Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Vrtoglavico imam

Vrtoglavico imam

Ze 6 mesecev cele dneve,komaj stojim. Sele prejsn tedn sem dobila urutal tablete ali bodo pomagale,ker z usesom ni nic narobe je pokazalo na orl. Komaj se folgam zivljenje,kooomaj hodim in skuha. Kosilo sem na bolniski. Nisem cepljena

Prrbolela kovid l.2022 septembra

 

Hvala in lp

Verjetno si preveč v stiku s cepljenimi,bila,se jih izogibam sto na uro,ker mi potem vedno neki fali.

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljeni, 01.08.2023 ob 13:37

Verjetno si preveč v stiku s cepljenimi,bila,se jih izogibam sto na uro,ker mi potem vedno neki fali.

Ja fali ti par nevronov v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2201, 01.08.2023 ob 14:12

Ja fali ti par nevronov v glavi.

ne, ne, to je res, cepljeni prenašajo covid, sami so okuženi in lahko okužijo tudi druge-. to je bilo NAMERNO dodano v cepiva, da bi pobili čim več starejših ljudi. Danes je presežnih smrti po zahodu in EU že zelo veliko veliko, umirajo stari od 75 let naprej, tako delujejo cepiva, ki so jih prejeli ti ljudje. Cepiva so bila razdeljena glede na starost

Odgovor na objavo uporabnika
EMMM0, 01.08.2023 ob 16:33

ne, ne, to je res, cepljeni prenašajo covid, sami so okuženi in lahko okužijo tudi druge-. to je bilo NAMERNO dodano v cepiva, da bi pobili čim več starejših ljudi. Danes je presežnih smrti po zahodu in EU že zelo veliko veliko, umirajo stari od 75 let naprej, tako delujejo cepiva, ki so jih prejeli ti ljudje. Cepiva so bila razdeljena glede na starost

😀

Dr.Rashid Buttar je  umrl od posledic cepljenja, pa nikoli cepljen. Pred njegovo smrtjo so posneli video o tem, kaj se dogaja necepljenih, ki se družijo s cepljenimi Če ima necepljena ženska cepljenega partnerja… Verjetno ga lahko najdete na GreenMedinfo. Morda je naslov Rashid Buttar.

ja ženske saj  ni treba sperme od cepljenih dol goltat  al da vas zalivajo z njihovo spermo  🙂 pol pa mate vrtoglace pa stranske učinke 🙂

 

Poglej ce nimas 5G stolpov v blizini. Jemlji koloidno zlato ker unicuje nanobote. Tudi v testih je bilo marsikaj.

New Report

Close