Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena

Spoštovane,

sem 35 letni moški s VII. stopnjo izobrazbe, inženir elektrotehnike in želim spoznati sorodno dušo. Visok sem 190 cm, normalne postaven, zaposlen, Sem prijazen, iskren, urejen, vljuden, resen, komunikativen, delaven, odgovoren, vztrajen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, zanima me šport, tehnika. Sem spreten in znam narediti veliko stvari.

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvariti družino, skupno življenje, je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil. Razdalje med kraji ni ovira, da se nebi spoznala.

Moj kontakt: [email protected]

Želim ti da eno spoznaš, pošteno in prijetno žensko.

Obseden si, iščeš vsak teden. Pojdi ven, med ljudi.

Na temu forumu jih boš spoznal toliko, da se ne boš mogel odločit katero bi izbral. Vse so iskrene, pametne, lepe, samske, izobražene, nekadilke, simpatične, mlade …

051 337 090

Ne seri provokator, taka ženska ne obstaja, kaj šele, da bi bila s takim luzerjem, kot si ti.

Hm…če bi bil kvaliteten moški, ampak v resnici in ne floskule kot navajaš- veš, da bi se greble zate, bil bi že zdavnaj srečno poročen z tremi otroci, in tako dalje… Pač- dobra roba se hitro poparčka, ostane izbirek, ki obupano išče material za razplod…itd, itd, itd…

moj sin je sicer mlajši ,26 bo star…,  ima vse tvoje naštete adute in ga mlada dekleta non stop obletavajo, nima miru- zato se je trenutno odločil, da bo samski nekaj časa, da se malo umiri…za njim norijo že od osnovne šole, gimnazije, zdaj že poročene sodelavke…, prav ponujajo se nekatere patetično……res je, da za dobrim konjem se kadi, …samo v razmislek…kaj čakaš…če drži , da si tako fantastičen, potem ne bi tako  oglaševal….

tu v temi, če je kakšna krščanska skupina za spoznavanje ena išče moškega z vrednotami, mal bodi elastičen, no…pa se najdita… a ti mormo vse mi poiskat, dej, dej…

Odgovor na objavo uporabnika
Samski37, 08.08.2024 ob 20:09

Spoštovane,

sem 35 letni moški s VII. stopnjo izobrazbe, inženir elektrotehnike in želim spoznati sorodno dušo. Visok sem 190 cm, normalne postaven, zaposlen, Sem prijazen, iskren, urejen, vljuden, resen, komunikativen, delaven, odgovoren, vztrajen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, zanima me šport, tehnika. Sem spreten in znam narediti veliko stvari.

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvariti družino, skupno življenje, je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil. Razdalje med kraji ni ovira, da se nebi spoznala.

Moj kontakt: [email protected]

v meilu imaš letnico 1987  praviš da si pa 35? Nekaj ne gre tu skupaj

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena.
 

TAKE NE OBSTAJAJO !!!!

 

Danes take ženske, ki jih opisuješ oz. želiš ne obstajajo. Danes so ženske sponzoruše, lažnivke, hinavke, goveda zabita, nepoštene, ki gledajo le na denar, manipulatorke, preračunljivke in prasice.

Če se le da se jih na daleč izogni.

Smem vprašati zakaj vam je pomembno, da je izobražena?

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Za začetek ustvari normalen mail. Nekdo rojen leta 1987 zdavnaj ni več fant.

Odgovor na objavo uporabnika
ojoj141, 09.08.2024 ob 00:04

Danes take ženske, ki jih opisuješ oz. želiš ne obstajajo. Danes so ženske sponzoruše, lažnivke, hinavke, goveda zabita, nepoštene, ki gledajo le na denar, manipulatorke, preračunljivke in prasice.

Če se le da se jih na daleč izogni.

Takih je vsako leto več.

a tipčka pa nebi? sem simpatičen tipček z velikim kurcom ko zelo rad nabijam , ampak jas je nikoli ne držim !

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 09.08.2024 ob 00:05

Smem vprašati zakaj vam je pomembno, da je izobražena?

zato ker eni z razliko od tebe so in je to zelo pomembno..glede na tvoje videje pa menim da ti neveš kaj je ravno izobrazba

Odgovor na objavo uporabnika
joyfoolina, 08.08.2024 ob 22:36

moj sin je sicer mlajši ,26 bo star…,  ima vse tvoje naštete adute in ga mlada dekleta non stop obletavajo, nima miru- zato se je trenutno odločil, da bo samski nekaj časa, da se malo umiri…za njim norijo že od osnovne šole, gimnazije, zdaj že poročene sodelavke…, prav ponujajo se nekatere patetično……res je, da za dobrim konjem se kadi, …samo v razmislek…kaj čakaš…če drži , da si tako fantastičen, potem ne bi tako  oglaševal….

