Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Florida je izdala javno svarilo

Florida je izdala javno svarilo

Florida je izdala javno svarilo za zdravnike in prebvivastvo, da cepljenje proti Covidu lahko povzroci zivljenjsko nevarne stranske ucinke.

Vaers je zasledil 4400% porast zivljensjsko nevarnih stranskih ucinkov, cesar ni bilo zaznati ob mnozicnem cepljenju leta 2009 proti H1N1. Zato je Surgeon General posla pismo na FDA, da so potrebne raziskave in transparentnost. Navajajo tudi nekaj studij.

Omenjajo tudi, da je CDC opazil povecano moznost za kap pri ljudeh nad 65 let, ki so se cepili z dvovalentnim cepivom proti Covidu in gripi.

https://www.floridahealth.gov/newsroom/2023/02/20230215-updated-health-alert.pr.html

 

cepljeno?

Kaksno zvezo ima, ce sem cepljeno ali ne? Si sploh prebral njihov Health Alert ali samo isces kreg med levimi/ desnimi, cepljenimi/necepljenimi, petersiljckovimi/ korenckovimi?

seveda ima zvezo. Kaj se ti sekiraš za cepljene? A misliš da se cepljeni obremenjujejo s tem kar ti limaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Florida, 20.02.2023 ob 21:44

Florida je izdala javno svarilo za zdravnike in prebvivastvo, da cepljenje proti Covidu lahko povzroci zivljenjsko nevarne stranske ucinke.

Vaers je zasledil 4400% porast zivljensjsko nevarnih stranskih ucinkov, cesar ni bilo zaznati ob mnozicnem cepljenju leta 2009 proti H1N1. Zato je Surgeon General posla pismo na FDA, da so potrebne raziskave in transparentnost. Navajajo tudi nekaj studij.

Omenjajo tudi, da je CDC opazil povecano moznost za kap pri ljudeh nad 65 let, ki so se cepili z dvovalentnim cepivom proti Covidu in gripi.

https://www.floridahealth.gov/newsroom/2023/02/20230215-updated-health-alert.pr.html

 

Ok, sem prebrala. A niso ZDA najbolj pritiskale na cepljenje svoj narod in svet? Jih zapirali, ločevali, terorizirali? V čem je keč? Se jim je le alarm prižgal? Sem kaj spregledala?

Počakajte 2025. Najbolj je smešno, da 80 % financirajo korporacije in pol mi govorimo, kak je tistih 20 % pomembnih. Ahahah, malo plačamo tistim 20 %, pa še to zgine.

S sekto vedno slabše. Spet fake novica.

A to je še popularno?

New Report

Close