Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponosen, da sem gej

Ponosen, da sem gej

Ljubezen ne pozna spola… Pridite na parado ponosa, tudi vi se lahko nekoč znajdete v položaju, da boste diskriminirani zaradi bolezni, revščine in podobno…

Pa koga to briga? Vi ste itak degenerirani od narave…. in zato ste se pač odločili SAMI,… zato mrš… Za revščino se človek ne odloči sam.

Pa ne samo to, manjka vam tudi mozak, pamet. Če bila jest gej, bi bila za krinko s tipom,… pol pa še z mojo, kot kolegica pa to…. ne bi pokvarila celega naroda zaradi par butalcev, ki ne znajo razmišljat… majmuni….

mene ne motijo pedri, moti me pa pederisanje. kako bi zlgedalo da užgemo eno hetero parado? idiotsko, pa še policaji bi imeli delo za brezveze.

zakaj se morate pederisati? Ste enakovredni ostalim, niste pa nekaj več.

Jaz pa bom prišla na parado, ker vem kako je biti diskriminiran… Za uro in lokacijo si poglejte tukaj https://www.facebook.com/pages/Ljubljana-Pride/372806209421168

Z duševno boleznijo se ni za hvaliti.

a bojo pekli burek? klobase vem da bodo imeli

Kaj se zgodi, če greš na parado ponosa, pa imaš na majici napisano: “Ponosen, da sem straight”, pa zraven znaka moškega in ženske (mars+venera)?

http://med.over.net/forum5/read.php?151,10455041

Zakaj pod 20 let?A pol so le homoseksualci tisti,ki so nad 20 let al kako?Tako da moraš pri sebi uredit stvari v glavi.

Grejo zato,da jim pokažejo podporo,ker to so ljudje oziroma najstniki,ki ali so sami homoseksualci ali pa imajo prijatelje,sošolce/ke homoseksualce.Njim je homoseksualnost normalna,sprejemajo to brez tabujev,…Najstniki se sploh ne sramujejo svoje nagnjenosti.Že pri 12 letih imaš homoseksualne pare oziroma najstniška homoseksualna ljubezem,… Človek se spreminja,tako se tudi telo spreminja.Že pri 10 letih hormonsko dozorevajo,nekateri že prej in imajo spolne odnose,kako pa naj nebi imeli ko jim hormoni nagajajo,vse podatke o seksu dobijo v šoli in na spletu,…

In evo en zanimiv podatek,pred leti je ena moja prijateljica komentirala na facebooku sliko od 14 letnega nečaka in se mi je prikazalo na zidu.Na tej sliki je bil on s fantom in je nastavil za sliko profila.Sem pogledal sliko in odziv njegovih sošolcev je bil osupljiv:Kako sta lepa,pa luškana,… le ta moja prijateljica se je osramotila s komentajem:Ti se tako javno izpostavljaš in osramuješ?No odgovore je dobila od ostalih kot so zakaj,kaj je narobe,da naj odraste ženska,ker ni niti za prvi razred,en ji je napisal,da naj pride enkrat z njimi na igriščekjer s edružijo pa bo videla da jih je v družbi kar nekaj homoseksualcev… In pol je napisala,da ni misilila slabo z svojim komentarjem ampak da ga je želel opozorit,da se javno izpostavlja,kar je lahko nevarno.

Oni to zelo drugače jemljejo,njim je to normalno,…

In kdor pozna zgodovino ve da je homoseksualnost bila skozi več tisočletij nekaj normalnega.Zato pa so bile skupinske savne,bazeni (grki,rimljani,egipčani,…),da so se moški,ki so bili biseksualci ali homoseksualci tudi med sabo ljubili.Čeprav so takrat bolj vsi ti bili biseksualci in imeli družine.Takrat je bilo to normalno,pol je postal nek tabu,sedaj pa je spet normalno.

Tako da naši otroci gledajo na homoseksualnost popolnoma drugače,kot pa vi nekateri.

Točno to! Briga mene za njihov ‘levi navoj’!
In res ste/so že prav zoprni s temi paradami, kjer se samo smešite. Dajej se dol s komer hočeš, mene pa pusti pri miru, ker ti/vam nič nočem!

Jaz sem ponosen, ker nisem istospolnež pa da nikogar ne opominjam, kaj bo ko bo bolan!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Zakaj pod 20 let?A pol so le homoseksualci tisti,ki so nad 20 let al kako?Tako da moraš pri sebi uredit stvari v glavi.

Grejo zato,da jim pokažejo podporo,ker to so ljudje oziroma najstniki,ki ali so sami homoseksualci ali pa imajo prijatelje,sošolce/ke homoseksualce.Njim je homoseksualnost normalna,sprejemajo to brez tabujev,…Najstniki se sploh ne sramujejo svoje nagnjenosti.Že pri 12 letih imaš homoseksualne pare oziroma najstniška homoseksualna ljubezem,… Človek se spreminja,tako se tudi telo spreminja.Že pri 10 letih hormonsko dozorevajo,nekateri že prej in imajo spolne odnose,kako pa naj nebi imeli ko jim hormoni nagajajo,vse podatke o seksu dobijo v šoli in na spletu,…

In evo en zanimiv podatek,pred leti je ena moja prijateljica komentirala na facebooku sliko od 14 letnega nečaka in se mi je prikazalo na zidu.Na tej sliki je bil on s fantom in je nastavil za sliko profila.Sem pogledal sliko in odziv njegovih sošolcev je bil osupljiv:Kako sta lepa,pa luškana,… le ta moja prijateljica se je osramotila s komentajem:Ti se tako javno izpostavljaš in osramuješ?No odgovore je dobila od ostalih kot so zakaj,kaj je narobe,da naj odraste ženska,ker ni niti za prvi razred,en ji je napisal,da naj pride enkrat z njimi na igriščekjer s edružijo pa bo videla da jih je v družbi kar nekaj homoseksualcev… In pol je napisala,da ni misilila slabo z svojim komentarjem ampak da ga je želel opozorit,da se javno izpostavlja,kar je lahko nevarno.

