Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek e-naslov

e-naslov

Najprej pohvale vsem, ki imajo opraviti z Med.Over.Net-om.
Imam vprašanje v zvezi z e.naslovom , ki se mi vsakič ko hočem odgovarjati ali napisati novo temo, pojavi v drugi vrstici.Ker sem dala včeraj oglas pod rubriko prodam, sem vpisala e-naslov , na svojo željo, toda sedaj se mi od takrat neprestano pojavlja.Če ne želim, da se mi mail pojavi ga moram sedaj sproti brisati, ker pa vemo da, smo ljudje precej “šlampasti ” se rado zgodi, da pri odgovarjanju to pač pozabiš.Ker pa vemo da “razni reklamni mrhovinarji” prežijo na nas nevedne uporabnike , se nam potem takem zgodi , da nas začnejo zasipavati z raznimi reklamnimi maili.Sama sem to že doživela in ni nič kaj prijetno,če dnevno prejmeš cca 600 ali več mailov, pa še stroški so, če nimaš ravno sreče , da kje koga poznaš, da moraš menjati e-naslov.Zato me zanima če bi se dalo to urediti tako, da se e-adresa pojavi ko vpišeš , se pravi ko želiš , in ne vedno , ko sodeluješ v forumu.
Lepe pozdrave Hermina

je že ok….neki sem zaj…se opravičujem, sej pravm “šlamparija”…sploh pa če maš doma 5 mescov starga malčka pa letiš k njemu k je treba , k pa prideš nazaj za pc pa že pozabiš kaj je blo prej….
lp mina

New Report

Close