Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BMW, zakaj te skoz brišejo???

BMW, zakaj te skoz brišejo???

BMW, komaj si prišel nazaj, pa te kar naprej brišejo. Zakaj??? Včasih te niso in fajn smo se zabavali ob tvojih temah. Forumu si dal vsebino in novo vrednost s svojimi duhovitimi vsebinami.
Si začel pisati drugače? A ogrožaš koga? Groziš? Seješ rasno nestrpnost??
Zakaj?

ki bavarca omejuejo na vsakemkoraku in bi nam radi vsilili njihovo butasto mišljenje …..

hvalal bogu jim to ne bo ratalo

viva la bmw540

bavarc 4 ever

enkrat bavarc, za uvijek/zmerom/4ever/…/zmerom bavarc

BMW540 LEGENDA MONA IN ENA IZMED GONILINH SIL FORUMA….

Bom napisala samo delček ostalo se bo pa sam odgovoril.
Nič od naštetega. Največkrat se kdo znajde sredi prepira in ko se umakne tema se umakne vse ne glede na to kdo je začel, kdo je žalil, kdo je šel predaleč.
Tema je bila umaknjena, ker na forum ne sodi. To je vse kar je za vedet.

Bmw je pa fajn in mislim, da smo se vsi zabavali ob njegovih sporočilih. Sem prepričana, da bo še naprej tako.

BMW, daj javi vsaj, na katerem forumu si, da grem tja še jaz!
Tu verjetno ne boš več poskušal.

Vsaj vsi vemo kaj je z lastno hvalo 🙂
Tudi sami sebi včasih damo prav.

Bom napisala samo delček ostalo se bo pa sam odgovoril.
Nič od naštetega. Največkrat se kdo znajde sredi prepira in ko se umakne tema se umakne vse ne glede na to kdo je začel, kdo je žalil, kdo je šel predaleč.
Tema je bila umaknjena, ker na forum ne sodi. To je vse kar je za vedet.

Bmw je pa fajn in mislim, da smo se vsi zabavali ob njegovih sporočilih. Sem prepričana, da bo še naprej tako.[/quote]

….če?
Pa dobro no, Šavrinka, tebi je slava res mal prehitro v glavo stopila! Ne glede na tvojo moderatorsko funkcijo, kdo si ti, da lahko nekoga drugega tako zviška obravnavaš? Kot ena stara pokroviteljska matrona mi deluješ, ko bemflu med vrsticami sporočaš, naj bo lepo priden, pa ga bomo še brali….

Bom napisala samo delček ostalo se bo pa sam odgovoril.
Nič od naštetega. Največkrat se kdo znajde sredi prepira in ko se umakne tema se umakne vse ne glede na to kdo je začel, kdo je žalil, kdo je šel predaleč.
Tema je bila umaknjena, ker na forum ne sodi. To je vse kar je za vedet.

Bmw je pa fajn in mislim, da smo se vsi zabavali ob njegovih sporočilih. Sem prepričana, da bo še naprej tako.[/quote]

….če?
Pa dobro no, Šavrinka, tebi je slava res mal prehitro v glavo stopila! Ne glede na tvojo moderatorsko funkcijo, kdo si ti, da lahko nekoga drugega tako zviška obravnavaš? Kot ena stara pokroviteljska matrona mi deluješ, ko bemflu med vrsticami sporočaš, naj bo lepo priden, pa ga bomo še brali….[/quote]

Mogoče si pa ti narobe razumela?

Bom ponovila. Tema je bila umaknjena ker ne sodi na forum. To je vsa umetnost. Kdo je kaj napisal ni pomembno.
Za bmw-ja sem pa napisala samo, da je fajn dečko. Brisana je bila tema in s tem sporočila vseh uporabnikov. Tudi drugi so bili brisani pa noben ne skače v luft. Bmw je razumel moje pojasnilo, v luft pa skačete drugi v njegovem imenu. Zakaj že?

