Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Kaj mislite, da bo pozitivnega naredila vlada do konca mandata?

Kaj mislite, da bo pozitivnega naredila vlada do konca mandata?

Kakor so začeli, sploh ne vem, če bojo do konca mandata uresničili kaj obljubljenega, kakšno reformo. Kaj pa vi mislite?

Nic…oz razen da so nas dodatno financno obremenili….se pravi novi davki, laganje o odpravo dod zav in uvedba obveznega, potem dvig zivljenskih stroskov ….to jim gre dobro od rok….drugace pa nic od nic….isti luzerji kot psihopatski jansa

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.04.2024 ob 20:06

Nic…oz razen da so nas dodatno financno obremenili….se pravi novi davki, laganje o odpravo dod zav in uvedba obveznega, potem dvig zivljenskih stroskov ….to jim gre dobro od rok….drugace pa nic od nic….isti luzerji kot psihopatski jansa

A ni grozno? Sploh ni rešitve 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
Tina437, 10.04.2024 ob 20:30

A ni grozno? Sploh ni rešitve 🙁

Pa se bi ja našel na monu nek strokovnjak… saj tukaj vsi veste, kako bi moralo biti. Bodite državotvorni in uredite, kot je prav.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 10.04.2024 ob 20:41

Pa se bi ja našel na monu nek strokovnjak… saj tukaj vsi veste, kako bi moralo biti. Bodite državotvorni in uredite, kot je prav.

SEm ze veckrat zapisal kaj je treba….ampak vam ne disi…ti ponovin par osnovnih…..ukinit drzavni svet, znizat st poslancev na 45 , ukunit funkcijo predsednika drzave ki je poplnoma nepotrebna, znizat st obcin za 2/3, ukinit upravne enote ki bi jih nadomestile regionalne enote, uvest regije, znizat st ministrstev, ukinit rtvs ki je popln anahronizem v sodobni druzbi, ukinit 2/3 raznih varuhov in kurcev palcev ki ne sluzijo nikomur….kr nadaljuj….

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.04.2024 ob 20:52

SEm ze veckrat zapisal kaj je treba….ampak vam ne disi…ti ponovin par osnovnih…..ukinit drzavni svet, znizat st poslancev na 45 , ukunit funkcijo predsednika drzave ki je poplnoma nepotrebna, znizat st obcin za 2/3, ukinit upravne enote ki bi jih nadomestile regionalne enote, uvest regije, znizat st ministrstev, ukinit rtvs ki je popln anahronizem v sodobni druzbi, ukinit 2/3 raznih varuhov in kurcev palcev ki ne sluzijo nikomur….kr nadaljuj….

Ja, se spomnim tvojih zapisov. Tu se zelo strinjam.
pa kar dodajam razne agencije, sosvete, direktorate, zavode in podobno.

Pozitivno je že to, da je JJ povsem izgubil živce in je na robu obupa.

A niso tisti z vlade in poslanci plačani zato, da to uredijo? Kakšna državotvornost? A kdo namesto nas opravlja delo v službi pro bono?

Julij, dobri predlogi, s katerimi se gotovo ogromno ljudi strinja, seveda pa jih nihče v nobeni vladi ne bo upošteval.

In kaj bo vlada do konca mandata naredila pozitivnega? Nič. Bo pa gotovo naredila še veliko negativnega. Preden kdo začne, da bo pod Janšo bolje… ne, ne bo.

We are fucked.

Pozitivnega v interesu državljanov – NIČ: inflacija, upad standarda, korupcija, razkroj institucij, nekompetentnost…

Pozitivnega po ukazu WEF in izpolnjevanja globalističnih agend – VELIKO: zelena agenda, migracije, LGBT, digitalizacija in nadzor…

RAZDELILA BO PRENOSNIKE DRŽAVLJANOM (V NAJEM)

Odgovor na objavo uporabnika
…., 10.04.2024 ob 21:10

Pozitivno je že to, da je JJ povsem izgubil živce in je na robu obupa.

Posvojeni albanski deček z neomarksistično preteklostjo ni alternativa energetskemu baronu.

Alternativa je v Resnici ali državljanski neposlušnosti in anarhiji. Tretje možnosti ne vidim.

