Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mislijo, da sem nora

Mislijo, da sem nora

Zaljubljena sem v precej starejšega moškega, natančneje, med nama je 35 let razlike. Bil je moj predavatelj na fakulteti, sedaj je že upokojen, vendar bolj vitalen in poln energije kot moji vrstniki. Je tudi velik gospod in gentelman, kar danes moški niti ne vejo več kaj to pomeni. Ker se videvava je bil čas, da ga predstavim svojim domačim in prijateljem, da ne bi slučajno mislil, da se ga sramujem ali kaj podobnega.

Ker zame najina starostna razlika ni pomembna, je doma nisem posebej poudarjala. Nisem mislila, da bi za moja starša to bil lahko problem, saj sta ona dva 15 let razlike, s tem, da moj oče niti pod razno ni tako vitalen kot moja ljubezen.

Slišim, da sem z njim zaradi denarja, kar ni res. Ima dobro pokojnino vendar zame to ni pomembno, ima stanovanje, imam ga tudi jaz. Ko mu je umrla žena je prodal hišo, kupil stanovanje, vikend prepisal na otroke, ženin avto podaril vnuku, ker on ne vozi in to je to.

Nihče mi ne verjame, da ga preprosto ljubim. Je to tako težko razumeti? Daje mi vse kar od moškega potrebujem. Enostavno sva si kompatibilna. Naju leta ne motijo, ne vem zakaj druge.

 

Koliko je starejši od tvojih staršev?

Njegova vitalnost gor ali dol, let se ne da zanikat! Le rada ga imej, da mu boš čez nekaj let z veseljem in potrpežljivostjo menjala plenice.

jaz te pa razumem….pri 20 letih sem bila nora na moža, ker me je privlačil, ker sem bila zaljubljena, s časom sem ugotovila, da nisva popolnima nič kompatabilna, da nimava nič skupnega, niti interesa in da ljubezen, prijateljstvo sploh ni obstajalo, sedaj je šlo pa še spoštovanje…in s takim drekom bom mogla preživet starost, ostanek lajfa…in veliko je takih, večina…..raztujeni, oddaljeni, na papirju skup, niti dva stavka ne spregovoriva več pri 50 letih…..ti boš vsaj z nekom, ki te razume, sta kompatabilna, ne vrzi tega stran, starši in okolica gor ali dol, vsi vse samo gledajo skozi oči denarja (ziher je z njim zaradi keša). Glej nase, nihče ne bo zate poskrbel, če sama ne boš….vse dobro

Odgovor na objavo uporabnika
razumem te, 02.10.2024 ob 08:03

jaz te pa razumem….pri 20 letih sem bila nora na moža, ker me je privlačil, ker sem bila zaljubljena, s časom sem ugotovila, da nisva popolnima nič kompatabilna, da nimava nič skupnega, niti interesa in da ljubezen, prijateljstvo sploh ni obstajalo, sedaj je šlo pa še spoštovanje…in s takim drekom bom mogla preživet starost, ostanek lajfa…in veliko je takih, večina…..raztujeni, oddaljeni, na papirju skup, niti dva stavka ne spregovoriva več pri 50 letih…..ti boš vsaj z nekom, ki te razume, sta kompatabilna, ne vrzi tega stran, starši in okolica gor ali dol, vsi vse samo gledajo skozi oči denarja (ziher je z njim zaradi keša). Glej nase, nihče ne bo zate poskrbel, če sama ne boš….vse dobro

Njima se bo težje zgodilo, da bosta skupaj 30 let, ja…

Super si se znašla! On bo kmalu mrknil in ti boš podedovala njegovo premoženje. No ne vsega, nekaj pa sigurno. Trenutno te finančno dobro podpira in dobro te zadovolji v postelji. Ko boš ti stara ajde 40 let bo on 75 let (to je dedek) takrat verjetno ne bo več sexa, če pa že bo, vprašanje kako bo no. Ti pa boš na vrhuncu sexualne dobe, ko te bo najbolj trgalo, bo on lahko mogoče 1-3 na teden sexal…. Kmal boš mogla po novega fukača. Pa tudi, verjetno ti bo takrat potem nerodno, ker bodo vsi misli, da je on tvoj dedek.

Pač to ne gre. Kokr kol obrneš, je to res prevelika razlika. Uživaj sedaj, ko še ni tako hudo vidno, potem pa boš slej ko prej sama odšla stran. Če ga ne bo prej celo pobralo.

 

baba nezvesta

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2333, 02.10.2024 ob 13:07

Super si se znašla! On bo kmalu mrknil in ti boš podedovala njegovo premoženje. No ne vsega, nekaj pa sigurno. Trenutno te finančno dobro podpira in dobro te zadovolji v postelji. Ko boš ti stara ajde 40 let bo on 75 let (to je dedek) takrat verjetno ne bo več sexa, če pa že bo, vprašanje kako bo no. Ti pa boš na vrhuncu sexualne dobe, ko te bo najbolj trgalo, bo on lahko mogoče 1-3 na teden sexal…. Kmal boš mogla po novega fukača. Pa tudi, verjetno ti bo takrat potem nerodno, ker bodo vsi misli, da je on tvoj dedek.