Go sploh ni nujno. Verjetno je tvoj sin tak frajerski tip. Veliko, zelo veliko dobrih moških je Spregledanih. Prosperirajo pa slabi. Moj sin je prijeten, deloven, varčen, ima 190 cm, študira, ob vikendih se dela, hodi v fitnes , postava sama mišica, pa nima punce. Niti ga ne obletavajo.

Sem bil tam kjer si ti 10 let nazaj, se najdejo take ampak moraš res imeti srečo da ne naletiš na feministko, naletiš na njo si oplel. Boš z leti dojel da ženske po večini iščejo korist po večini ne pa ljubezen.  Bolje da svoj fokus usmeriš drugam kot pa na resno dekle ki te bo imela rada in spoštovala takega kot si, ker so redkost.

Jaz sem mal prestara 🙂

Ampak ti pa lahko dam par nasvetov. Prvi, če ti je vera pomembna, oz. bolj morala in to, poizkusi na katstik če še nisi. Če ti ni pomembno ali je slovenka ali ne mogoče še na kakšnih tujih straneh namenjenih kristjanom ali pa na eharmony. Tale ni nujno samo za kristjane (so pa v večini), je draga, ampak so resni ljudje gor. Če bi pa rad prav slovenko pa se mogoče pridruži kakšni skupini – preveri v svoji župniji in tudi okoliških, kaj imajo. Veliko žensk lahko spoznaš tudi na kakšnih jezikovnih tečajih, potopisnih predavanjih v knjižnicah, knjižnice na splošno bi ti priporočala. Smo v večini samo ženske tam :). Nekatere imajo zelo pester program, razna predavanja, tečaje ipd.. Potem mogoče kakšen kuharski tečaj, plesni tečaji če te zanima, tam vedno primanjkuje moških. Predvsem pa ne past v luknjo v kateri so vsi mon pobčki, ki živijo na tinderju in internetu na splošno, gledajo ameriške red pillovce in sovražijo ženske. Pokvarjenih, nemoralnih žensk je ravno toliko kot moških. Svoji k svojim se je včasih reklo. Če te ne privlačijo umetne, narcisoistične ženske, ki se razkazujejo po netu ne boš imel problemov s tem. Velika večina ljudi tam zunaj je še vedno čisto povprečna in povprečnih razmišljanj. Če pa visiš nonstop na internetu in ti je to ves svet pa seveda vedno ene in iste vidiš, algoritem ti daje tisto kar gledaš :). Vso srečo.

Tale samski fant ni katolik, ker katolik ne bi nikdar govoril da je veren obenem pa imel na FB slike kako nehumano kolje svinje doma in jih slika z nožem v grlu.  Ko sem videla tiste slike mi je minilo do spoznavanja gospoda katolika. Sramota!

Umestno vprašanje. Čim dlje proč od izobraženih žensk!
Izobražene ženske ogrožajo našo moškost.

Viktor Orban

Odgovor na objavo uporabnika
V. O., 10.08.2024 ob 10:23

Umestno vprašanje. Čim dlje proč od izobraženih žensk!
Izobražene ženske ogrožajo našo moškost.

Viktor Orban

Za kolega Goreca.
Pri njem še citiranje neha delovat😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7674, 10.08.2024 ob 10:17

Tale samski fant ni katolik, ker katolik ne bi nikdar govoril da je veren obenem pa imel na FB slike kako nehumano kolje svinje doma in jih slika z nožem v grlu.  Ko sem videla tiste slike mi je minilo do spoznavanja gospoda katolika. Sramota!

O uau….ja no vso srečo mu potem želim. Večina normalno razvitih žensk ne sanja ravno o zakonu s sociopati. Vsaj tiste, ki niso izgubile ves preživetveni nagon, ki jim je bil dan ob rojstvu.

Plus izobražena ženska, ki ima namen kaj ustvariti v življenju, si ne bo navlekla nekoga, ki ji lahko škodi, tako profesionalno kot privat. Javna podoba je pomembna za takšne ljudi, javno razkazovanje svoje primitivnosti ni ravno zaželjeno v večini krogih uspešnih ljudi in takšnih ki želijo biti uspešni.

Vso srečo. Upam da veš v kaj se podajaš.

New Report

Close