!!

BABOVJE STE KEŠ PIČKE IN NIČ DRUGEGA!!!

Od desca rabite samo denar in samo denar vam je cilj na descu!!!

O ti smrad, spet si se privleklo na forum. Kako je bilo fajn, ko te ni bilo! Naj te že kdo blokira enkrat in za vselej!

 

Takega da ga imam rada- in ga tudi imam, sem se porocila z njim. Pa on mene. Samo to, vse ostalo gre. Malo me mota okoli prsta ampak se mu pustim. :))

Ce ne maram potem meni ne gre nic.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 04.12.2022 ob 09:53

Takega da ga imam rada- in ga tudi imam, sem se porocila z njim. Pa on mene. Samo to, vse ostalo gre. Malo me mota okoli prsta ampak se mu pustim. :))

Ce ne maram potem meni ne gre nic.

 

Tole motanje okoli orsta je zanimiva stvar…

Tudi mene moj mota, a tocno toliko, kolikor sama pustim, vcasih tudi namenoma, da misli, da lahko…

Potem se pa ne dam in zahtevam…

Po skoraj 30ih pravi, da mu je tako cisto vsec.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaja674, 04.12.2022 ob 07:28

Zame mora bit miren, prijazen, odgovoren, spostljiv, zanesljiv, ne rabi bit pretirano komunikativen, pac neka srednja rec. Zelo cenim, ce ne zamuja. Ne vara, ne laze, rad pomaga.

Ce gledam na videz… Tam okoli 170-180cm, super je ce je crnolasec, ce ne tudi uredu, skoraj obvezno pa mora imet malo bradice.

Ja in kaj naj zdj jaz tle z 188cmji delam, matrvola

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšnega partnerja bi si želela, 04.12.2022 ob 07:08

Kakšnega partnerja bi si želela? Jaz recimo takšnega, ki je odgovoren, ki bi imel otroka, vsaj dva, pa ki še vedno lahko z njim grem na kak party, koncert. Ne razumem, kako nekateri strogo ločijo “družinski” lajf od “žurerskega” lajfa. Pa saj se da še kam it, na kak koncert, party, tudi ko imaš otroke. Za najmanj en večer na mesec ne bi nobenega pobralo.

Glede tega bi se midva recimo ujela. Ampak premalo si povedala o tem kakšnega partnerja si v resnici želiš. Povej še kaj več, ker je še veliko stvari odprtih.

Odgovor na objavo uporabnika
ModroMorje, 04.12.2022 ob 08:22

Vse to je lepo brati kaj bi imela, pa to, pa ono… super, ampak ko pride približno tak bi pa v resnici nekaj drugega. Te filme smo že videli večkrat.

Rad bi malo več slišal (prebral) o teh filmih. Si jih pripravljen/a deliti?

Tukaj nimate pojma. Vse vam je važno samo kakšen je v postlji pa ne in potem dec lovi babe okrog.

Odgovor na objavo uporabnika
povsem drug okus, 04.12.2022 ob 08:27

Jaz pa imam povsem drug okus. Jaz bi imela takega, ki nima in ne želi imet otrok. Mogoče bi šlo skoz, če bi imel že odrasle otroke.

Pa, da ne bi maral partyev, koncertov. Oz. ok, če bi jih ,da bi sam hodil nanje, brez mene. Pa, če tam ne bi popival, to se razume.

Kaja ima pa dosti boljši okus :). S tem, da sem jaz bolj na svetle, rjave, ne na temnolasce, ampak ok, to ni bistveno. Tudi temnolasci znajo imet lep karakter, kar je pa bistveno.

 

kok si pa stara

 

moji kriteriji niso bili najbolj zahtevni

– da živi na svojem (to je, da je odseljen od doma). nima veze, na kak način, samo, da ni pod isto streho s starši

– da je prijazen in blage narave

– da je kolikor toliko inteligenten, da mi lahko vsaj približno parira.

– da si je želel ustvarit družino – t.j. vsaj enega otroka

 

bolj ali manj sem našla to, kar sem iskala. mogoče bi lahko delal malo več na prijaznosti, včasih zna bit tečen.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 04.12.2022 ob 16:15

moji kriteriji niso bili najbolj zahtevni

– da živi na svojem (to je, da je odseljen od doma). nima veze, na kak način, samo, da ni pod isto streho s starši

– da je prijazen in blage narave

– da je kolikor toliko inteligenten, da mi lahko vsaj približno parira.

– da si je želel ustvarit družino – t.j. vsaj enega otroka

 

bolj ali manj sem našla to, kar sem iskala. mogoče bi lahko delal malo več na prijaznosti, včasih zna bit tečen.

inteligentna glih nisi, če ti je bil pogoj, da je stran od staršev. ko boš končala sama v domu za ostarele se pa spomni na tole kar sem ti sedaj napisal.

