Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NATO da ali ne

NATO da ali ne

Ker ne morem pritina forum brez posebne veze sem se odločil kar gostovati na tem forumu,kjer se da vsaj priti na njega.Poglejte čaka nas velika gonja ta nesrečni referendum ki nam bo zopet požrl ćez 500 miljonov tolarjev katere bi lahko namenili za obubožane ali pa kakšni ustanovi za invalidne otroke,kjer bi od tega denarja imeli korist.Mišljenja sem da je ta referendum že v naprej zrežiran in da je odločitev že padla država potrebuje le kuliso za katero se bo skrila pred optožbami ljudstva in ta kulisa smo mi ljudje. Naj lažje bo potem reči ja saj to je volja naroda zato smo pa naredili ta referendum.Vsa ta sredstva kibodo vržena proč,če bi naprimer zaprosila ena šola ali fakulteta za posodobitev bi hitro sledil odgovor,žal ni denarja bomo videli drugo leto in podobno.Sem mnenja da se naša država obnaša skrajno ne odgovorno.Tako mislim jaz,kaj pa vi?

Spoštovani Gusti
Če se ne motim je g. Primož izjavil, da na tem forumu ne bi govorili oz. pisali o politiki, ker se takoj začnemo kregati…….. Tako, da forum ste zgrešili.

LP, Aneja

P.S. Zato se vam ni nihče oglasil!

se opravičujem sem pač novi obiskovalec forumov zato nisem vedel,še enkrat oprostite

Gusti, ni problema 🙂

primož

New Report

Close