Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj obilne ženske nosite tesna oblačila?

Zakaj obilne ženske nosite tesna oblačila?

V njih zgledate še obilnejše. Ono, 20 kil viška, pa visoki štikli, ozka kikla, oprijeta bluza, ki skoraj eksplodira zarad joškov, ki izgledajo še večji kot so.

Nikoli nisem štekal, zakaj babe z 10+ kil viška furajo stil, ki jih dela še debelejše.

Ja kaj pa misliš, da bodo zaradi rjuh kaj bolj vitke? Bednik…

Zato, ker imajo doma vbočena ogledala, ki jih prikažejo bolj suhe. 😉

Zato ker se je ravno prejšnji teden ena razburjala zakaj nosimo ohlapna oblačila in da smo neurejene. Ker menda si urejen samo če si povit ko mumija.:P

Ker so jim številko premajhna.

Imam obilno rit, a dojke skoraj nevidne.
S preozkimi oblačili (predvsem pajkicami, takimi bolj trpežnimi) ves špeh preusmerim navzgor in dobim ogromno oprsje.
Vsaj dokler ne prišparam za povečanje prsi.

hi5

Ja pa kaj pol, vsak se oblaci kot mu pase! Zakaj pa morajo samo suhice nositi vse ozko, pa vsak naj se zase briga!!! Kdo, kaj, kaksen, kje????
Go go

zato ker je super, ko ženska poudari svoje obline. oprijeta oblačila na suhicah so trapasta, ker se nimajo česa oprijet.

Ja pa kaj pol, vsak se oblaci kot mu pase! Zakaj pa morajo samo suhice nositi vse ozko, pa vsak naj se zase briga!!! Kdo, kaj, kaksen, kje????
Go go
[/quote]

Mah, ni treba pretiravat, no.

Ni gršega, kot videt žensko, ki izgleda kot “šunka s tistimi povitimi štrikci” v preozkih oblačilih, pa če je to krilo ali pa majica, pa ji zadaj izpod modrca “klobasice” ven sekajo, ko Mišelinkotu…In res pomisliš, kaj doma res nima ogledala ali pa nekoga ki mu sicer zaupa in upošteva njegovo mnenje, pa da bi ji pošteno povedal…

Za primerjavo:

https://www.google.si/search?q=domača+prekajena+šunka&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj9rIqH1-jcAhWODewKHQzKAqoQ_AUICigB&biw=1440&bih=839#imgrc=sXlz1_Mv3cPtQM:

https://www.google.si/search?q=woman+Michelin+fat&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjs4OWd1-jcAhXECewKHQc3BYAQ_AUICigB&biw=1440&bih=839#imgrc=niSyEcQfmQNwKM:

Dejstvo je da se večina slovenk (in slovencev) pač ne zna oblečt lepo.
Preozka oblačila, prevelika oblačila, vse sprano in raztegnjeno, te vrečaste stvari ki so sedaj kao moderne, vse nekaj raztrgano (namerno), čevlji pa sploh katastrofa, ali nosijo superge oz. nekaj moškega ali pa pete z platformo ki so primerne samo za na štango. Redke so lepo urejene. Obstajajo pa :).
V premajhnih oblačilih si vedno videti debelejši. Tudi če si suh. Ne razumem sploh hvaljenja z majhno št, kot da kdo vidi kakšno št. hlač nosiš. Pomembno je da so oblačila telirana. Lepo krojena ob telesu. Ne pa da te stisnejo kot je ena že napisala šunko. Isto nobena ženska ne izgleda lepo v vrečastih cunjah. Ne vem sploh od kje je ta moda. Kot da bi hoteli da še tisto malo ženstvenosti kar jo ženske imajo izgine.
Tudi močne ženske se lahko lepo oblečejo. Res da je težje, da so oblačila dražja in jih je težje najti. Ampak se da.

Meni tudi to ni jasno. Pa oprijete pajkice,majčke izpod katerih gleda eden od 3-4 šlauhov. Neapetitlih je itak, samo izgleda pa takoj 5 kg več.
Vsake oči imajo svojega malarja. Njihove oči (in ogledalo) jim očitno govorijo, da bobro izgledajo!? Druge razlage ni. In, pravzaprav, je čisto njihov problem.

Ohlapna oblačila jih nič bolj suhe ne naredi.

Za debele ženske je problem pozimi ko jih naredi še bolj debele.

Nimamo vsi enakega pogleda na oblačenj e.

Ohlapna oblačila (kot šotori) jih ne naredijo bolj šlank. Bolj šlank jih naredijo oblačila, ki niso oprijeta (bog ne daj), ampak so 1-2 cm žirša od špeha.Pa tudi kroj je važen.

Ženske pretesna, moški pa prekratka.
Zdaj sem že nekajkrat videla debeluha, ki mu je trebuh prosto visel čez hlače, pa ga majica ni uspela pokriti.
Precej neprijeten prizor.

Ker mislijo, da jih ozka oblačila zožijo. Recimo soseda zelo debela, nosi čisto oprijete hlače, pa pravi da jo stisnejo za pa centi:-) Ampak ja, nekje mora to prilezt ven in potem je vse skupaj obup.

