Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sestra mi grozi, da bom ostala samska in dobila raka!!!

Sestra mi grozi, da bom ostala samska in dobila raka!!!

Zmesalo se mi bo!!

Od sestrinih pridig, da  bom nesrecna z moskim in da me bo vsak pustil!

Resno! Ona je 50 plus in samska ze cca 10 let in se v mene vtika, kot norica.

Zdej je nasla eno knjigo s katero me bo morila na morju in govori, da bom jaz dobla raka od negativne energije, da sm energetska vampirka, itd ….

Njeno psihiranje z vero in z razlicnimi verskimi knjigami po ocetovem samomoru je blo nedolzno.

Ni bil energetski vampirizem!

Jaz bi lohk pristala na psihiatriji.

Zarad nje! Zdej mi privosci raka! Ce ga bom dobila, ga bom zaradi njenga psihiranja, stresa

Kaj si mislite o temu?

Odgovor na objavo uporabnika
lilly78421, 23.07.2024 ob 11:13

Zmesalo se mi bo!!

Od sestrinih pridig, da  bom nesrecna z moskim in da me bo vsak pustil!

Resno! Ona je 50 plus in samska ze cca 10 let in se v mene vtika, kot norica.

Zdej je nasla eno knjigo s katero me bo morila na morju in govori, da bom jaz dobla raka od negativne energije, da sm energetska vampirka, itd ….

Njeno psihiranje z vero in z razlicnimi verskimi knjigami po ocetovem samomoru je blo nedolzno.

Ni bil energetski vampirizem!

Jaz bi lohk pristala na psihiatriji.

Zarad nje! Zdej mi privosci raka! Ce ga bom dobila, ga bom zaradi njenga psihiranja, stresa

Kaj si mislite o temu?

Je pa 50 plus profesorca biologije in kemije na eni srednji soli v Ljubljani,…

Grozen control freak, mene in mamo komandira, obedve drzi kot v nekem kultu kjer zenske morajo delati vsa moska dela same!!

Ce se ti to ne da delati sama, si lena in razvajena!!

Jaz bom zacela jemati Helexe, da bom zdrzala ob njej.

Če ima sestra 50. let, ti verjetno nisi mladoletna in odvisna od nje? V čem je torej problem? Zakaj sploh imaš stike s takimi ljudmi? Zakaj rineš z njo celo na morje?

Odgovor na objavo uporabnika
Kako to, 23.07.2024 ob 11:35

Če ima sestra 50. let, ti verjetno nisi mladoletna in odvisna od nje? V čem je torej problem? Zakaj sploh imaš stike s takimi ljudmi? Zakaj rineš z njo celo na morje?

NIsem sem bla velikrat brez sluzbe ali z minimalcem in bla obsojena na to, da grem na morje z njo.

Odgovor na objavo uporabnika
lilly78421, 23.07.2024 ob 11:46

NIsem sem bla velikrat brez sluzbe ali z minimalcem in bla obsojena na to, da grem na morje z njo.

Financno si nism mogla morja privosciti, bla sm vecino casa samska…

Stara si pa?

Odgovor na objavo uporabnika
NesramnaResnica, 23.07.2024 ob 11:51

Stara si pa?

Cez 30. Zakaj?

Evo primera, kako žleht ste lahko ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
ženska ženski volk, 23.07.2024 ob 11:56

Evo primera, kako žleht ste lahko ženske.

JA, to lastna sestra. Neki je res s tisto teorijo o negativni energiji sam sestra je iz mene ustvarla ” napsihirano zensko” s svojim vecnim moraliziranjem mene, kot da sem kriminalc. Ko se ji upres in ji poves nazaj svoje, kar si nezavedno potiskala cca 10 let in vec si ti energetski vampir/ negativna/ zlobna, ona pa vecna dobra samaritanka.

POzabla je povedati kako me je po ocetovem samomoru zamorila…

Non stop. Poleg mojih napacnih izbir napacnih moskih, me je se ona morila z new age knjigami, zdej z vero…

Sem z eno mlajso punco o temu govorila in mi je rekla vsaka cast, da jo prenasas jaz bi na tvojem mestu bla zaprta na psihiatriji na antidepresivih.

