Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Trojček z ženo MMF

Trojček z ženo MMF

Stvar je taka, žena je po dolgem prigovarjanju nekako pristala da izvedeva zadevo, zdaj je problem kje in kako najti primernega kandidata, vsi ki imate podobne izkušnje kaj priporočate, izbira med znanci a raje poišceva popolnega neznanca, naključno na kaksni zabavi a rajši preko raznih portalov.

Zaupaj kontakt?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6194, 21.06.2024 ob 08:21

Zaupaj kontakt?

ojla jaz sem za trojčka  [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Wolfwolf, 21.06.2024 ob 07:55

Stvar je taka, žena je po dolgem prigovarjanju nekako pristala da izvedeva zadevo, zdaj je problem kje in kako najti primernega kandidata, vsi ki imate podobne izkušnje kaj priporočate, izbira med znanci a raje poišceva popolnega neznanca, naključno na kaksni zabavi a rajši preko raznih portalov.

Z znancem sigurno ni ravno najboljša opcija. Sicer pa, koliko sta (okvirno) stara in od kod? Tako bosta lažje našla.

 

Hej, pisi na [email protected]

Zaupaš kontakt, imam nekaj izkušenj, se zmenimo

tudi sam iščem par 😉 [email protected] pišita, morda se pa ujememo 😛

Ojla

Javita se na [email protected] in vama napisem in marsikaj razložim..

Oh ja, njena najti za trojčka pa res ne bo težko poiskati ter najti. No, konec koncev se že tu javljajo.

 

Težje je najti njo za trojčka. Iščeva že nekaj časa, in ni uspeha. Bolj ali manj sama neresnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi2njo, 24.06.2024 ob 16:09

Oh ja, njena najti za trojčka pa res ne bo težko poiskati ter najti. No, konec koncev se že tu javljajo.

 

Težje je najti njo za trojčka. Iščeva že nekaj časa, in ni uspeha. Bolj ali manj sama neresnost.

Ni težko, kandidatov je dosti ja, samo kako najti pravega, takega da bo žena kaj imela od njega.

Odgovor na objavo uporabnika
Wolfwolf, 27.06.2024 ob 12:01

Ni težko, kandidatov je dosti ja, samo kako najti pravega, takega da bo žena kaj imela od njega.

MAl nas je takih

 

I am not Slovenian, I do not know Slovenian thats why if you accept pls send me the message. [email protected]

 

Resnica!!Tudi midva iščeva njo za trojčka,a tavava v temi.Sploh ne vem več kako in kje iskati.

♡♡♡

Odgovor na objavo uporabnika
Jasmina316, 30.06.2024 ob 22:21

Resnica!!Tudi midva iščeva njo za trojčka,a tavava v temi.Sploh ne vem več kako in kje iskati.

♡♡♡

Kaj pa še enega moškega?

Pozdravljena Dekleta in Samske mamice. Sma par stara 32 in 39 let. Iscema NJO staro med 28 in 40 za druženje in VEČKRATNA srečanja ne samo avanturo ampak REDNA SREČANJA ,ter kaj več ob kemiji.. Sma urejena in z svojo hiso. Zaželjeno da ni BI. Prosim samo resne , moški ne pišite. Sma diskretna… Kontakt: [email protected]

I am not Slovenian, i do not know Slovenian thats why if you accept pls send me the message. [email protected]

Pozdravljeni

Sva par stara 33 in 38 let. Iščema punco ki bi z nama delila posteljne užitke. Zaželjeno da ni BI. Sva iz okolice Maribora. Vse ki bi rade probale nekaj novega pišite na e-mail. In se vse dogovorimo kako in kaj.

[email protected]

Pelji jo v sun garden, brez iskanja bosta tam lahko zbirala in ae odločila in uživala, preverjeno

hej  you can send me message please.

[email protected]

 

New Report

Close