Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse na njem štima, ampak…

Vse na njem štima, ampak…

Bom začela kar lepo od začetka! Po dolgih letih sva se s fantom razšla. Ker se sama nisem dobro znašla sem skakala iz zveze v zvezo, nobena se ni obnesla, nihče ni bil tudi približno ne, pravi. Potem pa sem prišla do točke, ko sem v samskem življenju začela zares uživati. Veliko sem hodila okoli, spoznavala nove ljudi in se imela fantastično. Potem pa je prišla korona in ostala sem sama zaprta v stanovanje in občino. Prijatelji so me povezali s prav tako samskim fantom, ki se je znašal v enaki situaciji kot jaz. Pogosto sva si dopisovala, počasi sva prešla na telefonske klice in se res zbližala. Potem sva si rekla, da bi bil čas, da se spoznava tudi v živo. Res me je prevzel s svojo  simpatičnostjo, super telesom in božansko lepim obrazom. Itak, da sem se zaljubila, a tudi on ni ravnodušen do mene. Zdi se kot, da sva ustvarjena eden za drugega. A fant ima eno napako čez katero ne vem, če lahko grem. Vse na njem štima, ampak njegov smeh, na glas smeh. O fuck, ta pa je tako moteč, da ne vem kako naj ga prebavim. In če me moti že sedaj, ko sem kar precej zatrapana vanj, kaj šele bo, ko se ta zaljubljenost umiri? Kaj naj naredim? Verjetno se zaradi mene ne bo začel smejati drugače, ali pač?

o bože ljubi.. tebi je največ škode naredilo skakanja s tiča na tič, zato pa te moti njegov smeh, ker se ne gre za smeh, ampak neki pač moraš najti ker se nisi sposobna zavezat enemu..

 

Imam enega takega sodelavca, ki je sicer zelo v redu, simpatičen, ampak ima tako glasen smeh, da dobim kar panični napad, zato se ga izogibam. Ne bi mogla bit s takim moškim.

Hahahaha res? smeh vas moti, vi resno to? Al je danes porast izmišljenih tem…. Mogoče se ne sme smejati, sam roko dvigne tu pa tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Ocean884, 08.08.2024 ob 18:40

Hahahaha res? smeh vas moti, vi resno to? Al je danes porast izmišljenih tem…. Mogoče se ne sme smejati, sam roko dvigne tu pa tam.

Ja, mene moti, ker je tako glasen, da mi začne srce razbijat in ne morem sploh delat, ko se ta tip začne smejat, smeje se pa non stop. In tudi druge sodelavce moti, mu je že marsikdo povedal naj bo tišji.

GOOD STORY 😱

Odgovor na objavo uporabnika
smeh850, 08.08.2024 ob 18:45

Ja, mene moti, ker je tako glasen, da mi začne srce razbijat in ne morem sploh delat, ko se ta tip začne smejat, smeje se pa non stop. In tudi druge sodelavce moti, mu je že marsikdo povedal naj bo tišji.

tako ja prepovedat smeh, smeh je moteč. Bi se vprašala kakšna ekipa ste.

Kaj naj naredim? Verjetno se zaradi mene ne bo začel smejati drugače, ali pač?

    pazi, da ti ne uide kakšna šala

    smrtno resno ga glej, vedno (tako bo minilo tudi njega)

    na TV glejta le vremensko napoved in oglase (dnevnik je že lahko problematičen)

    vprašaj ga, kaj rad počne, nato delajta vse drugo

    poročaj o rezultatih, da lahko svetujemo dalje.

Kaj točno te na tem smehu moti? Je preglasen, cvileč, ponarejen? Čutiš, da se sili, da ni pristen? Da se ne smeje od srca? Če je to vzrok, zadeva ni nerešljiva. Tip je v zadregi pred tabo, nesproščen, rad bi napravil vtis zabavljača in šaljivca. Ko bi bo začel  zaupati in se mu ne bo potrebno kar naprej dokazovati, bo morda njegov smeh postal bolj pristen in zato manj moteč. Če je seveda razlog v tem in ne v čem drugem.

Suze i smijeh 🤣

Si si že sama odgovorila. Ko smo zatrapani, nas ponavadi res težko karkoli zmoti in če tebe to tako zelo moti že zdaj, je na dolgi rok tole recept za katastrofo. Ne, ne bo se zaradi tebe smejal drugače. Smeh je pač nekaj, kar počnemo tako, kot nam je bilo dano in ne tako, kot se naučimo. Kot bi on od tebe zahteval, da zaradi njega drugače izgovarjaš črko R. Sicer je meni tole smešno, ampak če ti tako čutiš, je edino prav, da fanta pustiš na miru in niti ne začenjaš česarkoli.