Bom napisala samo delček ostalo se bo pa sam odgovoril.
Nič od naštetega. Največkrat se kdo znajde sredi prepira in ko se umakne tema se umakne vse ne glede na to kdo je začel, kdo je žalil, kdo je šel predaleč.
Tema je bila umaknjena, ker na forum ne sodi. To je vse kar je za vedet.

Bmw je pa fajn in mislim, da smo se vsi zabavali ob njegovih sporočilih. Sem prepričana, da bo še naprej tako.[/quote]
Mi nič ne pomaga:BMW je fajn :((, če ni njegovih tem! Brisat zaradi enega, ki posvinja vsako njegovo temo- celo temo??! BMW- jevih tem ni, pa če še tako govorite, kako je BMW fajn. Ni! Ker ga ni nikjer. Ne, ni v redu! Flok, cela tema dol.Res ni v redu ! Še nekoga za pomoč, da bo brisal neprimerne komentarje posamezno! Tako puhlega. foruma še ni bilo, kot je zdaj!

Bom napisala samo delček ostalo se bo pa sam odgovoril.
Nič od naštetega. Največkrat se kdo znajde sredi prepira in ko se umakne tema se umakne vse ne glede na to kdo je začel, kdo je žalil, kdo je šel predaleč.
Tema je bila umaknjena, ker na forum ne sodi. To je vse kar je za vedet.

Bmw je pa fajn in mislim, da smo se vsi zabavali ob njegovih sporočilih. Sem prepričana, da bo še naprej tako.[/quote]
Mi nič ne pomaga:BMW je fajn :((, če ni njegovih tem! Brisat zaradi enega, ki posvinja vsako njegovo temo- celo temo??! BMW- jevih tem ni, pa če še tako govorite, kako je BMW fajn. Ni! Ker ga ni nikjer. Ne, ni v redu! Flok, cela tema dol.Res ni v redu ! Še nekoga za pomoč, da bo brisal neprimerne komentarje posamezno! Tako puhlega. foruma še ni bilo, kot je zdaj![/quote]

Ma o kakšnih temah pišeš? Umaknjena je bila ena sama tema v kateri se je vnel prepir. Čisto nič drugega.
Uporabi raje iskalnik, če iščeš še kakšna druga njegova sporočila.

jst bom pa gospo savrinko pohvalil za včeraj in za dones…

sprememba konkretna….pa ne govorim sedaj o bmw-jevi temi…

Ja konkretna sprememba. Samo na kateri strani še ni jasno. Matr (to menda ni kletvica sicer naj me moderator izbriše 🙂 )

hhahhahahahahah


Mi nič ne pomaga:BMW je fajn :((, če ni njegovih tem! Brisat zaradi enega, ki posvinja vsako njegovo temo- celo temo??! BMW- jevih tem ni, pa če še tako govorite, kako je BMW fajn. Ni! Ker ga ni nikjer. Ne, ni v redu! Flok, cela tema dol.Res ni v redu ! Še nekoga za pomoč, da bo brisal neprimerne komentarje posamezno! Tako puhlega. foruma še ni bilo, kot je zdaj![/quote]

Ma o kakšnih temah pišeš? Umaknjena je bila ena sama tema v kateri se je vnel prepir. Čisto nič drugega.
Uporabi raje iskalnik, če iščeš še kakšna druga njegova sporočila.[/quote]

v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem se “vname prepir”, to je sploh značilnost tega foruma, torej bi se moralo brisat 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem? a dj dj.
ps. danes so se brisale že najmanj tri teme.


