Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam je izginil general Glanzkopf

Kam je izginil general Glanzkopf

Sicer me zadnji čas ni bilo dosti tukaj, a ne berem ga več. Ga je Primož banal?

Žensko je dobil pa nima več časa tukaj viset.


ON? Tako je bil proti ženskam, on lahko živi sam, zadovoljen, ženske ga le okupirajo. Tako nekako je kracal nekoč. No, ga je ena spreobrnila. Pa tako polna usta so ga bila.

Pa res. On pa ja ni nič takšnega pisal, da ga bi nekdo banal. Mi je bil pa smešen, ker je dostkrat pisal, da se mu več fu k a t ne, da in, da se je v študentskih dneh naf-ukal, je pa dostkrat komentiral teme na sex v mestu, le zakaj, hehe….. Po moje, ga je pohopsla kar bejba iz mon-a, kljub temu, da mu ni več do sexa, kakor je zatrjeval. Še takšna skala se skrha, slej kot prej.

Mama mu je internet ukinila.


ON? Tako je bil proti ženskam, on lahko živi sam, zadovoljen, ženske ga le okupirajo. Tako nekako je kracal nekoč. No, ga je ena spreobrnila. Pa tako polna usta so ga bila.
[/quote]

He, he, he, a ne veš, da je bila to samo njegova taktika. Na take se babe še bolj palijo.

Saj je še vedno tu, le ilegalec – migrant je po novem. 🙂 Če pa že hoče bit viden, je pa po novem nazarin, ampak mu ni pomgala sprememba nika, ni nič bolje z njim, še vedno iste piše 🙂

Vaš link

Ooo, kako znano…

migrant :))) Ha, ha, ha, ha,… 😀

Zadnje čase ni bil več general. Zdi se mi, da je bil neki zender.
Pri Ali babi se govori, da si je našel eno babo in ta ga je čisto spreobrnila

Zadnje čase ni bil več general. Zdi se mi, da je bil neki zender.
Pri Ali babi se govori, da si je našel eno babo in ta ga je čisto spreobrnila
[/quote]
Moram pri Saški preveriti. Nekam so se kelnarce tam zamenjale, ne vem če ga poznajo.


Moram pri Saški preveriti. Nekam so se kelnarce tam zamenjale, ne vem če ga poznajo.
[/quote]

Je pa on vedno na poti od Đurota (Milena) do Ali babe.
Kaj Saška dela pri Mileni?

Je pa on vedno na poti od Đurota (Milena) do Ali babe.
Kaj Saška dela pri Mileni?
[/quote]
Vidim, da nisi na tekočem in malo nas pamet govoriš. Saška je lastnica Ali babe.

Na trgatvi in presanju je bil.
Sedaj pa mošt v vino spreminja.


ON? Tako je bil proti ženskam, on lahko živi sam, zadovoljen, ženske ga le okupirajo. Tako nekako je kracal nekoč. No, ga je ena spreobrnila. Pa tako polna usta so ga bila.
[/quote]

Še vedno ima še kako polna usta, vendar si jih sedaj zapolni z nečem trdim… 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

glede na to da je omenjeni pisal zelo nestrpne komentarje polne seksualnosti in izprijenosti ga je primož bannal. in prav je naredil. glanzkopf je bil navaden izprijeni cigan brez primere, redno je žalil in širil nestrpnost, šupčino jedna

Par minut nazaj se je oglasil, prijavljen, v temi o Bojanu Krizaju…. torej nic ni blokiran in pise (tudi) prijavljen.


Šlata kenlarce v kafiču. Seveda, če da 10 ojrov.


Kaj pa v času nastanka posta?


Kaj pa v času nastanka posta?
[/quote]
Psihiatrije o pacientih ne dajejo linkov, drugače bi ga barca že prpopala.

Še vedno ima še kako polna usta, vendar si jih sedaj zapolni z nečem trdim… 😀
[/quote]
Vinko, a to so tvoje fantazije?


Vinko, a to so tvoje fantazije?
[/quote]

To so gol dejstva, glanzi…zakaj se pa skrivaš za drugim nickom? 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ni čudno, da ste forumski masturbatorji še kr brez bab. Raje ugibate o lajfu provokatorja, ki vam vedno znova izvabi bes na bedne face, kot d abi se poglobili v bolečino lastnega vsakdana. Oni zgoraj celo opisuje neke homoseksualne fetiše v zvezi z mano. Ma brrr, za kozlat ste. Belogardist, pa še homič, sploh obstaja odvratnejša kombinacija?

Zadnje čase ni bil več general. Zdi se mi, da je bil neki zender.
Pri Ali babi se govori, da si je našel eno babo in ta ga je čisto spreobrnila
[/quote]

Ej, včasih, ko grem na špancir, grem mimo Milene do ledine. A tako mislite pijančki do bab prit, kot s etu hvalite, tako, da vas 50 sedi za mizami, ena kelnarca vam pa streže? Tebi so všeč babe, hodiš pa med dece?

Jaz mislim, da ste v gostilnah sami p.edri. Ni normalnega razloga, zakaj bi s ehetero dec gužval v bifeju med pijanimi odvratneži..

To so gol dejstva, glanzi…zakaj se pa skrivaš za drugim nickom? 😀
[/quote]
To ni bil on!

New Report

Close