Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bivša in kako jo je karma dohitela!

Bivša in kako jo je karma dohitela!

Bila sva noro zaljubljena, imela sva se res lepo in tudi res zares rada. Ker sva pa oba precej ognjevita in ljubosumna, je pogosto prišlo do kreganja, predvsem iz ljubosumja. Sledila je prevara iz moje strani, ki jo je ona maščevala s kar nekaj prevar. Na koncu sva se razšla, ona si je našla novega, se poročila in rodila otroka. Ker sva ostala v stikih, vem kaj vse se ji je dogajalo v zakonu. Na koncu se je ločila ker jo je njen mož dobesedno vrgel na cesto. Sedaj me občasno pokliče in želi da jo potolažim. Kot samska mamica se ji je seveda življenje spremenilo za vedno. Ona zdaj ni več punca in tudi ni več neka poročena gospa – ona je samo še samska mamica.

 

Karma jo je dohitela in jo kaznovala za vse za nazaj. Zadnjič sem ji rekel, naj mene ne kliče več, ker me ne zanima niti malo, čeprav sem trenutno samski.

karma je njo kaznovala, ker si jo ti varal?

ha?

Lepo si jo za_ebal.

Karma is a bitch 😊

Najslabše so ženske, ki varajo, pa sploh ni pomemben njihov razlog. Če jo partner prevara, pač z njim konča in gre naprej, to je edina rešitev, če ne more preko tega, da je bila prevarana. Če pa ženska vara kar tako ali iz maščevanja, pol je pač varalica. Varalic se noralni moški izogibajo imeti za partnerke. Takšne ženske so primerne le za “povaljat”. To, da je ženska varalica, pa vedno pride na dan, prej ali slej. Ta tvoja bivša je zaključila svojo kariero partnerice. Ona bo pač živela življenje samske mamice, ki jo bo naskakovala cela vrsta moških, od samskih, do poročenih. To je pa tudi vse kar bo.

In si srečen in zadovoljen, ampak karma najde vsakega.

saj bo tebe tudi – še za privoščljivost zraven, brez skrbi

moški si to malo napačno interpretirate, ker ste večina kot kakšen pufko Desi, ki jim ni mar za lastne otroke po ločitvi. Ženske pa jemljemo otroke pozitivno, čeprav je sedaj bivša ločena, je srečna, ker ima vsaj otroka in jo to izpolnjuje. ona je vsaj mama, ti si pa kaj – jalov luzer.

Enkrat še preberi kaj si napisal…ti si jo prvi prevaral in ona ti je vrnila…morda te je res imela rada te ljubila, pač pa očitno ti njo ne, da si prvi storil gnusno dejanje.

Kaj je bilo v njeni vezi, ko je bila poročena nima karma nič s tem. Ona je še tebe verjemi imela vedno rada, čeprav je bila poročena…

 

Vse se vrača, vse se plača

V karmo verjamejo hindujci. Ste hindujci, vi, ki blejate o karmi?!

Odgovor na objavo uporabnika
Skyline, 05.10.2023 ob 09:09

Enkrat še preberi kaj si napisal…ti si jo prvi prevaral in ona ti je vrnila…morda te je res imela rada te ljubila, pač pa očitno ti njo ne, da si prvi storil gnusno dejanje.

Kaj je bilo v njeni vezi, ko je bila poročena nima karma nič s tem. Ona je še tebe verjemi imela vedno rada, čeprav je bila poročena…

 

Se strinjam, verjetno ga je res imela še vedno rada. Poročila se je pa z drugim, ker je tam verjetno imela neko korist, drugače se ne bi. To pa pomeni le eno, da je pač kurba, novodobna, ki je iskala lagodje – dobila pa nekaj drugega

vse so iste

Oba vaju tepe. Oba sta nemoralna pezdetka, brez vsakega spoštovanja do svojih partnerjev in do sebe. S tem da se ti sploh zavedaš očitno ne da te. Človek očitno po ne vem koliko letih razmišljaš o njej. Patetično bitje.