Zato pa na Plebiscitu glasujte za Avstrijo. To je REŠITEV. Priznanje nemške manšine. Nato pa izgon vseh, ki so se sem pritepli iz juga in vzhoda, torej ciganov.

Najbolj pozitivno bo, ce bo odstopila. Upam, da se uradno raziscejo njihove mahinacije in ustrezno ukrepa.  Potem pa pazit koga volite. Jaz ne mislim nobenega, ker nobena stranka ne uposteva mojega mnenja.

Zreli smo za prisilno upravo in razpustitev parlamenta ter prepoved političnih strank. Dunaj je vedel kako se dela z Windischarji in Oberkrainerji. Red in disciplina. Skromnost in delavnost. Nobene kraje državnega premoženja, nobenih parazitiranj na socialnih transferjih, nobenih ljubljanskih šerifov in priviligirancev, nobenih interesnih skupin in nobenega kriminala. Učitelji in državni uradniki so bili elita, dohtarji so bili vredni zaupanja, sodniki so bili pošteni in cenjeni.

Med letoma 41 in 45 smo bili pod okupacijo, ampak vsaj kleptokracije nismo imeli. Zdaj kraljujejo korupcija, kriminal, nekompetentnost in negativna selekcija. Počasi tonemo na dno, samo da tega mnogi ne vidijo.

Ampak meni so Nsi vedno bolj všeč, nobenih ekstremov. Nobenih novih fac, dolgo so že v parlamentu, mislim da so oni najbolj varna naslednja izbira.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne vem213, 11.04.2024 ob 00:08

Ampak meni so Nsi vedno bolj všeč, nobenih ekstremov. Nobenih novih fac, dolgo so že v parlamentu, mislim da so oni najbolj varna naslednja izbira.

Zgleda da res. Pa sicer nisem za desne, ampak na moji strani niso sposobni pa pika.

Kaj mislite, da bo pozitivnega naredila vlada do konca mandata?

@

Najbolje, da ničesar in nič ne naredi. To bo edina pozitivna in najbolj koristna za vse, za njih in za rajo.

Seveda se bo našlo kaj pozitivnega, samo vprašanje je, če bo to pozitivno za vse nas ali samo za določene skupine z močnim lobijem.

Kaj me briga kaj je z Janšo, pod Golobom nam ne gre dobro, pod Janšo je bilo bolje, zato, če sta samo tadva kandidata, Janša zmaga. V JU je pod to vlado totalna katastrofa, vse razpada, tako slabo ni bilo pod nobeno vlado.

Reci, da se šališ… Največji desni globalisti… A ni bil njihov tisti wefov sluga, ki se je vzel od nikoder, prav po tiho vse podigitaliziral, uvedel biometrične osebne, ter nas s tem zapečatil oz. nastavil vse za totalno skorajšnje suženjstvo, potem pa podurhal hinavsko nazaj v Bruselj (ali kamorkoli že) k svojim gospodarjem… Že po faci se mu je videlo, čigav je…

Pa še ta njihov “kilav” predsednik (naj ga zamenjajo vsaj za Reberška, ali kaj je že tisti malo prepričljivejši njihov poslanec)… Ma bolj ali manj vsi so nekam hinavski, brezvezni, nenačelni, še zdaleč ne vlivajo zaupanja, skrivajo se za nekimi krščanskimi vrednotami kao, a vse deluje totalno zlagano, vpleteni so bili v tiste Darsove posle (o maskah ipd. da ne govorimo), obračajo se po vetru oz. še sami najbrž ne vejo, kam plovejo, skratka… Tam nekje z sd (oz. kmalu za njimi) bi imeli šanse, da jih volim, se pravi ob svetem nikoli…

za Ne vem213

 

Odgovor na objavo uporabnika
Io penso positivo, 10.04.2024 ob 22:07

Pozitivnega v interesu državljanov – NIČ: inflacija, upad standarda, korupcija, razkroj institucij, nekompetentnost…

Pozitivnega po ukazu WEF in izpolnjevanja globalističnih agend – VELIKO: zelena agenda, migracije, LGBT, digitalizacija in nadzor…

Točno tako.

Kaj pa narodu manjka? Se je že začela sezona žuriranja na hrvaški obali v lastniških vikendicah. Ima se – može se.

zamenjala bo še nekaj ministric in ministrov

New Report

Close