Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spletna trgovina – e obutev.si – izkušnje

Spletna trgovina – e obutev.si – izkušnje

Pri njih gledam ženske čevlje Sergio Bardi, ki jih imajo 40% znižane. Zanimivo, v drugih spletnih trgovinah niso znižane.
Je kdo že kupoval pri njih? Izkušnje?

Hvala.

Vse tako kot je treba. Brez problemov.

Vse ok.

Ne kupujem čevljev na oko, za to si vzamem čas in dobro sprobam, če so udobni.

Odgovor na objavo uporabnika
Sanja693, 25.10.2023 ob 08:31

Ne kupujem čevljev na oko, za to si vzamem čas in dobro sprobam, če so udobni.

tudi jaz. eno so čevlji na sliki, drugo v resnici.

 

Vprašanje je zanesljivost trgovine.

Trgovka !?! 😁

40% znizanje ni tako malo, vsaj za obicajnega kupca ne, tako da se za ta denar splaca stopit do fizicne trgovine, probat izbrani modrl in narociti preko spleta. Tako sem ze naredila.

Vecinoma kupujem cevlje izbranih blagovnih znamk, vedno ista stevilka, isti kalup, torej tu ne mores zgresiti, kvaliteto pa itak poznas, na tak nacin ni problem kupit tudi cevlje preko spleta.

Podatki o podjetju

MODIVO S.A.
ul. Nowy Kisielin – Nowa 9
66-002 Zielona Góra, Poljska

DŠ PL: 929-13-53-356
DŠ SI: 36815918
BDO 000031285
REGON 970569861

Okrožno sodišče v Zielona Góra
VIII Gosp. oddelek
KRS, pod številko KRS 0000541722

Osnovni kapital: 2 008 001 PLN
vplačan v celoti

Kontaktni Center:
[email protected]

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO):
Łukasz Griesman, e-pošta: [email protected]

vredu je. večino čevljev imam od njih, kvaliteta je tam tam ko deichmann, samo da oni nimajo tako navitih cen

in če že naročam preko spleta čevlje, jih naročam preko eobutve in to so ponavadi znamke Guess in Liu Jo, ker tako ugodnih cen za ti dve znamki ne dobiš nikjer drugje. Do sedaj vedno se ok!

Pozdravljeni,

Včasih se znajdemo v situacijah, kjer se lahko hote ali nehote znajdemo v težavah.

Nasveti odvetnika, spori z delodajalci, spori z zavarovalnicami, družino, zahtevanje primerne odškodnine in še mnogo drugih primerov, povzročajo visoke stroške. Zavedamo se, da so odvetniški in sodni stroški visoki, zato vam ponujamo rešitev – zavarovanje ARAG- ki ga pa morate skleniti pravočasno- še preden nastane težava, saj gre za zavarovanje. V okviru zavarovanja vam pripada enkrat mesečno tudi brezplačni pravni nasvet pri odvetniku.

S sklenitvijo zavarovanja ARAG boste prihranili ter se zaščitili. Tega se zaveda že veliko strank, skoraj 80.000, ki so že sklenili zavarovanje pri zavarovalnici ARAG.

Pobrskate lahko tudi po naši spletni strani: https://www.arag.si/zavarovanje-pravne-zascite/

V kolikor bi želeli skleniti zavarovanje, to najlažje storite tukaj: https://www.arag.si/sklenitev-zavarovanja/

V kolikor pa imate dodatna vprašanja, smo vam na voljo tudi na 080 30 16.

ARAG zavarovalnica pravne zaščite

in zato je ta trgovina super.

Naročiš, dobiš, probaš v miru doma. Če ti ne ustreza vrneš. Vse brzplačno.

Je pa problem, če te je sram vrniti. Potem spletne trgovine niso za vas. Poznam tudi take

A je kakšna slovenska telefonska številka za pomoč uporabnikom?

A imajo skladišče v Slo, ali pošljejo iz Poljske?

Res ste ful dragi škoda lp

Pri njih naročila esppadrile Tommy Hilfiger, velikost 37, dobila otroške Big Star velikost 26.  Po izmenjavi mailov, so mi ponudili možnost, da mi pošljejo kurirja , da vrnem paket. Plačala sem na spletu s kartico. Vprašanje, če paket vrnem, če mi sploh vrnejo denar. Lahko da je kaka goljufija in v primeru vračila denarja, zahtevajo podatke o kartici in namesto da midenar vrnejo,še kaj poberejo.

Je imel kdo tak primer?

 

New Report

Close