Mi nič ne pomaga:BMW je fajn :((, če ni njegovih tem! Brisat zaradi enega, ki posvinja vsako njegovo temo- celo temo??! BMW- jevih tem ni, pa če še tako govorite, kako je BMW fajn. Ni! Ker ga ni nikjer. Ne, ni v redu! Flok, cela tema dol.Res ni v redu ! Še nekoga za pomoč, da bo brisal neprimerne komentarje posamezno! Tako puhlega. foruma še ni bilo, kot je zdaj![/quote]

Ma o kakšnih temah pišeš? Umaknjena je bila ena sama tema v kateri se je vnel prepir. Čisto nič drugega.
Uporabi raje iskalnik, če iščeš še kakšna druga njegova sporočila.[/quote]
Sploh ni res! Umaknjena je bila tudi tema o veganih. Pa še kakšna! In mnogo duhovitih tem drugih avtorjev. Sploh je point v tem, da se res preveč briše! Šavrinka, saj vem, da imaš preveč dela in da je najlažje celo temo zbrisat.Vem, da jih je nekaj, ki tu gor kvarijo dobre teme s primitivnimi pripombami. Samo, kvaliteta in nivo foruma sta zdaj na dnu.
Če ne zmoreš, prosi za pomoč ali pa odstopi od moderiranja. Vem, da ti ni lahko. Brala sem te prej in vem, da nisi tako zelo zategnjena, kot moraš zdaj biti. Upam, da ti kdo priskoči v pomoč. Pa ne Primož! On ima toliko drugega dela, da se enostavno ne utegne poglobiti.

Ma o kakšnih temah pišeš? Umaknjena je bila ena sama tema v kateri se je vnel prepir. Čisto nič drugega.
Uporabi raje iskalnik, če iščeš še kakšna druga njegova sporočila.[/quote]

v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem se “vname prepir”, to je sploh značilnost tega foruma, torej bi se moralo brisat 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tem? a dj dj.
ps. danes so se brisale že najmanj tri teme.[/quote]

Ja prepir ali pa prepir. Lahko rečemo, da je tudi ta tema prepir. Druga vrsta prepirov pa vsebuje osebne žaljivke, grožnje in ne bom naštevala vsega. Te teme se pa zbrišejo. Osebni obračuni naj se izvajajo osebno. Sicer pa razen parih uporabnikov praktično vsi razumejo kdaj je preveč in se ne razburjajo. V konkretni temi recimo vsi vpleteni.

Ma o kakšnih temah pišeš? Umaknjena je bila ena sama tema v kateri se je vnel prepir. Čisto nič drugega.
Uporabi raje iskalnik, če iščeš še kakšna druga njegova sporočila.[/quote]
Sploh ni res! Umaknjena je bila tudi tema o veganih. Pa še kakšna! In mnogo duhovitih tem drugih avtorjev. Sploh je point v tem, da se res preveč briše! Šavrinka, saj vem, da imaš preveč dela in da je najlažje celo temo zbrisat.Vem, da jih je nekaj, ki tu gor kvarijo dobre teme s primitivnimi pripombami. Samo, kvaliteta in nivo foruma sta zdaj na dnu.
Če ne zmoreš, prosi za pomoč ali pa odstopi od moderiranja. Vem, da ti ni lahko. Brala sem te prej in vem, da nisi tako zelo zategnjena, kot moraš zdaj biti. Upam, da ti kdo priskoči v pomoč. Pa ne Primož! On ima toliko drugega dela, da se enostavno ne utegne poglobiti.[/quote]

ha ha pa smo spet tam. Forum ima vsaj 5 moderatorjev. Ampak vas nekaj drugega očitno žuli.
Bom pa prav pogledala temo o Veganih. Jaz je nisem zasledila in ne vem kaj je bilo narobe. Vem pa, da brez veze je niso odstranili.
V prihodnje pa malo pomisli, da ni vse tako kot se tebi zdi in pred obtoževanjem še dvakrat fajn pomisli.


Sploh ni res! Umaknjena je bila tudi tema o veganih. Pa še kakšna! In mnogo duhovitih tem drugih avtorjev. Sploh je point v tem, da se res preveč briše! Šavrinka, saj vem, da imaš preveč dela in da je najlažje celo temo zbrisat.Vem, da jih je nekaj, ki tu gor kvarijo dobre teme s primitivnimi pripombami. Samo, kvaliteta in nivo foruma sta zdaj na dnu.
Če ne zmoreš, prosi za pomoč ali pa odstopi od moderiranja. Vem, da ti ni lahko. Brala sem te prej in vem, da nisi tako zelo zategnjena, kot moraš zdaj biti. Upam, da ti kdo priskoči v pomoč. Pa ne Primož! On ima toliko drugega dela, da se enostavno ne utegne poglobiti.[/quote]