 

V prvi vrsti ISKRENEGA, POŠTENEGA, SPOŠTLJIVEGA in s takšnimi moralnimi vrednotami, kot jih imam sama.

Obvezno nekadilec, brez otrok, višji od 185 cm kar se zunanjosti tiče ter ne presuh, ne predebel, ker ne mislim kosti glodat, niti da me špeh pomendra 😀

Izogibam se tudi tistim kvazi športnikom, ki morajo skoz nekje laufat, kolesarit, hodit v neke planine, da jih potem skoraj nič ni doma. Kot da bežijo sami pred sabo nekam.

Imam raje lenuha, ki se bi z mano svaljkal po kavču kot non stop nekje lazil naokoli.

Če se nerad poljublja in sexa, tak potem tudi ni zame 🙂

Vem, da imam veliko preferenc. Te pač nastanejo tekom življenja in izkušenj, človek postane vse bolj zahteven, ker skozi slabe zveze vidi česar noče več prenašat.

Iz kje pa si?

svi bi mi…

nema…

 

Ravno taki ponavadi izpadejo najbolj nezaželjeni,ker si ženake želijo kao nekega mačota.Smo nezanimivi za večino žensk.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz bi, jaz bi, 04.12.2022 ob 07:53

Danes je vse samo ‘jaz bi, jaz bi’…

Glej, tega, kaj vse bi ti, nikdar ni!

Pa ne mislim samo na partnerja, tudi na solo, sluzbo, avti, stanovanje, prijatelje, cevlje in obleke, skratka, nikdar ni vse tako, kakor bi ti.

In potem izbiras med ponujenim, imas idealne svoje sanjske cevlje za 660€, ki si jih ne mores privoscit, tako da niso vec sanjski, ker jim cena ne stima, potem torej znizas kriterije in gledas, kaj od njih lahko spregledas, kaj pa obdrzis in na koncu imas priblizek svojih sanjskih cevljev.

Pri mladih je problem, ker vsi mislite, da mora biti svet okoli vas tak, kot ste si zamislili in ce ni, ste anksiozni, depresivni, nesrecni, predvsem pa vsi zgubljeni v vesolju, ceprav ste drugace cisto v redu mladi ljudje, pridni, delovni, urejeni, odgovorni, pametni in razgledani, skratka, ste super mladi ljudje, a vam ta miselnost ‘jaz bi, jaz bi’ povzroca same tezave v zivljenju in vas bremza na vsakem koraku.

Kapo dol za napisano

Ooo tema za fantaziranje. Lepo. No, prej bom zapisala kakšnega si ne bi želela: takega ki je nespoštljiv, ki se obnaša kot da je moj šef, ki ne zna komunicirati normalno in spoštljivo, ki vnaprej obsoja in pametuje ne da bi prej vprašal, ki ni sočuten, ki nima empatije in čustvene inteligence, ki je aroganten, trmast in žaljiv, škrt, ki te pusti na cedilu ko ti je najhujše, ki beži od odnosa, ki išče uteho za svoje težave v omami, odvisnostih, ki ni mož beseda, ki z viška gleda na druge, ki je skregan z vsemi, vedno neke drame okoli njega in težave, ki jih sam išče, ki daje prednost materijalnemu svetu pred duhovnim, ki nima jasno postavljenih vrednot in prioritet v življenju, ki ne verjame v ljubezen, ki ne zna izražati čustva, ki laže in zavaja, ki ne dela na sebi in lastnemu napredku, razvoju, razreševanju svojih toksičnih vzorcev, ki kaže s prstom na druge sebe pa ne vidi, ki opravlja in se ukvarja z drugimi namesto s svojim življenjem, ki ne bere, ampak gleda razne kmetije big brotherje itd, ki nima ciljev, želja, sanj, ki se pusti premagati strahu, ki je brezjajčnik, ki upošteva mnenje drugih in bazira svoje odločitve na podlagi tega kaj bodo drugi rekli, ki mu je pomemben imidž in socialna lestvica bolj kot pristna čustva, ki misli da se da ljudi kupiti, ki ne zna dat svojega ega stran, ki vara, ki menja ženske bolj kot gate, ki ne spoštuje svojih staršev, ki uporablja razne manipulativne tehnike za dosego svojih ciljev in z namenom nalašč prizadeti sočloveka…

Iskreno. Temne oci,nad 180cm a  ne vec kot 187,medium postava..ne maram suhih. Ksn tatu dobrodosel. Hud glas…

Velik kesa,da me prezivlja.moj izgled? Kot top model

New Report

Close