Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Perfekten tip, potem pa šok

Perfekten tip, potem pa šok

Simpatičen, inteligenten, prijeten, karizmatičen, denar služi kot za šalo, celoten paket. Potem pa mi zaupa, da sem njegova prva punca. Ne prva resna, prva sploh. Star je 42 (dvainštirideset!!!) let. Seveda mu ne odpisujem več, 100% je z njim nekaj hudo narobe, samo nisem še ugotovila, kaj, pa me tudi ne mika. Pa kje se najdejo taki, ali imam samo jaz tako “srečo” ali je še katera naletela na kaj podobnega?

provokacija

Zanimivo, kakšne predsodke ima danes nežnejši spol. Moški bi bil vesel z devico. Dvojni standardi.

Pa kaj potem. Zdaj si naredila isto kot pred tabo vse druge, iz istega razloga ja kako pa naj zdaj nedolžnost izgubi? Upal je znova in znova…misliš, da je njemu lahko? Škoda da je bil iskren

Ne dvigne se mu

Moški pa res ni vesel, če bi naletel na 42letno devico.

Moški 40+ si pa želi že kako, ki obvlada zadeve. Razen seveda tisti, ki ne obvladajo, taki pa iščejo device. Devica ne bo  vedela, da so drugi boljši ljubimci.

In pol si se pr 40ih zbudila z dildom v riti, brez otrok in v menopavzi. Bogaaaa

42 je preveč, če obrneš cifre (24 let), je pa idealna starost, velik plus, če prihajajo iz tradicionalne družine.

Mogoče si mu pa ti toliko všeč, da mu je sploh bilo do tebe. Ljudje smo različni. Verjemi, da nekdo, ki ima denar, bi jih lahko dobil 1000 v teh časih, ko je vsaka ženska praktično prostitutka. Debel, star, ogaben 70 ima top modele, pa verjetno nima pošlihtan v glavi.

Pokliči ga in mu daj šanso.

Bodi srečna. A bi hotela takega, ki je podrl vse, kar mu je prišlo pod roko? Lahko je super fant in bi bil odličen mož. Ne razumem, kako ste lahko nekateri tako plehki.

Ni čudno, če velja tisti rek, da lepa dekleta ljubijo barabe.

Brezveze…samo teci. Da je pri 42 letih sam pomeni da nima nikakorsnih socialnih vescin, zguba casa.

avtor/ica trola.., pa dejmo še mi…, tip ziher nima penisa in to že 42 let, jebi ga, pa tak super  model.., najbolj, da izmišljenemu liku on/a posodi orodje..

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 09.09.2023 ob 20:36

42 je preveč, če obrneš cifre (24 let), je pa idealna starost, velik plus, če prihajajo iz tradicionalne družine.

Jaz sem točno pri 24 prvič torej 10 let nazaj. Pozno ampak prej ni bilo prilik za to. Pač menim, da je danes pri moških kar nekaj nedolžnih pomoje več kot 20 let nazaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 09.09.2023 ob 20:46

avtor/ica trola.., pa dejmo še mi…, tip ziher nima penisa in to že 42 let, jebi ga, pa tak super  model.., najbolj, da izmišljenemu liku on/a posodi orodje..

a nisi ti že x let impotenten?

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno9008, 09.09.2023 ob 20:51

Jaz sem točno pri 24 prvič torej 10 let nazaj. Pozno ampak prej ni bilo prilik za to. Pač menim, da je danes pri moških kar nekaj nedolžnih pomoje več kot 20 let nazaj.

A šele takrat si se zaposlil in imel za kurvo?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4979, 09.09.2023 ob 20:54

a nisi ti že x let impotenten?

ne, ti ne ti zdej gledat po sebi, če si tip…,, jst do danes nisem bil.., pa prepričan sem, da tud za jutr in pojutrišnjem in po po po… pojutrišnjem ni panike, čez 10.. 20 let paaaa,.. živi bili pa videli…., jebi ga kot vidimo ljudje kar pobira že pred 100 tim letom..

Odgovor na objavo uporabnika
Vemo kako gre to pri zakasnelih, 09.09.2023 ob 20:56

A šele takrat si se zaposlil in imel za kurvo?

Kakšne maš noro. Ne takrat sem zgubu nedolžnost v nekem klubu z eno. Glej nismo vsi tko vsiljivi bili za sex in tudi ni bilo veliko prilik. Pri nas v firmi ima 3 devičnike stare čez 30 kaj pa ne to praviš. Ni jih malo. Danes menim, da je tam do 25 leta kar dosti , ki še niso izkusili sexa.

