Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kateri sex položaj?

Kateri sex položaj?

Mene pa zanima kateri položaj pri sexu največkrat uporabljate, oz. kateri položaj vam najbolj ustreza?? To je vprašanje za ženske!

ženska zgoraj je obvezen med vsakim seksom, ker mi najlažje pride, sicer pa imam rada zelo različne položaje, ki jih rada menjavam med seksom.

HVALA joži*

ni za kaj 🙂

ampak mene pa vseeno zanima tudi, kaj je všeč moškim.


Ženska zgoraj; moški zgoraj od zadaj.

Zgoraj, spodaj, spredaj, zadaj, leže, stoje, sede … vse našteto, težko nekaj izpostavim. Morda no, od zadaj, vendar tako da ležim (ne klečim), pa samo rito mal gor držim. Noro lepo.
Orala je, a mi je na zadnjem mestu.

[img]http://forladiesbyladies.com/wp-content/uploads/2009/06/it-kama-sutra.jpg[/img]

Doggy.

Meni je klasični misijonarec naj naj naj. Všeč so mi tudi drugi položaji, npr. od zadaj, ampak pride mi pa najlepše v misijonarcu.

Sem šla probat;)) Pa mi ni bilo preveč lušno. Najbrž ima prevelikega za take podvige, me je preveč bolelo. Sva zamenjala z misijonarcem. Krasno mi je prišlo in se počutim blaženooo:)))

Hmm, zanimivo. Zgleda, da veliko ženskam “najboljše” pride v misijonarskem položaju… Tudi za samozadovoljevanje naj bi bil ta položaj najljubši za ženske.

OPROSTITE,kater položaj pa je to,resnično ne vem, upam da ne bo zdaj izpadla totalo neveda!!!
HVALA,LEP DANAŠNJI SEX VSEM!

OPROSTITE,kater položaj pa je to,resnično ne vem, upam da ne bo zdaj izpadla totalo neveda!!!
HVALA,LEP DANAŠNJI SEX VSEM![/quote]
[img]http://cleffairy.files.wordpress.com/2009/05/p_missionary.jpg[/img]
Takole nekako.
Lep pozdrav!

od kod ime MISIONARSKI POLOŽAJ?

iz filma MISIJA NEMOGOČE :))))

Sem šla probat;)) Pa mi ni bilo preveč lušno. Najbrž ima prevelikega za take podvige, me je preveč bolelo. Sva zamenjala z misijonarcem. Krasno mi je prišlo in se počutim blaženooo:)))[/quote]

Za nekatere vratolomne položaje moraš biti že skoraj atletičarka oz.športnica.

Sem šla probat;)) Pa mi ni bilo preveč lušno. Najbrž ima prevelikega za take podvige, me je preveč bolelo. Sva zamenjala z misijonarcem. Krasno mi je prišlo in se počutim blaženooo:)))[/quote]

Za nekatere vratolomne položaje moraš biti že skoraj atletičarka oz.športnica.[/quote]

Ma ta položaj pa res ni fizično težak. In tudi meni je med ljubšimi.

Je pa težji od ležanja na hrbtu z nogami narazen.

Ampak slajši 🙂

Ja, meni je tudi eden od najljubših.

MISIJONARC JE RES ZAKON !!!!

Meni najlažje pride ce sem zgoraj. Tud orala mi je zakon, pa na splošno menjavanje položajev, drgač je preveč monotono.

Seveda, na konc pa misionarc. Da se ženkse lotiš v celoti… huh.

Od zadaj v dupetino:))

Simply the best …

New Report

Close