Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek forum osamljeni

forum osamljeni

Vem, da je že veliko forumov, kjer bi se ta tema tudi lahko pojavila. Pa vendar imam predlog, če bi se lahko ustanovil forum za same in osamljene, Kjer bi se lahko tolažili, se bodrili, se pogovarjali o težavah ipd. Kjer bi vedno bil nekdo na razpolago za pogovor in nasvet. Hvala in veliko uspehov.

podpiram ustanovitev tega foruma. Zakaj pa ne, če je že toliko forumov o lepoti, friziranju…, in je ta precej bolj koristen.

pozdrav vsem,

b.

končno:zakaj pa ne?

Podpiram.

P-

Avtor: kr_tako_ena_37
Datum: 23-03-04 23:47

…Predlagajmo Primožu nov forum: FORUM SAMSKIH OKOLI_35….jAZ MISLIM, DA SO TO ZLOOOOOO končljiva leta….Mlad nisi več, da bi afne guncal, nekega pravega, avtetičnega okolja kjer bi spoznaval vrstnike(tko kukr je to blo ko smo v šole hodil) tud ni več (gnar vse pokvar!)….Čist starci pa mi okol 35 tud nismo…Sm tko mal smo zgubljeni, bolj mal ven hodmo(pa bi z veseljem šli kam požurat, če bi mel s kom, a ne_da), pa v kakšen plesni tečaj, pa kakšnega kolega za badminkton bi lahko na forumu spoznal, papapap….Skratka tak forum 35 bi bil lahko čist konstruktivna,specifična in pozitivna zadeva….Velik doberga bi se lahko iz tega izcmizel, sem čist prepričana v to….Torej, kva mislte, a čmo Primožu pisat…????
lep pozdrav tud od ene samske +35 vsem samskim :))) fantom in puncam…

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: kr_tako_ena_37
Datum: 23-03-04 23:49

….sm še neki, da ne bo pomote…Forum SPOZNAJMO SE, se mi zdi preveč poduhovljen in premalo duhovit..Pa še posebi se je treba prijavljat….

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: kavla
Datum: 24-03-04 07:50

bravo! nov forum! za nas, rahlo zgubljene, ampak samo rahlo in samo včasih 🙂 kot bi rekla bridget jones – nas že malo grabi eksistencionalni angst, da bomo umrle osamljene in nas bodo našli šele po treh tednih napol požrte od nemškega ovčarja :)))
skratka, jaz sem za, za čvekce, kofetke, ….. primož, a slišiš?!

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: loty
Datum: 24-03-04 07:53

Se pridružujem ideji za nov forum…

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: Moški
Datum: 24-03-04 10:05

O kakšnem forumu SPOZNAJMO SE (z nekimi prijavami) je govora dva posta višje?

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: Sangrija
Datum: 24-03-04 10:26

Sem definitivno za. 🙂

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: ara35
Datum: 24-03-04 15:36

…jaz tudi….ZA….forum

Odgovorite na to sporočilo

Re: samske bejbe 35
Avtor: Manja
Datum: 24-03-04 15:42

Sem definitivno za taksen forum. A nas kdokje sliši? Uaaaaa…!!!

Odgovorite na to sporočilo

Forumi (spisek) | Posamična sporočila Prejšnja tema | Naslednja tema

….tukaj je predlog za Primoža…Čakamo na odgovor……

Nas je pa verjetno tudi kar nekaj čez 50, ki prav tako obsolutno nismo za v staro šaro pa vendar nimamo kam; kaj menite

Študiram hmmm

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ne študiraj predolgo, ker potem ne bomo več samske :))))
ja, pa naj ne bo forum osamljeni, raje samski po 30… ali kaj podobnega;

Sem takoj za . Ime foruma pa bi lahko bilo – Samski po tridesetem.

PRIMOŽ!
Mislim, da bi bilo res dobro odpreti nov forum – samski okoli 30…
Poglej, pomlad je, hormoni po malem divjajo, povsod videvaš zaljubljene parčke, kako se kljunčkajo na sončku… ti si pa sam… še bolj osamljen … še huje se ti zdi vse skupaj…
Tako pa bi počvekale/i na svojem forumu, različni karakterji iz različnih krajev, občasno zelo osamljeni in nesrečni; pa bi se dobili na kavici zdaj tu, zdaj tam…
V glavnem, povedati hočem to, da bi bil ta forum zelo pozitiven in bi blagodejno vplival na nas, samske po tridesetem. Veliko lažje bi nam bilo.
Thanks!!!

Tudi jaz podpiram tak forum.Le zakaj se vse vrti okrog 30? Jaz jih imam 47, pa nevem, kaj bi bilo narobe z mojimi leti.

seveda, starost neomejena. zakaj bi se omejevali na 30? Tudi jaz imam 39 in ne pašem v ljubezenske probleme (sem jih imela že dovolj), ne v mladi o spolnosti (?), nikamor. Kot je predlagala kavla, bi se pogovarjali kaj bi počeli, kako reševati prosti čas itd. Seveda, ko si sam, je prosti čas kar problem. saj človek ne more delat 15 ur dnevno. Ves čas biti sam, pa tudi ne. prijatelji pa poročeni, pa vsi otroke…
Pozdrav vsem,
b.

New Report

Close