Jaz pa ne mislim, da njega tepe. Ona njega klicari, tega je precej. Nevem, kaj punce mislite, da vas bomo vzeli nazaj? Sploh pa mamice? Kaj, da bi vas vzeli, po tistem, ko ste drugemu rodile naraščaj? Lepo vas prosim no….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7556, 05.10.2023 ob 08:45

Bila sva noro zaljubljena, imela sva se res lepo in tudi res zares rada. Ker sva pa oba precej ognjevita in ljubosumna, je pogosto prišlo do kreganja, predvsem iz ljubosumja. Sledila je prevara iz moje strani, ki jo je ona maščevala s kar nekaj prevar. Na koncu sva se razšla, ona si je našla novega, se poročila in rodila otroka. Ker sva ostala v stikih, vem kaj vse se ji je dogajalo v zakonu. Na koncu se je ločila ker jo je njen mož dobesedno vrgel na cesto. Sedaj me občasno pokliče in želi da jo potolažim. Kot samska mamica se ji je seveda življenje spremenilo za vedno. Ona zdaj ni več punca in tudi ni več neka poročena gospa – ona je samo še samska mamica.

 

Karma jo je dohitela in jo kaznovala za vse za nazaj. Zadnjič sem ji rekel, naj mene ne kliče več, ker me ne zanima niti malo, čeprav sem trenutno samski.

Tudi tebe bo doletela, če te še ni. Le čiči pa čaki.

razlika je v tem, da moški varajo čisto nagonsko, ženske pa čustveno. Sem moški in varam, vsakič ko imam možnost. Sem varal z res lepimi puncami, teh je bilo ene par. Večinoma so pa ženske s katerimi sem varal takšne, da jih dnevna svetloba glih ne prenese. Najlažje je dobiti sej veste, zapostavljene mamice, ki temu primerno tudi izgledajo…. sam kaj pa moraš? Sprazniš se in greš naprej. Ženske so tu drugače, njim mora bit tip všeč. Men je popolnoma vseeno kako izgleda, važno je, da je tam in da ne govori kaj preveč

Karma je njo dohitela varal si pa ti?

To ni karma,to je ena res nesrečna ženska…

Kakšna karma? Najprej si ga ti v drugo namočil, ona ti je vrnika trojno, kot pišeš. Otročje. Če si še ti takrat pri drugi tolažil, kaj pa ti je sedaj pač njo uspeti nal potolažit, saj ti gre kot po maslu tole namakanje, boš pa ja dedc in sklenil in zaključil krog. ☺️☺️☺️  Oba sta svojega dnara ‘vredna’. Ti si začel varati, onacje z varanje zaključila krog. Zakaj misliš da si boljši od nje?

Tud zate bo karma,ki si varal!

Za vse slabo plačamo in to z obrestmi

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2983, 05.10.2023 ob 09:22

Se strinjam, verjetno ga je res imela še vedno rada. Poročila se je pa z drugim, ker je tam verjetno imela neko korist, drugače se ne bi. To pa pomeni le eno, da je pač kurba, novodobna, ki je iskala lagodje – dobila pa nekaj drugega

Saj on je tudi K v cem je razlika,ce moski vara ali zenska. Oba sta kurbi. Avtor se bo dobil svojo dozo,ker varalic nisce ne vzame za partnerja. Varanje samo tako in iz mascevanja…je poden. Vsi ki varajo so podni..nesigurno nedoraslo frocovje.

Odgovor na objavo uporabnika
saj bo, 05.10.2023 ob 09:01

saj bo tebe tudi – še za privoščljivost zraven, brez skrbi

točno to

Če ne bi njega spoznala, bi se ji lajf drugače odvijal.

Bo tudi on dobil svoje.

Odgovor na objavo uporabnika
oba, 05.10.2023 ob 09:32

Oba vaju tepe. Oba sta nemoralna pezdetka, brez vsakega spoštovanja do svojih partnerjev in do sebe. S tem da se ti sploh zavedaš očitno ne da te. Človek očitno po ne vem koliko letih razmišljaš o njej. Patetično bitje.

MAmica ti je pezde pička ti zorkina.

Dj ji rec, da ti ga lahk sam potegne, tu pa tam …

Situacija je za enega in drugega popolnoma drugačna sedaj. On je samec, ki si lahko prosto po Prešernu izbira novo partnerko. Ona je samska mamica, s prtljago in sledmi poroda na svoji luliki. Nirti malo ni podobnosti med situacijama

New Report

Close