Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Za uporabnico “Sem športnica”

Za uporabnico “Sem športnica”

Na moj oglas z naslovom “Katera športna punca bi rada bila noseča?” si mi ti odgovorila:

“Sicer dobra rekreativka, športno plezanje in tek. Zaradi študija in ker sem komaj pred letom začela delati v priznanem podjetju kjer se želim izkazati nisem imela možnosti resnih kot tudi manj resnih zvez. Svoj položaj pa imam sedaj utrjen zaro razmišljam tudi o otroku. Sem vitka, športne postave pobrita, stara 25 let in bi rada zanosila v letos ali v naslednjem letu. Otroka bi želela vzgajti sama tako, da ne pričakujem ničesar drugega kot, da me tedensko enkrat do dvakrat dobro potešiš, mora mi priti (če ti je skrb samo tvoj užitek potem obvoz). Seksala bova samo dokler ne zanosim potem te ne potrebujem več., tvoja obveza je samo da me dobro potešiš in napolniš. Imam svoje stanovanje v LJ pričakujem pa da si za seks vzameš vsaj tri ure časa. Če se najdeš v tem zapisu si dobro grajen in imaš nekaj v glavi se lahko zmeniva.”

Mi ustreza kakor si ti napisala. Bi še rada bila noseča? Se lahko kje spoznava? Kako se točno zmeniva?

ne morem verjet da kdo nasede na to

New Report

Close