Oni to zelo drugače jemljejo,njim je to normalno,…

In kdor pozna zgodovino ve da je homoseksualnost bila skozi več tisočletij nekaj normalnega.Zato pa so bile skupinske savne,bazeni (grki,rimljani,egipčani,…),da so se moški,ki so bili biseksualci ali homoseksualci tudi med sabo ljubili.Čeprav so takrat bolj vsi ti bili biseksualci in imeli družine.Takrat je bilo to normalno,pol je postal nek tabu,sedaj pa je spet normalno.

Tako da naši otroci gledajo na homoseksualnost popolnoma drugače,kot pa vi nekateri.[/quote]

se ti malo hecaš?

ali pa je mogoče to od nekoliko višje zunanje temperature?
ampak kaj bo šele, če se le-ta dvigne na 35⁰ C?

Zakaj pod 20 let?A pol so le homoseksualci tisti,ki so nad 20 let al kako?Tako da moraš pri sebi uredit stvari v glavi.

Grejo zato,da jim pokažejo podporo,ker to so ljudje oziroma najstniki,ki ali so sami homoseksualci ali pa imajo prijatelje,sošolce/ke homoseksualce.Njim je homoseksualnost normalna,sprejemajo to brez tabujev,…Najstniki se sploh ne sramujejo svoje nagnjenosti.Že pri 12 letih imaš homoseksualne pare oziroma najstniška homoseksualna ljubezem,… Človek se spreminja,tako se tudi telo spreminja.Že pri 10 letih hormonsko dozorevajo,nekateri že prej in imajo spolne odnose,kako pa naj nebi imeli ko jim hormoni nagajajo,vse podatke o seksu dobijo v šoli in na spletu,…

In evo en zanimiv podatek,pred leti je ena moja prijateljica komentirala na facebooku sliko od 14 letnega nečaka in se mi je prikazalo na zidu.Na tej sliki je bil on s fantom in je nastavil za sliko profila.Sem pogledal sliko in odziv njegovih sošolcev je bil osupljiv:Kako sta lepa,pa luškana,… le ta moja prijateljica se je osramotila s komentajem:Ti se tako javno izpostavljaš in osramuješ?No odgovore je dobila od ostalih kot so zakaj,kaj je narobe,da naj odraste ženska,ker ni niti za prvi razred,en ji je napisal,da naj pride enkrat z njimi na igriščekjer s edružijo pa bo videla da jih je v družbi kar nekaj homoseksualcev… In pol je napisala,da ni misilila slabo z svojim komentarjem ampak da ga je želel opozorit,da se javno izpostavlja,kar je lahko nevarno.

Oni to zelo drugače jemljejo,njim je to normalno,…

In kdor pozna zgodovino ve da je homoseksualnost bila skozi več tisočletij nekaj normalnega.Zato pa so bile skupinske savne,bazeni (grki,rimljani,egipčani,…),da so se moški,ki so bili biseksualci ali homoseksualci tudi med sabo ljubili.Čeprav so takrat bolj vsi ti bili biseksualci in imeli družine.Takrat je bilo to normalno,pol je postal nek tabu,sedaj pa je spet normalno.

Tako da naši otroci gledajo na homoseksualnost popolnoma drugače,kot pa vi nekateri.[/quote]

se ti malo hecaš?

ali pa je mogoče to od nekoliko višje zunanje temperature?
ampak kaj bo šele, če se le-ta dvigne na 35⁰ C?[/quote]

Zate je temperatura še prenizka,da bi se ti spomnila zgodovine.

se ti malo hecaš?

ali pa je mogoče to od nekoliko višje zunanje temperature?
ampak kaj bo šele, če se le-ta dvigne na 35⁰ C?[/quote]

Zate je temperatura še prenizka,da bi se ti spomnila zgodovine.[/quote]

tudi tebe zgodovinarji ne bodo kaj dosti omenjali.
razen, če se boš komu prikazala na kakšnem zidu…

na kozlanje mi gre……

Zate je temperatura še prenizka,da bi se ti spomnila zgodovine.[/quote]

tudi tebe zgodovinarji ne bodo kaj dosti omenjali.
razen, če se boš komu prikazala na kakšnem zidu…[/quote]

Se ti vidi da ti vročina škoduje.Sem fant,kar sploh nisi opazila in po poklicu zgodovinar,kar tudi še nisi dojela.In biseksualnost in homosexualnost obstaja tisočletja,to ni od včeraj ozrioma od 10 let oziroma po tvoje 100 let,..oziroma sploh ne veš kdaj se zgodovina zače.Zate je januar 2015 danjašnji čas oziroma jutri?Si ti včeraj praznovala novo leto,ker ne veš kaj pomeni zgodovina?

Dokler delajo reklamo za geje osebki kot je gnusni Žiga iz BB, sori, jih ne maram.

Meni tudi, ob vseh nestrpnežih in homofobih, kot si ti. Res za bruhat!

Slučajno sem bila v mestu, ko je bila parada. Mimo je prišla mamica s tremi otročki. Eden od paradnikov je otroku ponudil mavricno zastavico. Otrok je pogledal mamico in ta mu je pokimala, naj kar vzame. Prav lepo je bilo videti, da vsaj kaka mlada mamica otrokom ne vceplja predsodkov in nestrpnosti do drugačnih.

New Report

Close