Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam prijaviti ZELO slabega pečarja?

kam prijaviti ZELO slabega pečarja?

Pozdrav,

dala sva delat lončeno peč enemu pečarju, ki naj bi bil dober, vsaj reference je imel dobre. Nastala je prava katastrofa. Smo pa pravi butli, ker smo mu 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plačali vnaprej. S končno izdelavo peči zamuja že 2,5 meseca, ne pride ko se zmenimo, na raufenku ni naredil vratc, ko smo ga na to opozorili, je šel dimnik razbijat, da je vsa izolacija padla ven, dimnik je naredil postrani, ne uporablja materiala, ki ga je obljubil, da bo….pa še bi lahko naštevala. Znoreli bomo!!!

A lahko zahtevam denar nazaj in da si bom sama našla nekoga, ki bo prišel to sanirat?

Skratka kam lahko takega izvajalca prijaviš, oz, da pride inšpekcija pogledat. Mam račun in vse.
hvala vsem za kakšno informacijo

Na Gospodarsko zbornico.

ZPS
zveza potrošnikov slovenije, se splača včlanit, odpri njihovo stran

tel01/432 00 89
———————————————————–

ali Zavod za varstvo potrošnikov
01/432 28 45

Pa še sebe nekam prijavte. Kje pa ste videli plačevanje 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vnaprej? Max. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da delno pokrije eventuelne stroške materiala, ostalo ob izvedbi.

Enako se je zgodilo nam!

Ko je delo končal, smo mu plačali….tako je jamral, da kar na roke, potem pa je čez pol leta začela peč pokat po fugah……pol pa tip niti blizu več ni prišel, ni hotel,,,,,je pa iz kraja zahodno od MB

danes izdelujejo peči razni keramičarji, zidarji, a resnično obvlada le ta pravi pečar, z mnogoletnimi izkušnjami in tisočerimi pečmi za sabo….

Ja vem da smo butli, ker smo mu v naprej plačali, nikoli več.

Je pa to pečarstvo Žuman. Res slabo, slabo ….

hvala za info bomo poklicali

Pozdravljena, imam podobne izkzšnje s Pečarstvom Zuman..samo da je še slabše to da peč ne vleče.
In je ravno vsa hiša na novo obmetana.
Rada bi te kontaktirala , zelo me zanima kako ste rešili problem.
Ampak tudi jaz nobenemu ne priporočam Pečarstva Zuman.

Pozdravljeni,
Tudi jaz ga že občutno predolgo čakam, da mi ponovno položi svetel op. tlak.
Hvala, da vem kam vse ga prijavim, če ne bo prišel uredit garancije.

kolk pivičk a spije medtem, ko je pri vas ? Vprašanje koliko, predno pride k vam :)))

ker vse to, kar ti opisuješ, dela dostikrat tak “majstr”; ki ga rad cukne….

Kako bi lahko prišla do kontakta z ;forzicija 35;.
Imam podobne težave z Pečarstvom Žuman.

Tudi mene je Žuman nategnil ko lastiko. KAko ste res to potem rešili? Oziroma kam naj ga sedaj prijavim?

6 let nazaj kritike, pa ga greš najet in potem se čudiš?

Ali mislite da bi ga najel, če bi prej to vedel! Šele ko sem se nategnil, sem začel iskati , če ima kdo podobne izkušnje!

V življenju sem se naučil da ko ti podjetnik reče da potrebuje plačilo za vnaprej se mu samo lepo zahvališ in greš dalje. Če nima toliko denarja da kupi material za enega naročnika (pa to ponavadi ni prav veliko denarja) potem že ne more biti ne vem kako dober in uspešen.

Sem imela podobno.

Sem vse poslikala in poslala priporoceno na izvajalcev naslov – zahtevek za vracilo denarja iz naslova stvarne napake.

Ker se ni odzval sem vse skupaj nesla na trzni inspektorat.

Sem dobila celoten denar nazaj zelo hitro

POčakam do datuma, ko sva se dogovorila za dokončanje ( bo zelo kmalu). Dvomim da bo končal. Potem pa ga prijavim. Malce se le bojim, ker nisem siguren, ker so v tej firmi nedavno zaprli račun, tako da ne vem kako posluje in če je od d.o.o. sploh potem mogoče dobiti denar. Predvidevam da je firma na psu.

Spoštovani,
tudi nas je okrog prinesel Žuman in to za 5000 UER. Lepo prosim sporočite mi kam naj ga prijavim in kaj vse rabim za dokaz, razen slik nedokončanega in sajastega kamina ter njegov podpis o prejetju denarja.
V naprej hvala za odgovor in lep pozdrav!

Poklici
po 041 74 88 98
Prijavi

Na žalost je to številka enega montažnega podjetja in ne vem kako bi mi oni lahko pomagali pri prijavi?

Noben montazno pod ni.
Poklic pa nehi no
A si iz lj.

Obtno-podjetniška zbornica

To je številka enega od montažnih podjetij, ne vem kak bi mi oni lahko pomagali?

Po moje tržni inšpektorat, varstvo potrošnikov.

Po moje tržni inšpektorat, varstvo potrošnikov.
[/quote]

Evo, po moje sm:
http://www.ti.gov.si/si/delovna_podrocja/varstvo_potrosnikov/

New Report

Close