Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Baje se MATEJ LAHOVNIK ločuje od žene – je to res?

Baje se MATEJ LAHOVNIK ločuje od žene – je to res?

Predsednik nadzornega sveta Mercator – Matej Lahovnik – se baje ločuje od svoje žene zaradi…

A kdo ve?

In kaj ma to tebe za brigati? Moraš nos res povsod vtakniti tja kamor se te nič ne tiče.

Če in zakaj se ločuje je čisto njegov osebni problem.

sm mislila da bi lahko bil tisti iz spodnje teme pa je mal premlad;)

Nisem rekel da to mene OSEBNO briga ali da se MENE tiče.
Če kdo pozna njegovo fejst ženo po duši in srcu bo vedel zakaj sprašujem!

Zakaj pa te to sploh briga? Bi morda rada navalila nanj?

Zakaj pa te to sploh briga? Bi morda rada navalila nanj?[/quote]

Sori sem moški ki ima že pošlihtano življenje z svojo spoštovano ženo! Eni pa res ne znate samo brati, razumeti pa očitno ne…

TO pa res ni moj problem!

ja baje je kar zaželen med ženskicami…pa ne zaradi njegove lepote…jah denar dela čudeže :)))

Zakaj pa te to sploh briga? Bi morda rada navalila nanj?[/quote]

Mene pa zanima iz čiste radovednosti, ker vidim, da ogromno mož ugotovi, da so izbrali napačno za mater svojih otrok. Pri novih, po pravilu mlajših, se spremenijo oni. Niso več “mačoti “, ampa pudlji, vsi slinasti, pritlehni, ponižni brez svojega mnenja.
Imenijem jih LAZARJI!

Zakaj pa te to sploh briga? Bi morda rada navalila nanj?[/quote]

Mene pa zanima iz čiste radovednosti, ker vidim, da ogromno mož ugotovi, da so izbrali napačno za mater svojih otrok. Pri novih, po pravilu mlajših, se spremenijo oni. Niso več “mačoti “, ampa pudlji, vsi slinasti, pritlehni, ponižni brez svojega mnenja.
Imenijem jih LAZARJI![/quote]

pol niso pudlji, pol so polži ane … če bi poznala karakter pudlja ne bi nikdar napisala kaj takega :)))

Tud čisto fejst (po duši in srcu) ljudje se ločujejo, pač kaj ne štima v zvezi.

Prvi in edini, ki si je privoščil kaj takšnega, če je sploh res!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Zakaj pa prvi in edini?

Je super oseba. Je zdravnica in je zelo uvidevna do pacientov. pa tudi zelo lepa ženska. Naravna lepotica. Deluje umirjeno in skulirano, pripravljena je pomagati. Kakšna je pa doma za štirimi stenami, pa ne vem.

Lahovnika vidim večkrat, ko sprehaja njihovega cavalier king charles španjela. Jih pa res ne videvam skupaj , ponavadi samo Lahovnika z otrokoma na bazenu. Nje ni zraven.

Ni ga junaka, ki ne bi imel mlajših, če bi jih le mogel imeti.

Predsednik nadzornega sveta Mercator – Matej Lahovnik – se baje ločuje od svoje žene zaradi…

…..nepremostljivih razlik……

Lahovnik mi je tako neprivlačen tip. Ampak očitno sta moč in oblast še vedno najboljši afrodizijak. Ali pa recimo Janša. Če bi bil en navaden FDV jevec, ga nobena še povohala ne bi.

tudi meni je totalno anti, nič moškega ni na njem, tak večni otrok je, baby face…pa vedno v istem reklcu nastopa, kot da nima za ene par oblek no…

Ja, ane…jaz si ga predstavljam kot prodajalca bureka. ;))) Ni šans, da bi ga Urška dvakrat pogledala v taki vlogi.

Ni vedno vse tako, kot izgleda navzven…

kaj vas briga:) z drugimi se obadate samo pri tračih, ko pa je treba pomagat komu pa slovencev kar več ni

V jeseni smo bili v istih termah in mi nič niso delovali kot familija, ki gre narazen.
Čist fajn so zgledal, povsem preprosta familija.

Sicer pa, če bi bilo to res, saj se imata tudi onadva pravico ločit. Če ne gre, pač ne gre, to je stvar dotičnega para, ne nas tu na forumu.

Pa še nekaj: “…Lahovnik se ločuje od žene…” Ponavadi se ločujeta oba, za razpad zakona sta vedno kriva oba, čeprav ne nujno v enakem deležu, to se pa strinjam.

Dokler je bil v komunistični vladi, ni bilo slišat kaj takega, zdaj pa komunistom svinja u rit skače, se ga pa lotevajo rdeči prasci – svinjska glava ne plava pri rjuherjih in pa liter šnopsa pri gradnji prav pride !

svinjo pa šnops mi je medex ukradu za pojasnilo !

New Report

Close