Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mož se slini za drugimi babami

Mož se slini za drugimi babami

Smo na morju ta teden, mož pa  se slini za drugimi babami . Včeraj je eno žensko, ki je vsa umetno popravljena, prsa , usta napihnjena , pretirano namazana, hodil cel popoldne gledati in samo o njej govoril , toliko ga je obsedla , da je bil že čisto zmešan, da ni več vedel ne kje je pustil natikače, ne majico , zvečer je še pozabil druge kopalke na plaži se je spomnil  v apartmaju. Ko obseden je bil, sploh ni bil več priseben , prav zmešan je bil. To mi je bilo prav ponižujoče do mene kako je skoz govoril o njej in se oziral proti njej. Dopust mi je pokvaril.

Itak… recimo da je res…

Kaj bi pa ti? Da nebi mogoce njo kot pp šeriatu pokrila? Da nebi on mogoce rabil kot po kuranu obarat pogled? Kaj bi ti? 21. Stoletje je. Clovek ze ve kaj in kako.

 

Kakorkoli no. Nič dobro. Če bi Bog vedel da je, bi naredil da slišijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Morje389, 22.08.2024 ob 04:05

Smo na morju ta teden, mož pa  se slini za drugimi babami . Včeraj je eno žensko, ki je vsa umetno popravljena, prsa , usta napihnjena , pretirano namazana, hodil cel popoldne gledati in samo o njej govoril , toliko ga je obsedla , da je bil že čisto zmešan, da ni več vedel ne kje je pustil natikače, ne majico , zvečer je še pozabil druge kopalke na plaži se je spomnil  v apartmaju. Ko obseden je bil, sploh ni bil več priseben , prav zmešan je bil. To mi je bilo prav ponižujoče do mene kako je skoz govoril o njej in se oziral proti njej. Dopust mi je pokvaril.

Lastnik verige trgovin Jager pravi, da mora imeti pravi moški dve ali tri ženske (vir: intervju s Tomažem Gorcem). Torej je tvoj mož na pravi poti 🤣🤣

Avtorica in zakaj misliš, da moraš to prenašat? Ker si prifuknjena v betico ali iz katerega drugega razloga? Do takih glupač nimam niti pikice spoštovanja. Saj ga tudi ti nimaš sama do sebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica ni prijetna, 22.08.2024 ob 06:53

Avtorica in zakaj misliš, da moraš to prenašat? Ker si prifuknjena v betico ali iz katerega drugega razloga? Do takih glupač nimam niti pikice spoštovanja. Saj ga tudi ti nimaš sama do sebe.

ČAki kaj bi pa ti? Ona je za sebe zrihtana, njen mož pa gleda kako je zrihtana zase… kdo si ti da braniš? Kaj bi ve? Mogoce govorile kam moski sme gledat? Občudoval je Božja stvorenja. Šta se javljate.

Opazuješ, ne reagiraš. Če je tako očitno nespoštljiv, pa se to ponavlja, mu rečeš ko sta na samem, da je to zate žaljivo in nespoštljivo, da verjetno tudi njemu ne bi bilo všeč, če bi se ti slinila za drugimi moškimi, ampak če je za odprto zvezo naj pove, da veš tudi ti, ker imaš tudi ti boljše ponudbe, pa da ti katera ne uide. Če pa reče da ja, da želi odprto zvezo, rečeš da si ti vseeno želiš monogamne zveze, ker ti je eden, zvest in spoštljiv čisto dovolj. Potem pa greš, ga blokiraš iz življenja in pozabiš v treh minutah.

Jah po napisanem ni občudoval božjega stvarjenja ampak Fabjanovega. 😀

Sicer vedno rečem, da če imajo oči, seveda tudi vidijo. Ampak v tem primeru pa razumem zakaj je jezna.

Glede na to,da naj bi ti bila ženska in druge ženske kličeš babe, sta s tvojim možičkom prava en za drugega.

Sm imel enega takšnega sodelavca. Joj kok se je slinil po eni ki je tam delala. Pa je imel on punco, ta ki se je slinil po njej pa dva otroka. Mislim da ga sodelavka niti ni šmirgljala. Sem ga pa videl ko sta bla sama s punco je bil pa čisto priden. Se mi je njegova punca prav malo zasmilila.

Pojdi v štacuno po slinček in dudo, bo zaleglo do doma. ☺️☺️☺️ Pa veselo poslušanje še naprej. Če ima kakšen gumb kot radio, lahko daš malo bolj na glas, če si sedaj bolj gluha in to pač zrelaksirano poslušaš. ☺️☺️☺️

Namesto da zgubljaš živce, še ti glej moške na plaži. Se bo že naveličal.

In kakšna si pa ti? Sigurno zavaljena, cel dan ležiš na brisači, pijačo, sladoled in hamburger ti nosi on itn.

Saj si na začetku vedela kaj si dobila. Zdaj se pa čudiš, on ne gleda (očitno) za ženskami prvič. Eni moški nazorno pokažejo, da zijajo, drugi prikrito zijajo.

100 % sem, da se ne pogovarjata prvič o drugi ženski.

Samo primitivci. Zakaj je bil primitivec dovolj dober zate in zakaj to toleriraš?

Naj ti bo v tolažbo, da normalne ženske z očmi zavijajo, če jih osvajajo moški, ki imajo zraven sebe žensko. Saj niso neumne, da ne bi vedele, da bi bilo po določenem času pri njih enako, ker se vedno najde bolj sexi ženska. Seveda se tudi sprašujejo, zakaj ženska ostaja s takšnim moškim, ki se pred njo tako obnaša kot se tvoj.

Kaj narediti? Zamudila si železo se kuje vroče .. Bo kdo drug kaj pametnega svetoval.

Lepa in seksualna ženska je občudenja vreden umetniški izdelek ustvarjen od narave. To je tudi glavni razlog zakaj imamo moški oči. Nikakor ni smiselno in niti odgovorno se upreti ali ne občudovati.

New Report

Close