Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj samski moški ne pecajo, poročeni pa tako korajžni?

Zakaj samski moški ne pecajo, poročeni pa tako korajžni?

Meni pa nikakor ni jasno zakaj so poročeni moški tako zagreti za pecanje. Sploh kakih mlajših žensk. Pogosto pozabijo omenit, da so poročeni.
Samski pa nič?
A so vsi samski plahi ali nobenemu ni do žensk ali pa preprosto poročeni upajo več, ker vedo, če bodo neuspešni, imajo za rezervo še ženo.

Prideš do točke, ko se ti enostavno ne da več. Preveč energije za jabe. Ali pa enostavno ni nobene take, da te znori. Ker, če vklopiš pamet, začneš izbirat in s tem enostavno zaključiš.

zelo blizu prave ugotovitve ☺

zdaj veš zakaj so nekateri samski, drugi pa poročeni…..eni znajo, drugi ne znajo..

Poročeni zagnani za pecanje, pogosto izredno vsiljivi.
Samski pa nič :(.

Samski moški še ne ločite med dobrim in slabim.

Verjamem da je to, kar sem zgoraj citiral.

samski se bojijo, da bi jih ženske vzele resno in zahtevale kaj več. Poročeni pa imajo občutek, da lahko na veliko pecajo, saj če stvar postane preresna, se izgovorijo, da so ja poročeni in da so se samo malo zabavali.

jaz sem samski, ne pecam, ker strašno slabo shendlam zavrnitve

poleg tega sem pička po karakterju

ker se je kljub temu že našlo nekaj punc, ki so me hotele zase, so morale kar one narediti prvi korak

ponavadi sem jo pobrisal ob prvi priložnosti

true story

Zdaj si pa predstavljaj. Tip tak kot si ti, ona taka kot jaz (tudi ne upam narediti prvega koraka) in potem ni nič , ker dva podobna skup vletita.

ja, saj

potem pa domov sanjarit, kako lepo bi bilo v njenem objemu

A da se moškim tudi to dogaja :)? Sem mislila, da smo samo ženske tiste, ki fantaziramo pa nič ne ukrepamo.

Še dobro, da tale forum tu in tam izpljune kakšno faco. ;DDDD

Kam so torej izginili vsi opasni tipi?

Glej, če ti je moški všeč in nič ne naredi, potem ti kaj ukreni. Več kot reci ne itak ne more. Vsaj ne sanjariš o ne vem čem. Poročeni pa bi rekla pogosto malo osvajajo, da se počutijo žive … Upam, da večina ne bi šla koraka dalje.

Evo sem tudi jaz samski, če sva nekje tm-tm z leti, greva lahko na klepet.
🙂

Kam so torej izginili vsi opasni tipi?
[/quote]
s(m)o kar povsod .. le tebe obidej(m)o

Dajmo najprej razčistit, kaj po tvojem sploh spada pod pecanje?

Še najbolj emancipirane bejbe si želijo, da prvi korak naredi moški, in vse, ki trdijo nasprotno blefirajo.

Oja ja, še kako poskušajo it dalje. Znajo biti skrajno vsiljivi.

Evo sem tudi jaz samski, če sva nekje tm-tm z leti, greva lahko na klepet.
🙂
[/quote]

46

Še najbolj emancipirane bejbe si želijo, da prvi korak naredi moški, in vse, ki trdijo nasprotno blefirajo.
[/quote]

Bo kar držalo :).

Evo sem tudi jaz samski, če sva nekje tm-tm z leti, greva lahko na klepet.
🙂
[/quote]

46
[/quote]

Mislim, da je ravno prejšnji teden nekdo iskal žensko, ki bi bila toliko stara, sem pa že pozabila, kako je bil naslov teme.

Še dobro, da tale forum tu in tam izpljune kakšno faco. ;DDDD
[/quote]

oh ne, kompliment

čas za stisnit rep med noge, ajde!

Da samski bi tudi pecali, samo ne znajo ali pa se bojijo, da bi se osmešili, zato niti ne probavajo. Če jih katera zapeca ok, sicer pa so se vdali v usodo. Tukaj gre za tak rek: najdi me če me hočeš, sicer pa je meni tako kot je čisto ok. Torej, katera se upa?

New Report

Close