Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spodbujanje nestrpnosti

Spodbujanje nestrpnosti

Primož;

z vsem spoštovanjem do tvojega truda in vse, ampak se mi zdi, da bi bilo treba nekatere uporabnike foruma temeljiteje ozavestiti o tem, kar je še spodobno (da ne rečem v skladu z ustavo) govoriti in kar ne.
Seveda govorim o poniževanju in širjenju nestrpnosti proti nekaterim narodom (povsem vseeno je za koga gre, ampak v večini primerov gre za južnoslovanske narode (mimogrede, skupini katerim pripadamo tudi Slovenci), zato me zanima, ali bi bilo možno kaj storiti v tej smeri (morda obvestilo o obnašanju dati na vse forume, razmisliti o sankcijh za kršitelje…), ker nizkotnost, umska nesposobnost in agresija ne poznajo meja, v kar smo se lahko v preteklosti že ničkolikokrat prepričali.

Lep dan!

Kaj te pa tako muči???????????
Napiši, da vemo, če ti ni všeč ta forum, pa te nihče ne sili, da moraš biti na forumu med.over.net. To je moj odgovor.
Si zadovoljna??????????

Vesna* napisal:

> Kaj te pa tako muči???????????
> Napiši, da vemo, če ti ni všeč ta forum, pa te nihče ne sili,
> da moraš biti na forumu med.over.net. To je moj odgovor.
> Si zadovoljna??????????

pridružujem se tvojemu mnenju.

Kot TV,radijski sprejemnik,mobitel itd….lahko tudi tu ignoriramo kar nam ni
dopadno oz.ni pisano na našo kožo.

sour_cream jaz se tudi strinjam s teboj.lp

Sour_cream, Vitka – tudi jaz tako mislim.

Zvezdica,Vesna – zakaj bi kdo zapuscal ta forum zaradi nekaterih, ki mislijo, da imajo pravico pljuvati, zaliti in zanicevati vse povprek. Mislim, da je le vec dobro mislecih in strpnih sogovornikov; vsaj upam.

Kdo je rekel, da nam forum ni vsec – le nekateri ne poznajo pravil medcloveskih odnosov. In to nas moti!!

Vajin odgovor je nekako v tem smislu:
Kar ti ni vsec, spreglej!

Obrni glavo stran, ce vidis nasilje nad otrokom.
Grozec prepir v sosescini ni prijeten, zato preslisi in naj te ne briga, cetudi se lahko tragicno konca.
Porocanja grozot, ki se v svetu vsak dan dogajajo, obrni kanal – kaj te briga, saj nam ni vsec!

Tako razmisljajo samo plehki ljudje, ki se mi smilijo.
Na sreco nisem taka in zato sem tudi sama prizadeta, ce kdo namerno trosi
nestrpnost in ponizuje.

Babi,

tole si super napisala!

Ja, nekateri se očitno ne zavedajo, da se nestrpnost začne pri besedah, konča pa, če so okoliščine prave, pri vojnah, terorizmu itd. itd.
Beseda res ni konj, vendar pa lahko kljub temu krepko brcne!
Bodimo spoštljivi in vsaj za silo civilizirani!

Tako je, bravo Babi in Ego!

draga babi, blagor se tistemu,ki se druži s teboj, lepo te pozdravljam

:))) Lep pozdrav vsem strpnim in dobro mislecim. Hvala! Babi

Enako, draga Babi. Lepo te je prebirati, četudi te moramo kar malo iskati sem in tja !!!
marija (1)

New Report

Close