Tole smo ze brali.

 

Ne spomnim se pa, kaksen smeh je bil to.

Glasen?

Ali cudaski?

Ne se sekirati. Z leti se bo smejal vedno manj. Sem se spomnila na eno mojo sodelavko, kako se je glasno smejala, da so se tresle stene. Danes se ne smeji več. Umrli so ji starši, nato mož. Obdobje  smeha  je minljivo. Važno je, kakšen  je  drugače  kot človek.

Odgovor na objavo uporabnika
poletna noč, 09.08.2024 ob 06:48

Ne se sekirati. Z leti se bo smejal vedno manj. Sem se spomnila na eno mojo sodelavko, kako se je glasno smejala, da so se tresle stene. Danes se ne smeji več. Umrli so ji starši, nato mož. Obdobje  smeha  je minljivo. Važno je, kakšen  je  drugače  kot človek.

kako žalostno, da si ljudje pustijo vzeti smeh, in ne predelajo naravnih procesov izgube in ne gredo naprej v življenju in se zataknejo. Smeh nikoli ne bi smel izginiti iz obrazov in ga zamenjati z zagrenjenostjo.

Seveda obdobje smeha he minljivo, samo v trgovino greš in vidiš zagrenjenost ljudi. Kajti kaj hitro smeh zamenjajo, s povešenimi ustnicami zagrenjenisti. Ker smejati se je dan danes greh.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Poletno jutro, 09.08.2024 ob 06:55

kako žalostno, da si ljudje pustijo vzeti smeh, in ne predelajo naravnih procesov izgube in ne gredo naprej v življenju in se zataknejo. Smeh nikoli ne bi smel izginiti iz obrazov in ga zamenjati z zagrenjenostjo.

Seveda obdobje smeha he minljivo, samo v trgovino greš in vidiš zagrenjenost ljudi. Kajti kaj hitro smeh zamenjajo, s povešenimi ustnicami zagrenjenisti. Ker smejati se je dan danes greh.

 

Da, ker okolica pričakuje, da si žalosten ob izgubi še leta in leta in boh ne daj, da se po smrti bližnjih spet smeješ. Ubogi taki ob takih bližnjih in sodelavcih in okolici.

 

Si se fukarila naokoli…se boš pač spet. Zgodbica se ponavlja…

Določen smeh zna biti res nadležen, jaz s tako] žensko ne bi mogel biti

Točno takega sem nekoč imela. Znoriš! Nikoli se ne navadiš. Nisem imela jajc, da bi mu to povedala, zato je že bivši.

kaj šele ko bo med sekdom planil v smeh verjetno boš doživela smejalni orgazem…hahahaha baba rukjena zmešana

Če nekoga iskreno ljubiš te taka malenkost ne moti ga vzameš takega kot je, vsak človek ima kako napako tudi ti. Nikoli nebi moškega zapustila zaradi njegovega smeha očitno ga ne ljubiš iskreno.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bo šlo, 09.08.2024 ob 01:40

Si si že sama odgovorila. Ko smo zatrapani, nas ponavadi res težko karkoli zmoti in če tebe to tako zelo moti že zdaj, je na dolgi rok tole recept za katastrofo. Ne, ne bo se zaradi tebe smejal drugače. Smeh je pač nekaj, kar počnemo tako, kot nam je bilo dano in ne tako, kot se naučimo. Kot bi on od tebe zahteval, da zaradi njega drugače izgovarjaš črko R. Sicer je meni tole smešno, ampak če ti tako čutiš, je edino prav, da fanta pustiš na miru in niti ne začenjaš česarkoli.

Seveda ne bo šlo, če pa sploh ne veste, kaj bi rade, zblojenke.

Tega v zgodovini človeštva namreš še NIKOLI ni bilo. Namreč, te vaše nemogoče zahtevnosti.

Take moti na primer tudi, če se moški piše Tomič, ker misli, da bi se moral pisati Tomšič.

Ženske, res ste zrele za lobotomijo.

Ene pa, s popolnoma NEMOGOČIMI pogledi in pričakovanji, kot jih imate, celo za evtanazijo….

Svojo glavo zamenjaj, ker tip ma isklesano telo, božanski obraz…. 😂🤣. Saj ni čudno, da ti nihče ne paše.

New Report

Close