Odgovor na objavo uporabnika
lilly78421, 23.07.2024 ob 12:16

POzabla je povedati kako me je po ocetovem samomoru zamorila…

Non stop. Poleg mojih napacnih izbir napacnih moskih, me je se ona morila z new age knjigami, zdej z vero…

Sem z eno mlajso punco o temu govorila in mi je rekla vsaka cast, da jo prenasas jaz bi na tvojem mestu bla zaprta na psihiatriji na antidepresivih.

TO bi super ustrezalo moji ” dobri samaritanki” od sestre.

Psihicno unicena sestra pod vplivom antidepresivov, kot zombi brez prihodnosti/ brez sluzbe/ kariere , brez moza in brez otrok.

Ce je ona brez moza in brez otrok moram biti se jaz.

Pošlji babico v tri pm.. kaj ma ona za odločati o tujih partnerjih.

Imam eno tako doma zlobna kot sam hudič in to tako hinavsko,  sicer igra prijavnico naokoli, ampak jaz jo poznam… Tudi oMetna za vse ostale, za vsakega bi vse določala s kom mora biti in vse zna ocenjevati, resnica je pa ta da niti sama sebe nima zmožnosti imeti pod kontrolo je namreč tridelna omara po izgledu…  To je dokaz da niti sama sebe in svojega telesa nima zmožnosti imeti pod kontrolo ,  ukvarja se pa rJe kot sama s sabo in svojimi problemi, z vsemi drugimi…

Ona je celo tako bolna, da če se umakne z išče veze, da te nadzira preko drugih, ker je obsedena z drugimi, podtika preko njih zlobna dejanja, v raco se ti dela lepo. Sama v sebi pa cela nesrečna in nesposobna furat in ukvarjat se svojim lajfom in telesom, namesto z drugimi.

Se ji izogibam ze cca 3 leta.

Rada bi z njo prekinla stike.

Ona non stop domov hodi, ker je osamljena, tiste prijatelce ki jih imajo, jo ne slivijo.

Pol mi govori, ko bo stara ji bodo prijatelce pomagale. Lol, kaj?

Joj ta avto tipkovnica babnico sem napisala, ne babico…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno611, 23.07.2024 ob 12:25

Pošlji babico v tri pm.. kaj ma ona za odločati o tujih partnerjih.

Imam eno tako doma zlobna kot sam hudič in to tako hinavsko,  sicer igra prijavnico naokoli, ampak jaz jo poznam… Tudi oMetna za vse ostale, za vsakega bi vse določala s kom mora biti in vse zna ocenjevati, resnica je pa ta da niti sama sebe nima zmožnosti imeti pod kontrolo je namreč tridelna omara po izgledu…  To je dokaz da niti sama sebe in svojega telesa nima zmožnosti imeti pod kontrolo ,  ukvarja se pa rJe kot sama s sabo in svojimi problemi, z vsemi drugimi…

Ona je celo tako bolna, da če se umakne z išče veze, da te nadzira preko drugih, ker je obsedena z drugimi, podtika preko njih zlobna dejanja, v raco se ti dela lepo. Sama v sebi pa cela nesrečna in nesposobna furat in ukvarjat se svojim lajfom in telesom, namesto z drugimi.

Moja sestra vizuelno dobro izgleda za svoja leta in mladostno sam vse druge zadeve so fuj pri njej.

NAjhujse je, ko grez z njo kam ven jest, gleda druzine z otroci in pridiga kake otroke imajo .

Po drugi strani nam doma govori kolk se je sprijaznila s tem, da je samska …

Ja je pač zmešana. Ti ji dovoliš, da ti to počne in zato tako tudi je. Če hočeš svobodo pač ne hodi z njo na morje in podobno.

Postavi meje, norcev in pijavk je neomejeno, iz tvojega pisanja pa je tudi razvidno, da se tudi že tebi meša, ker je pisanje nevrotično. Zdej ali si taka v osnovi, ali je to posledica nje, je nekaj drugega, ampak za začetek se je znebi… Ni to sestra v pravemu pomenu, nekoga mora maltretirati in spravi se na tiste, ki ji to dovolijo. Da pa je pametnjakovič in še učiteljica, pa ni nič nenavadnega..

Odgovor na objavo uporabnika
lilly78421, 23.07.2024 ob 11:52

Cez 30. Zakaj?

