Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož je gay

Mož je gay

Ko slutiš in veš, da je partner gay, on pa ne prizna! Kaj narediš?

Odgovor na objavo uporabnika
vem, 17.08.2024 ob 15:48

Ko slutiš in veš, da je partner gay, on pa ne prizna! Kaj narediš?

Rito mu poliži med seksom in boš videla, če uživa.

Ne sekiraj se. Enih ne bi prepricalo cetudi bi jih v postli nasle z drugim.

Dej, kak mas pa za razmisljat?

Odgovor na objavo uporabnika
hehe196, 17.08.2024 ob 15:50

Rito mu poliži med seksom in boš videla, če uživa.

Jaz vem da je a on ne prizna!

Kako ga spraviti do priznanja?

Odgovor na objavo uporabnika
vem, 17.08.2024 ob 15:53

Jaz vem da je a on ne prizna!

Kako ga spraviti do priznanja?

Rito mu poliži.

Ti je ok z njim ali ne? Je intimno življenje ok? Če je vse ok, ne zapenjaj. Če ni, poskusi obuditi žar. Če ne gre, nista za skupaj. Zdaj – če ga rajcajo drugi moški ali druge ženske ali oboji, ti pa ne – je v resnici važno, kdo?

Jaz obožujem, ko mi ližejo rit.

kurjek, itak. Ampak se gremo to igrico.

Kaj boš pa imela od tega priznanja?  Ti bo drugič bolj prišlo zato?
Kaj pa, če tebe rajca, da bi ga kdo v rit nabasal? Si ziher, da si ti OK?

Moj mož je oboževal, če sem ga z jezikom zrajcala po anusu in mu med seksom s prstom zmasirala prostato (od znotraj, se razume)… pa je bil daaaeč od geja.

A ti pa analiča ne prakticiraš? No, enako paše.

Pri tej gravžariji uživa vsak dec in celo kar nekaj bab, ko se sprostijo. Avtorica najemi detektiva. Ni poceni, a pride s slikovnim materialom. Potem pa, kaj bo potem? Kaznivo že dolgo ni več. Ravno nasprotni celo zelo zaželeno je biti  vse kaj drugega kot običajen človek. Predlagam, da mu poveš, da ti je znan njegov sexualni  apetit in predlagaj, da pripelje partnerja/e s seboj domov. Boš lahko uživala z drugim/i brez slabe vesti, da varaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Babyboomar iz prve roke, 17.08.2024 ob 16:27

Pri tej gravžariji uživa vsak dec in celo kar nekaj bab, ko se sprostijo. Avtorica najemi detektiva. Ni poceni, a pride s slikovnim materialom. Potem pa, kaj bo potem? Kaznivo že dolgo ni več. Ravno nasprotni celo zelo zaželeno je biti  vse kaj drugega kot običajen človek. Predlagam, da mu poveš, da ti je znan njegov sexualni  apetit in predlagaj, da pripelje partnerja/e s seboj domov. Boš lahko uživala z drugim/i brez slabe vesti, da varaš.

Tako se govori! Vsi na kup in čimveč se ljubite!

Res ne razumem kakšni izrodki ste tukaj, da vam je to smešno.

predlagaj trojčka,MMŽ

Odgovor na objavo uporabnika
ne razumem “ljudi”, 17.08.2024 ob 16:32

Res ne razumem kakšni izrodki ste tukaj, da vam je to smešno.

Na temo seksa je največ vicev, pa že sam seks je zabaven šport.

Seveda je tudi smešno, kako da ne? Kaj bi pa naredila, če stopiš v spalnico in najdeš moža v tvojih mrežastih šnelfukarcah in tangicah? Se ne bi smejala? Ali vzela svoj dildo in ga potešila?
Ali bi se raje zgražala?
Od česa bi imela bolj zabaven dan?

Strap on pa ga nabrisi ce mu pride bejzi da se kadi

tudi moj mož je bisex. tudi on mi ni priznal, sploh slutila nisem ko je eno ljubico nacevljal mi je ona to sporočila.skuapj sta iskala moške za treesome.

najprej je rekel da ne bo več. ma figo, potem je on iskal pare kjer je bil moški bisex. rad se žge z moškim, pašejo pa mu tudi ženske. vse po vrsti.

najprej sem ga hotla pustit. pa ga nisem. ko ko je vse pokazal in razložil in šel čisto v detajle sem rekla ok, dajva skupaj, pa da vidiva. zdaj lahko iz prve roke povem, da je bisex moških v Sloveniji strahotno veliko, ogormno je vezanih. imajo sicer eno foro, da se ločijo na aktivce, pasivce in uni, ampak šunka sumarum jih je ogromno. eni se celo delajo da so bisex, da bi lahko sexali z mano, ampak jaz nisem ravno za te fore.

jap, ta scena je pestra in ce ne bi bila del nje, ne bi verjela. če bom kdaj iskala novega partnerja  bom težko verjela, da je res stoposto hetero.

 

Saj ves če te rad v ritko..🤣🤣

Budala si…za kozlat

se strinjam..

 

zeloooo težko.

to je isto, ko veš, da te žena vara pa si ne priznaš. dobiš dokaz da te vara z bestičem in ju dobiš gor, ampak on še vedno najde izgovor,  da ni res.

ma svašta, folk uživa v nesreči drugih, ko je pa sam v takšni situaciji si pa ne prizna-on pa že ne…moja me pa že ne vara

Nepričakovano mu porini dildo v rit. Če bo užival je gej. 😉

To pa ne paše samo gejem, trap  !!

Kura se je vrnila na forum in že imamo njegove pederske teme. Še bo zanimivo.

Kje je bil Kokoši 3 tedne? Mu je crknil računalnik, je bil na zdravljenju na psihiatriji, je operiral na nudističnih plažah?

Ma Metelkovi ga ni več, so ga pregnali, ker je nadležen.

Vprašaj, ga če je za trojčka? Kaj narediš? Poskusi, ne vem sexy perilo. Če se te ne dotakne, povej, da si boš pač našla ljubimca. Pogovori se, mogoče ima druge težave. Jaz zdele pogre#am enega, iz najstništva. Sem tudi to mislila. Sem ga prevarala pred njegovimi očmi. Sedaj sem 6vedela, da mu je bilo full hudo. Oz rekel je, da je bil prizadet. No mogoče je tale tvoj tudi samo prizadet? Kaka knjiga o sexu, pomaga.

Mogoče ga posexay na moški način? Ti njega, namesto in tebe. Zagrabi ga za jajca in mu jih zmasiraj.? Zmasiraj mu ramena, da se malo sprosti. Pobožaj, ga po roki. Pogovor, terapevt. Jaz poznam več moških geyev, ki so jih za tole, kar ti praviš ženske zapustile. In vsem je bilo žal za uno žensko. Da z žensko je bolje sexat, kot z mo#ki. Samo niso znali. Niso se znali lotit. Mogoče je tehnika problem. Stuširaj se, nadišavi, lepo obleči. Nujno. Operi posteljnino. Prezrači. Povej, mu, kaj te muči.

New Report

Close