Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi bili s partnerjem, ki z vami ne želi imeti otroka?

Bi bili s partnerjem, ki z vami ne želi imeti otroka?

Skupaj sva 4 leta (40 in 43 let).
Pravi, da me neizmerno ljubi, a z menoj ne bi imel otroka, ker nisva dovolj kompatibilna.
Zakaj je potem sploh z menoj?

Ne vem, kaj naj si mislim? Sem preobčutljiva, ali je to ‘red flag’?

Pri teh letih mogoče vnuka, za otroka je prepozno. Lepo, da je iskren do tebe. To da nista kompatibilna za skupnega otroka, se pa imata lepo kot par je čisto možno. Na prvi vtis deluje zelo zrel in odgovoren, kar je pa redkost danes.

zakaj pri 40 otroka? Rezultati 40 letnih mamic so katastrofalni: težko pridobljeno vreščeča otročad z butastimi, smešnimi imeni kot so: Ažbe, Ožbej, Rožle, Luna Lu, oz. vse kar vsebuje Luna v imenu. Je dokaz, da so tastari za na luno ja…..Edini problematični so teli 40 letni tastari in njihovi sinkoti in hčerice v šolah. Imeti je treba zgodaj otroke, kdo je pa rekel, da bosta živela do 90? Kaj če umreta pri 60, bo otrok star ok, no skor 20, ampšak wtf res?

V partnerskem odnosu imamo veliko želja in pričakovanj. Nekaterim se lahko brez težav odpovemo,  o nekaterim smo se pripravljenih pogajati oz. prilagajati, nekatere pa so take, da so za nas brezkompromisne. In če bi šlo za tako- brezkompromisno zadevo (pa ne glede na to, kaj bi to bilo) pač ne bi bila več v odnosu z moškim, ki se s tem ne strinja.  Torej, če bi si želela otroka, on pa ne in je to zame brezkompromisno, s takim moškim ne bi bila več.

V primeru, da si otrok ne želim pa tudi ne bi želela ostati v zvezi z nekom, ki meni, da nisva dovolj kompatibilna, da bi otroke imela.  Ker očitno si on otroke želi, samo ne z menoj.

Vprasanje, zakaj si ti s taksnim clovekom, ki pravi, da nista kompatibilna, za imeti otroka s tabo, H A L O? Sicer tvoja leta ne delata v prid potomstva, o cem se dva normalna  pogovarjata ze v fazi spoznavanja. Ti si tista, ki se slepis.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zarja922, 30.09.2024 ob 11:10

Skupaj sva 4 leta (40 in 43 let).
Pravi, da me neizmerno ljubi, a z menoj ne bi imel otroka, ker nisva dovolj kompatibilna.
Zakaj je potem sploh z menoj?

Ne vem, kaj naj si mislim? Sem preobčutljiva, ali je to ‘red flag’?

Ne nisi preobčutljiva.Če noče imeti otroka s teboj, potem si poišči drugega.Zamudila boš vse vlake, on te bo pa z leti zamenjal za mlajšo in ji bo v zelo kratkem času naredil dva otroka.Ti bo prekleto žal, da si ostala z njim in ogoljufana za materinstvo! Nasvet: Naredi v življenju vedno tako, DA BO DOBRO ZATE!

pri teh letih je tvoja edina šansa za otroka, da greš na eno dobro kliniko in to čimprej. Tega loleta pusti

Ja, najbolje da poslušaš tele inteligentne gospodinje, ki ti priporočajo, da greš pri štiridesetih v lov na novega oziroma prvega desca, ki te bo pripravljen oploditi. Ta veza bo zagotovo potem trajna in harmonična.

Sori, s tabo mora biti nekaj orng narobe, da si  zapravila 4 leta, zadnjo moznost za materinstvo. To, da ti v usta polaga svoje besede, pove, da s tabo  dobesedno manipulira in pometa. Ce ti je rekel, da nista kompatabilna, vse pove in najbrz si jih ne zeli.

kake solze bbos ti tocila reva uboga.

ne bos ga pustila in ostala bos brez otroka in tud on bo sel ker nista kompa…

Monovkam je očitno pomembno imeti otroka, pa ni važno s kom. Tip s katerim si je pa očitno debil.

