Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zbudim se jezna

Zbudim se jezna

V zadnjih tednih se zjutraj večkrat zbudim naenkrat kot bi me nekaj vrglo iz spanja in zelo jezna. Nekaj malenkosti okoli službe, drugih dejavnosti in financ me res malo jezi, a nič posebnega. Sem imela že tudi malo večje probleme, a sem čutila bolj strah, negotovost zdaj pa jezo. Čudi me, da so te malenkostne težave prišle toliko v mojo podzavest, da me celo zbujajo, včasih tudi ponoči. Stara sem okoli 50. Ima kdo izkušnje, mnenje, razlago?

Odgovor na objavo uporabnika
Pogosto, 30.09.2024 ob 10:17

V zadnjih tednih se zjutraj večkrat zbudim naenkrat kot bi me nekaj vrglo iz spanja in zelo jezna. Nekaj malenkosti okoli službe, drugih dejavnosti in financ me res malo jezi, a nič posebnega. Sem imela že tudi malo večje probleme, a sem čutila bolj strah, negotovost zdaj pa jezo. Čudi me, da so te malenkostne težave prišle toliko v mojo podzavest, da me celo zbujajo, včasih tudi ponoči. Stara sem okoli 50. Ima kdo izkušnje, mnenje, razlago?

Mešanica jeze in strahu.

staraš se 😅

Tudi hrana, zdravila, vplivi okolice in še marsikaj so lahko vzroki. Malo več telesne aktivnosti te bo morda bolj krepko uspavalo.

Pomanjkanje SEKSA bistveno vpliva na razpoloženje, v tvojem primeru se to pokaže v obliki jeze. Daj že enkrat noge narazen, pa se bo stanje kmalu izboljšalo. Z nabiranjem pajčevin  tam spodaj si delaš medvedjo uslugo in seveda nepotrebno jezo.

New Report

Close