Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Drkanje na javnem WCju?

Drkanje na javnem WCju?

Zdravo. Ali si ga kdaj kdo zdrka na javnem WCju? Naprimer v kakšnem na nakupovalnem središču ali kaj podobnega? Velikokrat opazim sledove po stenah ki izgledajo kot sledovi sperme

Če je sila je sila, nimaš kaj.

Prijateljica je čistilka v enem nakupovalnem središču in je povedala da velikokrat čisti spermo v moških vecejih. Kdaj tudi še čisto svežo. Pa tudi uporabljene kondome je že našla tako v moških kot ženskih vecejih

Jah zakaj pa ne. Sem enkrat dozivel, da sem videl senco drkanja v sosednjem wcju, nato pa je ze en starejsi moski mahal z nogo v mojo kabino.

Midva sva tudi že seksala na javnem WCju. Naju ful napali, da malo “posvinjava”, da pustiva neke sledove najinega seksa. Tako partnerka pusti na tleh strgane najlonke, tudi stare modrce, ….. nafilan kondom pa tudi z užitkom fuknem kar v kot.

Jaz pa zelo rad pogledam čez pisoar. Sem doživel tudi že da je imel tip trdega

Jaz sem si ga velikokrat na šolskem veceju. Sem imel par profesor ki so me ful napalile in sem umes pouka šel na wc in si ga tam zdrkal.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 20.04.2023 ob 07:09

Midva sva tudi že seksala na javnem WCju. Naju ful napali, da malo “posvinjava”, da pustiva neke sledove najinega seksa. Tako partnerka pusti na tleh strgane najlonke, tudi stare modrce, ….. nafilan kondom pa tudi z užitkom fuknem kar v kot.

Vidva pa sta packa. Ali sta kdaj razmišljala, da mora to nekdo za vama pospravit. Noro kaj vse ljudje počnete, da se zadovoljite.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Skyline, 21.04.2023 ob 13:28

Jaz pa zelo rad pogledam čez pisoar. Sem doživel tudi že da je imel tip trdega

Saj to je čisto normalno. Pa fajn za videt.

Kje si ga drkajo v Ljubljani?

Itak da si ga, vcasih vidim senco da si ga kater drka v sosednji kabini, ampak kaj ko mu maham z nogo, pa mu trkam ni efekta, takoj konca in odide ven. Sem pa enemu že mahal z nogo, pa sem dobim spermo na cevelj.

Sta pa res totalno nevzgojena. Me zanima, če doma tudi kar po kotih mečeta nafilane kondome.

 

Na morju v kampu na wcjih ali pod tušem  si ga velikokrat drkam

A pozna kdo kašn konkretn plač kjer je kdo za akcijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Marko299, 26.06.2024 ob 19:01

A pozna kdo kašn konkretn plač kjer je kdo za akcijo?

Iz kje pa si?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9611, 28.06.2024 ob 11:25

Iz kje pa si?

V Ljubljani. A je v BTCju kje?

A kaj dogaja na Železniški postaji v Ljubljani

New Report

Close