Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Skrito v raju

Skrito v raju

Boste gledal,to novo slovensko serijo, ko bo prišla na pop

Zgleda,da bo zanimiva, pa pomojem, da je to sneman v Pineta Novi grad

Ne.

V Pineti je ja

Odgovor na objavo uporabnika
nejko26, 13.01.2024 ob 22:47

V Pineti je ja

A si že našel žensko za sprehode in seks? Se ti je katera že javila?

Odgovor na objavo uporabnika
fra206, 13.01.2024 ob 23:03

A si že našel žensko za sprehode in seks? Se ti je katera že javila?

Ne se samo zajebavajo kle gor,ko.sem objavu 🤔

bom gledala, navadno slovenske gledam, ker je lepo podpreti domaco produkcijo …

prevec je narod zanicljiv do lastnih izdelkov v filmu in glasbi se posebej…

Odgovor na objavo uporabnika
nejko26, 13.01.2024 ob 23:09

Ne se samo zajebavajo kle gor,ko.sem objavu 🤔

Tu gor so same propadle ločenke ali debele poročene.  Če so pa samske pa so mnogo starejše ali so že ljubimke starim dedkom.  Skratka zalutali mladiček 😃

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno452, 13.01.2024 ob 23:11

bom gledala, navadno slovenske gledam, ker je lepo podpreti domaco produkcijo …

prevec je narod zanicljiv do lastnih izdelkov v filmu in glasbi se posebej…

Se strinjam! Tudi jaz gledam našo produkcijo.

Pa to ni bila zdej tema tega,  tema se gre  o seriji. Zgleda zanimiva ta serija po napovedniku.

Dvigujem temo.. Serija je prijetna, gledam na voyo že 3.del.

Mislim da bo za pogledat. Vsega po malem, pa lepo okolje.

Obožujem Novigrad in okolico, zato bom gledala.

Sem mislila, evo končno ena slo.nadaljevanka, ki bo mal za pogledat. Ah, isto sranje kot vso slo. sranje. Zgodba kar neki, nic smešnega, za razvedrit, me ni pritegnila, tako kot vse do sedaj ne. Škoda.

 

Ne vem, če bi se npr.spomnili in šli v 80leta, ko so bili se fičoti, stoenke, ko so družine na veliko kampirale v kampih, ko je bilo vec razlicnih druzin na kupu, bi se spomnili kaksne zgodbice, ki bi se dogajale med temi družinami, kako so se veselili, pekli, žurali, skratka, da bi bilo nekaj sprostitvenega za pogledat, ne pa ta moreča, dolgočasna brezvezna nanizanka.

Tisto važičko Melani Mekicar so uturili v serijo bog pomagaj 🤮

Grozno dolgočasno. Nič zabavnega.

Spadam med tiste, ki ne ceni modernega slovenskega izdelka v umetnosti. Ne filma, glasba pa je se vecja katastrofa

Ja kar glejte, ni čisto slovensko. Eno brezvezno sranje.

Še navadna raja več ne dopustuje v starih in ne novih prikolah, ne da bo dohtarska srenja dan danes. Mobilna hiška 40m2 je osnova.  Eventuelno še kak avtodom nad 80k.

Kaj je to za ena. Igra hčero od tiste kozmetičarke. Ena blont naturščnica. Grozna.

Odgovor na objavo uporabnika
Nekdo785, 13.01.2024 ob 22:33

Boste gledal,to novo slovensko serijo, ko bo prišla na pop

Zgleda,da bo zanimiva, pa pomojem, da je to sneman v Pineta Novi grad

 

Pineta je pri Vrsarju.

 

Bom poskušala še  enkrat, dvakrat gledat. Mogoče je bila le prva epizoda slaba, dolgočasna. Tudi zvok in slika nista bila na neki zavidljivi ravni.

Odgovor na objavo uporabnika
privatna ordinacija, 06.02.2024 ob 12:24

Še navadna raja več ne dopustuje v starih in ne novih prikolah, ne da bo dohtarska srenja dan danes. Mobilna hiška 40m2 je osnova.  Eventuelno še kak avtodom nad 80k.

Pavšalisti imajo v povprečju 40 let stare prikole in gre za kar dobro stočej srednji razred.

S prikolami ni nič narobe, saj ponujajo višji bivalni standard od avtodomov.

Rolls Royce med prikolami:

.https://www.tabbert.com/en-int/

Tisto snemanje sem imel priložnost spremljati od blizu. 2 km severno od Novigrada. Tisti gozdiček ni kamp in je v lasti slovenskega mladinskega resorta (pozabil sem ime).

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nekdo785, 13.01.2024 ob 22:33

Boste gledal,to novo slovensko serijo, ko bo prišla na pop

Zgleda,da bo zanimiva, pa pomojem, da je to sneman v Pineta Novi grad

Pineta je pri Vrsarju.

Drugač ne, prva Pineta je bila pri Novem gradu

Odgovor na objavo uporabnika
Kamper, 06.02.2024 ob 13:00

Pavšalisti imajo v povprečju 40 let stare prikole in gre za kar dobro stočej srednji razred.

S prikolami ni nič narobe, saj ponujajo višji bivalni standard od avtodomov.

Rolls Royce med prikolami:

.https://www.tabbert.com/en-int/

Tisto snemanje sem imel priložnost spremljati od blizu. 2 km severno od Novigrada. Tisti gozdiček ni kamp in je v lasti slovenskega mladinskega resorta (pozabil sem ime).

 

Že desetletje ni več tako.  Bogati ljudje ne hodijo na pavšale s starimi prikolami.  Srednji razred kvečjemu v lastne mobilne hiške (pavšal).  V kampih so v starih prikolah  samo kakšni upokojenci ki tam bivakirajo že desetletja v starih prikolah, baldahinih, nasutim peskom.  Pa kakšen nižji sloj tudi, ki bivakira v prikolah še od staršev.  Zato se kampi otepajo pavšalistov, ker kazijo izgled kampa pa še obnašat se ne znajo, ker so od petka do nedelje pribiti 24h/dan.

Edini kamp kjer so pijani pavšalisti pregnali dnevne goste in zasedli 95% parcel je kamp  Kastanija pri Novigradu, 10 korakov od snemalne scene.

Kamp naj bi bil občinski. Me prav zanima kako je to mogoče, ker se julija in avgusta ne dobi prosta parcela, razočarani turisti pa so zavrnjeni in šibajo naprej.

Še teh prostih 5% se vsako leto skrči, ker nekdo postavi pavšal barako. Kamp Kastanija je skregan z vsemi principi sodobnega turizma in podšira ljubljansko “drunk” malomeščanstvo.

New Report

Close