Sem imela znanca, ki ni nikoli imel ženske do malo pred 40. letom. Sedaj je srečno poročen že leta.

Ne vem zakaj takšni predsodki, da mu ne daš niti priložnosti?!

Smo ljudje, ki se ne spuščamo v veze in intimo brez pristnih čustev in nas ne premami, da bi imeli nekoga samo zaradi lastne materialne ali kakšne druge koristi-smo redki. Pri nekaterih je problem, ker dolgo ne najdejo druge polovice ob kateri jim zaigra srce. Nisi pomislila, da je tudi on tak, da je raje sam kot pa bi bil z nekom in ne bi čutil iskrene ljubezni do te osebe.

Po moje si ena navadna zaplankana kura s predsodki brez realne podlage. Ni “sreča” tvoja, da si na njega naletela- sreča njegova, če ga pustiš pri miru, ker ga je škoda, da konča s takšno, ki nima in ne spoštuje pravih in redkih človeških vrednot.

Poznam enega takega.  Z njim dejansko ni nic posebnega narobe.  Univerzitetna izobrazba tehnicne stroke.  Uspesen v svojem poklicu.  Res strucko.  Nadpovprecna placa.  Prijazen, kulturen, normalno komunikativen, prijeten clovek.  Zdrav, ne pije, ne kadi, obcasno rekreativno sporta, potuje, itd.

Zakaj je samski?  Zato, ker zivi v manjsem kraju, z ozkim krogom prijateljev, ima le malo stanovanje v hisi starsev in se glede zensk nikjer nikoli ne trudi.

Pri 40 ga je sicer ujela ena mlajsa sodelavka.  Kmalu sta se porocila in zivela popolnoma normalno partnersko zivljenje.  Stran od starsev.  Sport, potovanja, …

Nato pa se je po nekaj letih se je odlocila lociti, ker ji zivljenje z nim enostavno ni bilo dovolj razburljivo.  Preselila se je k sosedu.  On pa se je vrnil v svoje stanovanje v hiso ostarelih starsev.  In bo skoraj zagotovo do konca zivljenja ostal samski.  Na drugih podrocjih je sicer izredno samoiniciativen, inovativen, pravi strucko, zenske so mu pa misterija.

Za ene se zenske morate same potruditi, ker  oni se ne bodo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4072, 09.09.2023 ob 23:00

Poznam enega takega.  Z njim dejansko ni nic posebnega narobe.  Univerzitetna izobrazba tehnicne stroke.  Uspesen v svojem poklicu.  Res strucko.  Nadpovprecna placa.  Prijazen, kulturen, normalno komunikativen, prijeten clovek.  Zdrav, ne pije, ne kadi, obcasno rekreativno sporta, potuje, itd.

Zakaj je samski?  Zato, ker zivi v manjsem kraju, z ozkim krogom prijateljev, ima le malo stanovanje v hisi starsev in se glede zensk nikjer nikoli ne trudi.

Pri 40 ga je sicer ujela ena mlajsa sodelavka.  Kmalu sta se porocila in zivela popolnoma normalno partnersko zivljenje.  Stran od starsev.  Sport, potovanja, …

Nato pa se je po nekaj letih se je odlocila lociti, ker ji zivljenje z nim enostavno ni bilo dovolj razburljivo.  Preselila se je k sosedu.  On pa se je vrnil v svoje stanovanje v hiso ostarelih starsev.  In bo skoraj zagotovo do konca zivljenja ostal samski.  Na drugih podrocjih je sicer izredno samoiniciativen, inovativen, pravi strucko, zenske so mu pa misterija.

Za ene se zenske morate same potruditi, ker  oni se ne bodo.

Hvala lepa za take moške, naj kar ostanejo pri mami.

In potem mislite, da z njim ni nič narobe? Seveda je. Noben “normalen” ni 42 let samski. Nekaj je vedno “narobe”. Vprašanje je le, če je tisto kar je z njim “narobe”, za vas sprejemljivo ali ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Verjetno kakšni računalničar, 09.09.2023 ob 20:44

Brezveze…samo teci. Da je pri 42 letih sam pomeni da nima nikakorsnih socialnih vescin, zguba casa.

Mogoče je bil pa 20 let na Dobu?

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 09.09.2023 ob 23:05

Hvala lepa za take moške, naj kar ostanejo pri mami.

