Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kakšen je sex s starejšim moškim?

kakšen je sex s starejšim moškim?

Nisem še probala pa me zanima kaki so 50letniki v tem??

Daj kontakt naslov.

Če potenca še štima, veliko boljši ljubimci, kot so bili npr. pri 25 … Trenutno ljubimkam s 50 letnikom in boljšega seksa še nisem imela. Pa ne gre tu za leta, je pač tak tip, poln strasti, zna z žensko, ve, kaj ženska rabi, želi … mladci so ponavadi v vsem tem slabi, pa četudi vzdržljivi.

Da pa se razumemo, ne moremo na splošno govoriti. Verjamem, da ima kakšen 50 letnik tud že težave z erekcijo, drugi z libidom, tretji z … eni pa vsak dan …

Ja sem že slišala da so dobri ljubimci mam enega razgledanega ki za svoja leta dobro zgleda


To, da je razgledan, je pomemben faktor.

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

maš že po svečah dišijo, drugač pa je isto koker z vozniki…. ne delajo leta vožnje in prevoženi km dobrega šoferja

Nebi zamenjala za mlajsegaO:-)

Dekline eno si zapomnite.

Star tič, trd kljun!

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

A to ma kakšno vezo z revmo:-)??

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

A to ma kakšno vezo z revmo:-)??[/quote]

Tudi, če imaš kost v “jožeju.”

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

A to ma kakšno vezo z revmo:-)??[/quote]

Tudi, če imaš kost v “jožeju.”[/quote]
Sem žleht, samo tolko pasji pa nisem:-))) Zmeraj sem mislil, da starejši kot si bolj trd postajaš, samo tja ne, kjer bi bilo treba. Menda se ti pamet zmehča:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Realno: odvisno od osebe do osebe … Je pa res, da ima že kar relativno velik delež moških pri teh letih že težave z erekcijo ..

pozoren, vzdržljiv, ….
tudi pol mlajše od mene so redno prihajale po repete

hja, je tudi od ženske odvisno… Če nima drugega za ponudit k meso, bo bolj slaba erekcija.

Pa ti si res primitivka, da ji ni para.

hja, je tudi od ženske odvisno… Če nima drugega za ponudit k meso, bo bolj slaba erekcija.[/quote]

Tvoja izjava pa bi šla k nekomu, ki bi kaj več kot samo meso?

da vidim tele monke +/- 30 … ko bodo njihovi 3-5 leta starejši tipi nažigali 1/2 mlajše pri 50 +++ ☺

Pri nas zdaj dajemo not take, k smo včas ven jemal

odlično..moj je 17 let starejši..ko sva se spoznala, sem bila jaz 31, on pa 48…vedno boljše je..že od vsega začetka pa dosti boljše od seksa z vsakim mladeničem, ki sem ga imela do takrat, ko sem spoznala njega…


Tak ki bi, z njim nič ni!

Pri nas zdaj dajemo not take, k smo včas ven jemal[/quote]

nič ☺

Ma ne vem,ce leta igrajo glih zelo pomembno vlogo pri tem.Mora bit tista kemija in prava energija,da je sex dober.Pa kar komu pase,smo si pa toliko razlicni,da je tezko dat neko konkretno,ko bila realna.

Avtorica, ti se samo oglasi pri meni, boš presenečena!

Pa ti si res primitivka, da ji ni para.[/quote]
Se strinjam.
Verjetno je le na sveče navajena.

.,……

Ta je dobra, vse pove!

New Report

Close