ha ha pa smo spet tam. Forum ima vsaj 5 moderatorjev. Ampak vas nekaj drugega očitno žuli.
Bom pa prav pogledala temo o Veganih. Jaz je nisem zasledila in ne vem kaj je bilo narobe. Vem pa, da brez veze je niso odstranili.
V prihodnje pa malo pomisli, da ni vse tako kot se tebi zdi in pred obtoževanjem še dvakrat fajn pomisli.[/quote]

No spet. Nobena tema o veganih ni bila danes umaknjena.

Kaj naj rečem, očitno sem žrtev nikzkotnega konstrukta, teme se brišejo popolnoma brez osnove, sploh tema o napadalnih veganih je bila umaknjena brez premisleka.
Ko sprašujem zakaj se briše je pset zbrisano. Saj je vse skupaj logično, brisati je najlaže…, razumeti in videti širšo sliko, jah to je trši zalogaj, ki ga očitno ne zmore vsak. Večkrat sem že omenil, da brisanje škoduje ampak nihče tega ne upošteva. Propadli so že večji forumi…zaradi drastičnih sprememb, enako se lahko zgodi tudi tukaj. Tudi ne razumem nečesa, zakaj se ne sme napisati, da ti nekdo deluje moten? Se moramo samo smejčkati in jajati raznim bebcem? Sicer pa je tako, tukaj se nahajamo popolnoma prostovoljni bazi torej lahko tudi zapustimo ta forumski prostor in damo priložnost brisačam in težavam s prevelimimi ali premalimi češpljami.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ce tem ne brisete ampak umikate naj se pa kdo loti in izbrise zaljivke ter temo vrne nazaj…

Šavrinka, hvala, ker si se edino ti od 6. moderatorjev v SČ odzvala. Dajte se ‘uses’t in malo prediskutirat problem.
Brisat bo treba samo nadležne avtorje, pa se bodo v enem mesecu naveličali.
Zakaj misliš, da se BMW ne odzove v tej temi? Zato, ker ni nadležen in se je naveličal. Ter se je tiho umaknil. Tako , kot še nekateri, ki so prispevali dobre vsebine. Kaj res ne opazite?
Nekdo se je odločil, da uniči ta forum! Kaj res ne vidite?
In ravnate točno tako, kot je predvideval.
Sledite mu in brišete vse teme, ki jih zapacka. Zapacka pa dobre teme registriranih.
Drugače bi bilo treba zastavit brisanje

ha ha pa smo spet tam. Forum ima vsaj 5 moderatorjev. Ampak vas nekaj drugega očitno žuli.
Bom pa prav pogledala temo o Veganih. Jaz je nisem zasledila in ne vem kaj je bilo narobe. Vem pa, da brez veze je niso odstranili.
V prihodnje pa malo pomisli, da ni vse tako kot se tebi zdi in pred obtoževanjem še dvakrat fajn pomisli.[/quote]

No spet. Nobena tema o veganih ni bila danes umaknjena.[/quote]

Par dni nazaj sem objavil temo kako vegani jurišajo na rastlinjake….pa ste nesramno brisali!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

ti ne opaziš?

Ja to se strinjam. Bi bilo najbolj fajn. Potem pa preštej število postov, ki se dnevno tukaj pojavijo in dobiš približno predstavo kakšen zalogaj je to.
Po drugi strani pa zakaj naj bi ti lahko nekoga žalil in jaz bi temo prepisala in jo spet dala nazaj. Napiši tako, da bo primerno za javnost in bo tema ostala.
Pišem izključno o temah kjer pride do osebnih obračunov.

O, BMW, jaz pa pišem, da si se tiho umaknil, ti pa medtem tukaj:))) Uf, si me shecal. No, na katerem forumu se bomo brali?

Torej ne smem izraziti mnenja, da mi je nekdo kreten?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close