In potem mislite, da z njim ni nič narobe? Seveda je. Noben “normalen” ni 42 let samski. Nekaj je vedno “narobe”. Vprašanje je le, če je tisto kar je z njim “narobe”, za vas sprejemljivo ali ne.

Marsikje po svetu je popolnoma normalno, da nevezan clovek, moski ali zenska, zivi pri starsih.  Pa tudi v Sloveniji to se ne pomeni, da je z njim nujno ne vem kaj narobe.

V njegovem primeru, ker ravno poznam, od doma ni sel zato, da je pomagal starsem.  Njegov avto so uporabljali.  S pomocjo kredita je od sorodnika odkupil hiso v kateri so ziveli.  Prej so bili najemniki.  Noben mamin sinko ni.  Studiral je v Ljubljani.  Doma si je pogosto kuhal, pral svoje cote, itd.  Nenazadnje pa se tako odselil, ko je imel partnerko.  Torej?

Ampak kot ze ti z repliko demonstriras, zenske ste danes tako samozaverovano kapricaste, da boste moskega odjbale ze zaradi raznih stereotipov.  Po zelji.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4072, 09.09.2023 ob 23:46

Marsikje po svetu je popolnoma normalno, da nevezan clovek, moski ali zenska, zivi pri starsih.  Pa tudi v Sloveniji to se ne pomeni, da je z njim nujno ne vem kaj narobe.

V njegovem primeru, ker ravno poznam, od doma ni sel zato, da je pomagal starsem.  Njegov avto so uporabljali.  S pomocjo kredita je od sorodnika odkupil hiso v kateri so ziveli.  Prej so bili najemniki.  Noben mamin sinko ni.  Studiral je v Ljubljani.  Doma si je pogosto kuhal, pral svoje cote, itd.  Nenazadnje pa se tako odselil, ko je imel partnerko.  Torej?

Ampak kot ze ti z repliko demonstriras, zenske ste danes tako samozaverovano kapricaste, da boste moskega odjbale ze zaradi raznih stereotipov.  Po zelji.

 

Ni problem kje živi, temveč tak pasiven odnos v zvezi. Tudi ta ga očitno ni uspela “spremeniti” kot je želela, upala, da bo. To so samotarji, njemu do zveze niti ni. Zato se ne trudi. Ženske ne bo dobil, ne zato ker živi pri starših, temveč ker za zvezo ni narejen. Brez truda ni zveze. V najlepšem primeru, da gre vse gladko, ga moraš še njega vleči, kaj šele ko gredo stvari narobe in se utapljaš v težavah, pol pa on zraven tak pasiven… pa to se ti zmeša z enim takim. Je treba dat kaj od sebe, mal življenja, radosti… delit srečo, ki jo čutiš. Zato imaš partnerja, da vama je skupaj še lepše. Ob tako pasivnih ljudeh je to težko. So kot sidro, ki te vleče na dno.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 09.09.2023 ob 23:54

Ni problem kje živi, temveč tak pasiven odnos v zvezi. Tudi ta ga očitno ni uspela “spremeniti” kot je želela, upala, da bo. To so samotarji, njemu do zveze niti ni. Zato se ne trudi. Ženske ne bo dobil, ne zato ker živi pri starših, temveč ker za zvezo ni narejen. Brez truda ni zveze. V najlepšem primeru, da gre vse gladko, ga moraš še njega vleči, kaj šele ko gredo stvari narobe in se utapljaš v težavah, pol pa on zraven tak pasiven… pa to se ti zmeša z enim takim. Je treba dat kaj od sebe, mal življenja, radosti… delit srečo, ki jo čutiš. Zato imaš partnerja, da vama je skupaj še lepše. Ob tako pasivnih ljudeh je to težko. So kot sidro, ki te vleče na dno.

Kar se tice zensk je gotovo pasiven.  Ni konfliktna oseba.  Zenski bo brez problema prepustil, da je po njeno.  Kar t.i. “mocna” zenska zlahka izkoristi, da ga potepta.

Kakorkoli ze, dal sem primer moskega, ki je vse prej kot luzer, pijanec, kurbir, … Nedvomno je dober po srcu, v zivljenju je marsikaj dosegel, nima slabih razvad, sportno aktiven, okay izgleda, potuje, itd.  Pa bomo na kancu prisli do tega, da je “neprimeren”, ker mu noht na mazincu desne noge cudno ven strli.  Po zelji.

New Report

Close