Glej. Da ti razložim tako kot je. Lahko boli. Z nekom, ki te ljubi imaš lahko čudovit odnos. Vendar ima oseba enake dnk nepravilnosti, kot ti. In otrok pol ni vredu imet. Vprašaj, ga, če bi se poročil s tabo. Otroka bo# imela z nekom, ki nima vajinih dnk napak. Recimo prekratke noge. Otroka imej z nekom, ki ima dolge noge, s tem tipom se pa pač lepo imej.

Recimo sladkorna bolezen. Za živet je fajn, da imata oba sladkorno, v omari ni sladkorja, ni piškotov. Za otroke ni vredu, da ima tip sladkorno, kot ti, ker bo sigurno sladkorno fasal tudi 9n. Kapuš. Predlagaj, da sta par se preselita skupaj. Vmes se posesaj z enim zdravim tipom. Stvar rešena. Plačaj enemu sposobne u in zdravemu. Zalži, se, da to je spermo daroval v injekciji. Stvar rešena. 40 lj et, lahko bi bil a že babica

 

    Prav ima…on…ma kje si bla prej? Zdaj bi ti sforsirala nekega otroka nahitro…Zakaj? In pol se ti ene pametnjakovicke napisejo menjaj ga…ja pr 40 letih mas full izbire za menjavo! Pozabi otroke,obdrzi ga,ce te res ljubi in zivi zivljenje…

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 30.09.2024 ob 12:44

Ne nisi preobčutljiva.Če noče imeti otroka s teboj, potem si poišči drugega.Zamudila boš vse vlake, on te bo pa z leti zamenjal za mlajšo in ji bo v zelo kratkem času naredil dva otroka.Ti bo prekleto žal, da si ostala z njim in ogoljufana za materinstvo! Nasvet: Naredi v življenju vedno tako, DA BO DOBRO ZATE!

TOčno tako.

Otroke se dela do 30ga leta. A do sedaj sta spala?

Avtorica, res si zapravila 4 leta s človekom, ki te ni vreden. On bo lahko imel otroke tja do 50-ega leta, celo dlje, zate je pa že zdaj najverjetneje prepozno.

Zelo so smešni vrjela ali ne lani sem doživela enako: ko sem bila zaposlena se za dolocen cas – nadomeščanje je bil cel slinast okoli mene, ko službe nisem nasla ceprav sem jo neki mescev iskala – pregorela od iskanja tudi celo poletje, potem pa on nebi več mel otrok. To je ena od stvari zakaj je postal potem kmalu bivši, niti jokala nisem ker je kreten… mislim da maš tudi ti takega kretena

Draga Zarja, v bistvu ne vem, ker ne poznam ozadja. prav gotovo nisi prestara za otroka, ampak s tem tipom je malo čudno. Ljubi te, ampak kompatibilna nista. Ne meni se za tiste, ki nabijajo, da je prepozno. Čez par let bo pa res.

Vso srečo in lep pozdrav, HJ

Tako je kot pravi OMG

Vi ste stari 40 in radi bi imeli otroka, on pa ne, ker nista skladna.
Vsekakor ste z zelo sebičnim moškim.

Ker če bi vas res imel rad( verjetno ima rad kaj drugega pri vas) bi vas vsekakor opomnil, da biološka ura teče in bi vam dal prosto pot da do otroka tudi pridete s kom drugim.

Nimate kaj veliko na izbiro kot pa dve stvari: ena je, da ostane kot je da ostane kot hoče on torej brez otroka.

Druga je , da odidete si poiščete nekoga ki bi otroka imel.  Glede na vašo starost boste izgubili dve leti , preden najdete ustreznega moškega ki se vam bo dovolj dopadel , da bi z njim kaj začeli . Ste v zoprnem položaju, ker ne paše ne eno ne drugo.

Človek se mora pravi čas strezniti v zvezi in resno jemati partnerja, ki iskreno pove česa ne želi in razmisliti o odhodu drugam.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica ni prijetna, 06.10.2024 ob 19:24

Avtorica, res si zapravila 4 leta s človekom, ki te ni vreden. On bo lahko imel otroke tja do 50-ega leta, celo dlje, zate je pa že zdaj najverjetneje prepozno.

Ni mi jasno, zakaj je ni vreden ? Kjub temu, da je moški, ima še vedno pravico, da zavrne nekaj, kar mu ne paše. Očitno si nikoli ni želel otrok ali pa jih že ima in jih noče več imeti. In ji je to tudi povedal.

Njena odločitev pa je, kaj bo zdaj naredila. Mirno ga lahko pusti in si najde oplojevalca.

Načeloma se pa taka tema načne prej, sploh če si želiš otroka.

New Report

Close