Ker nosijo premajhnaoblačila, majco ima že od časa, ko ni bil tako debel in se je majca z njim širila po širini in krčila po dolžini…

Še vedno imam 20kg preveč, čeprav sem jih sklatila že 25 v zadnjem letu.
Ko sem se redila, si nisem kupovala novih oblačil, ampak sem nosila premajhna stara, dokler je le šlo. Potem sem si kupovala vrečasta oblačila. Ko zdaj pogledam slike od prej, tiste z 20kg preveč in v oprijetih oblačilih ali pa tiste s 40kg preveč v vrečastih oblačilih, ni neke velike razlike, na obojih zgledam grozno.
Zdaj si oblečem recimo ozko majco in spodaj krilo ali pa obleko, ki je zgoraj ozka in spodaj širša, 3/4 pajkice in zgoraj tunika, ki ni vrečasta ali oprijeta, ampak ravno prav široka, da pokrije špeh na riti, a ne pleše okoli mene kot bi mi bila 3 številke prevelika… Ko pogledam slike, se zdim sebi ok.
Problem je, ker samega sebe ne vidiš, mislim, ne dojameš, nihče drug ti pa nič ne reče, ker verjetno tudi ne dojamejo, pač te vzamejo takega kot si in ne razmišljao, kako zgledaš v 2 številki premajhnih hlačah ali pa v rjuhastih oblačilih…

Ker nosijo premajhnaoblačila, majco ima že od časa, ko ni bil tako debel in se je majca z njim širila po širini in krčila po dolžini…

Še vedno imam 20kg preveč, čeprav sem jih sklatila že 25 v zadnjem letu.
Ko sem se redila, si nisem kupovala novih oblačil, ampak sem nosila premajhna stara, dokler je le šlo. Potem sem si kupovala vrečasta oblačila. Ko zdaj pogledam slike od prej, tiste z 20kg preveč in v oprijetih oblačilih ali pa tiste s 40kg preveč v vrečastih oblačilih, ni neke velike razlike, na obojih zgledam grozno.
Zdaj si oblečem recimo ozko majco in spodaj krilo ali pa obleko, ki je zgoraj ozka in spodaj širša, 3/4 pajkice in zgoraj tunika, ki ni vrečasta ali oprijeta, ampak ravno prav široka, da pokrije špeh na riti, a ne pleše okoli mene kot bi mi bila 3 številke prevelika… Ko pogledam slike, se zdim sebi ok.
Problem je, ker samega sebe ne vidiš, mislim, ne dojameš, nihče drug ti pa nič ne reče, ker verjetno tudi ne dojamejo, pač te vzamejo takega kot si in ne razmišljao, kako zgledaš v 2 številki premajhnih hlačah ali pa v rjuhastih oblačilih…
[/quote]

To o krčenju razumem, ne razumem pa, da nimajo ogledala pri hiši?
Eno je oprijeto, drugo pa je, če ti 20 ali več cm golega trebuha ven visi :((

To o krčenju razumem, ne razumem pa, da nimajo ogledala pri hiši?
Eno je oprijeto, drugo pa je, če ti 20 ali več cm golega trebuha ven visi :((
[/quote]

Ko se doma naštima in pogleda v ogledalo, malo stisne trebuh, hlače potegne do popka, majca je pa lepo čez rob hlač, mogoče v dolžino res malo kratka, a nič ne gleda ven in bo za zdržat. E, potem, ko gre od doma, pa najprej spusti trebuh, hlače padejo dol, majca zleze še bolj gor, trebuh čez pas in glej ga čuda, 20cm dlakavega trebuha kriči izpod majce :)))

Ko se doma naštima in pogleda v ogledalo, malo stisne trebuh, hlače potegne do popka, majca je pa lepo čez rob hlač, mogoče v dolžino res malo kratka, a nič ne gleda ven in bo za zdržat. E, potem, ko gre od doma, pa najprej spusti trebuh, hlače padejo dol, majca zleze še bolj gor, trebuh čez pas in glej ga čuda, 20cm dlakavega trebuha kriči izpod majce :)))
[/quote]

:-)))
Tako gre to ja.

poskušam živeti v stilu: “Živi in pusti živeti”

zato se ne obremenjujem s tem kako se kdo oblači. Vsak kakor mu pač odgovarja.

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Saj se tudi vitki ljudje ne znajo vsi obleči, poleg tega imamo različne okuse.
Nekdo omenja vrečasta oblačila, pa udobna obuvala in kako malo žensk je lepo oblečenih. Evo, mene odbijajo elegantne ženske v kostimih, bluzicah in čeveljcih, raje si dam zvrtat luknjo v koleno, kot da bi hodila tako oblečena naokrog. Strgane kavbojke in bulerji so zakon. Platforma je izredno udobna, nosim izključno take pete, in če komu nisem všeč, ima moje izrecno dovoljenje, da pogleda proč. Celo vesela sem, če nihče ne bulji vame.

Ohlapna oblačila (kot šotori) jih ne naredijo bolj šlank. Bolj šlank jih naredijo oblačila, ki niso oprijeta (bog ne daj), ampak so 1-2 cm žirša od špeha.Pa tudi kroj je važen.
[/quote]

To bi bilo še najboljše.

New Report

Close