Pač to ne gre. Kokr kol obrneš, je to res prevelika razlika. Uživaj sedaj, ko še ni tako hudo vidno, potem pa boš slej ko prej sama odšla stran. Če ga ne bo prej celo pobralo.

če je že upokojen univerzitetni profesor, potem je star 80+, saj oni prej ne spokajo v penzijo, sploh pa ker ne vozi več, vnuki pa stari čez 20. in sedaj so že 80 letniki bolj vitalni kot 40 letniki. Res ne vem, kot se to giblješ haha

Nekako razumem starostne razlike do 10 let, pa recimo še nekaj let čez. Ampak 35??? Kot je že nekdo napisal, menjava planic ti ne uide. S starčki je podobno kot z majhnimi otroci…

Dajte pogledat Cavazzo in Benedetti kako lep odnos imata pa sta tudi 26 let razlike. Nekaterim ljudem je več do tega, da štima odnos med njima, razumevanje, prijateljstvo, ljubezen, kot pa sam seksualni akt.

Ljubezen je večna, dokler traja.

Glavno da si ti srecna

Takole, ljudje imamo različen dnk. Mogoče se on počasneje stara od tebe. Eni živijo 50, drugi 100 let. Lahko, te bo celo pre] ivel. Kaj si mislijo drugi je njihov problem. Če bi bil tip reven, ko cerkvena miš, bi bila še z njim?

Preživel, zgoraj so zelo negativni komentarji. Ne nimajo vsi plenic na koncu laifa.

Torej si ti 30+. Pri teh letih se obremenjuješ s tem kaj drugi o tvojem življenju in izbirah mislijo? Grow up.

Živiš sedaj, za ta trenutek in ne veš kaj bo jutri, torej, živi. Živiš tudi svoje življenje, kaj te briga kaj drugi mislijo…

Ne izgubljajte časa z mnenji okolice in konvencionalnimi prepričanji: živite trenutek in če se bo v poteku let potrjevalo, da sta kompatibilna sopotnika, potem je to “to”. Govorim iz osebne izkušnje, ki je nisem nikoli obžalovala; žal pa mi je za to, da nisem bila psihološko dovolj opremljena, da me opazke, projekcije in predsodki drugih ne bi ranili. Ne glede na to, sva bila skupaj več kot dve desetletji, ta odnos pa ostaja nekaj najbolj dragocenega v  mojem življenjskem izkustvu. Srečno!

35 let razlike? To je zelooo dosti. Kakšno družino si boš ustvarila z njim? Gospod ima odrasle otroke in že vnuke.

Ko boš ti na vrhuncu svojih moči, bo on starček. Dobro premisli. Ti si boš verjetno želela imeti kakšnega otroka, on pa otroke že ima. In celo vnuke!

Eno se je lepo razumeti in malo poklepetati, drugo pa je vsak dan živeti skupaj. Takrat se šele vidijo razlike.

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem nora, 01.10.2024 ob 20:47

Zaljubljena sem v precej starejšega moškega, natančneje, med nama je 35 let razlike. Bil je moj predavatelj na fakulteti, sedaj je že upokojen, vendar bolj vitalen in poln energije kot moji vrstniki. Je tudi velik gospod in gentelman, kar danes moški niti ne vejo več kaj to pomeni. Ker se videvava je bil čas, da ga predstavim svojim domačim in prijateljem, da ne bi slučajno mislil, da se ga sramujem ali kaj podobnega.

Ker zame najina starostna razlika ni pomembna, je doma nisem posebej poudarjala. Nisem mislila, da bi za moja starša to bil lahko problem, saj sta ona dva 15 let razlike, s tem, da moj oče niti pod razno ni tako vitalen kot moja ljubezen.

Slišim, da sem z njim zaradi denarja, kar ni res. Ima dobro pokojnino vendar zame to ni pomembno, ima stanovanje, imam ga tudi jaz. Ko mu je umrla žena je prodal hišo, kupil stanovanje, vikend prepisal na otroke, ženin avto podaril vnuku, ker on ne vozi in to je to.

Nihče mi ne verjame, da ga preprosto ljubim. Je to tako težko razumeti? Daje mi vse kar od moškega potrebujem. Enostavno sva si kompatibilna. Naju leta ne motijo, ne vem zakaj druge.

 

ta zgodba je izmiljen, al si pa ob rojstvu padla na glavo

Em predavatelj se mi je pred leti hvalil, da še skoraj nobena ni naredila izpita pri njem, če se mu ni pustila. ??? Verjamem, da se je lagal in niso vsi takšni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jana740, 08.10.2024 ob 14:55

ta zgodba je izmiljen, al si pa ob rojstvu padla na glavo

Kako ste zadrti.

Mladi le z mladimi, stari le s starimi?

Mladi Srbi le z mladimi Srbkinjami, mladi Hrvati le z mladimi Hrvaticami?

Ukrajinke le z Ukrajinci, Rusi le z Rusinjami?

Ampak zakaj potem Slovenke s črnci? Samo zato, ker imajo mnogi črnci kurce kot osli?

Vedno rečem kot komu paše, le da ni pod prisilo ali se komu ne dela škode.

New Report

Close