Se ti ne zdi, da je že minil skrajni čas da odrasteš?

Dobro, že poznamo tvoje zgodbe. Sestra je uspešna, ima svoje stanovanje v Ljubljani, dobro službo, če je že 20+ let učiteljica, je medtem tudi plačno napredovala.

Ti si pa ena luzerka, ki nimaš dobre službe, dobre plače, ampak samo za minimalca, nimaš svoje lastne strehe nad glavo.

In prideš nam razlagat, kako so drugi krivi za tvoje življenje, namesto da bi se premaknila.

To pisarjenje po forumu ti še nikoli ni pomagalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 23.07.2024 ob 13:00

Dobro, že poznamo tvoje zgodbe. Sestra je uspešna, ima svoje stanovanje v Ljubljani, dobro službo, če je že 20+ let učiteljica, je medtem tudi plačno napredovala.

Ti si pa ena luzerka, ki nimaš dobre službe, dobre plače, ampak samo za minimalca, nimaš svoje lastne strehe nad glavo.

In prideš nam razlagat, kako so drugi krivi za tvoje življenje, namesto da bi se premaknila.

To pisarjenje po forumu ti še nikoli ni pomagalo.

Super, da je uspesna sam nima pravice, da mene psihira.

To da je nekdo samostojen in financno stabilen nima dovoljenja, da mene napada!

JAz se bom premaknila sama ali s pomocjo moskega, ne sekiraj se.

Ne bom njej dovolila, da me psihicno unici da bom pristala na psihiatriji Ljubljana Polje zaprti oddelek.

Napisala sm gor, da sem za svoje neuspehe sama kriva…

JA, vse to ima ampak je vseeno v sebi prazna, ker nima otrok.

In drugi mormo to psihiranje prenasat, ker gospa ni postala mama.

To praznino v sebi nadomesca zvcasih z delavnicam iskanje sebe, zdej ze vera, itd…

Mene ne bi nc motlo ce ne bi ona to drugim vsiljevala, za tabo hodila in brala psalme iz Biblije.

Odgovor na objavo uporabnika
Je pač fuknjena, 23.07.2024 ob 12:41

Ja je pač zmešana. Ti ji dovoliš, da ti to počne in zato tako tudi je. Če hočeš svobodo pač ne hodi z njo na morje in podobno.

Postavi meje, norcev in pijavk je neomejeno, iz tvojega pisanja pa je tudi razvidno, da se tudi že tebi meša, ker je pisanje nevrotično. Zdej ali si taka v osnovi, ali je to posledica nje, je nekaj drugega, ampak za začetek se je znebi… Ni to sestra v pravemu pomenu, nekoga mora maltretirati in spravi se na tiste, ki ji to dovolijo. Da pa je pametnjakovič in še učiteljica, pa ni nič nenavadnega..

JAz sem zmeraj bila zelo vesela in srecna, to je slo navzdol po ocetovi smrti, smola z moskimi, pa se sestrino psihiranje z verskimi knjigami..

Privoscila bi vsem vam tako sestro, da to sami sprobate…

Ne bom rekla da je v osnovi slaba, ima tud pluse sam to psihiranje z nekimi verskimi knjigami, kolk so zenske nesrecne v vezah in v zakonih/ jar vse po njenem mnenju sam samske so srecne.

Patolosko!

Sama sem v celibatu, brez seksa in pol se mi se bolj mesa.

se strinjam

Zenska odrasti ze in prevzami odgovornost za svoje zivljenje. Sami izgovori so te……. ta sestra, ta sestra iz dneva v dan. Jaz ti povem, sama si nesposobna, za namecek te se sestra prenasa in financira. Drugic napisi tapravo resnico kot da si nekaj zmisljujes, ker nismo vsi po zupci priplavali.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10445, 23.07.2024 ob 16:09

se strinjam

Zenska odrasti ze in prevzami odgovornost za svoje zivljenje. Sami izgovori so te……. ta sestra, ta sestra iz dneva v dan. Jaz ti povem, sama si nesposobna, za namecek te se sestra prenasa in financira. Drugic napisi tapravo resnico kot da si nekaj zmisljujes, ker nismo vsi po zupci priplavali.

Za Ah ja

New Report

Close