Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj moški najprej pogledate na ženski?

Kaj moški najprej pogledate na ženski?

Njen obraz, roke, ali kar joške in rit? Resno vprašam.

Vsake oči imajo svojega malerja. To si zapomni za večne dni.
Malerija pa ni nič drugega kot sposobnost osvajanja. Ti si za tvojega najlepša na tej ljubi materi Zemlji.

Nohte.

Faco s fv kompletu s frizuro, postavo, rit, joške, v dobi pajkic, pa še fračo, če je brhko in polno napeta. Tako pač je.😁

Obraz, ce je priloznost za pogovor pa psiha.

Najprej celoten vtis. Kako gre vse našteto + karakter sploh skupaj.

Najprej oči, obraz… nato preverim roke ali ima čik ali morda ta velke grde tatuje.

Rit.

Če je s svojim razumom zmožna upravljati svoja čustva. Takoj za tem svobodo ali prostost osebnosti.

Ščegetavček. Sem ginekolig.

Velke tatuje boš težko na prvi pogled vidu (mrbit plaža, poletna obleka), jo morš slečt prvo.

Samo njen nasmeh. Ce me pritegne njen nasmeh potem je to to.

Velke tatuje boš težko na prvi pogled vidu (mrbit plaža, poletna obleka), jo morš slečt prvo.
[/quote]

Na rokah. Ali pa strlijo kje pri vratu izpod majice.


Zakaj si skupaj navrgel nezdružljive stvari?

Na rokah. Ali pa strlijo kje pri vratu izpod majice.
[/quote]

Kaj pa če je samo hrbet potetoviran? V celoti, jasno 😉
In nič ne štrli pri vratu.

Noge ce ima pobrite.


Zakaj si skupaj navrgel nezdružljive stvari?
[/quote]

Lubica pardon ribica zlata, tudi prostituiranje in prostaštvo sta dve popolnoma različni dejavnosti, pa jih je tudi mogoče združiti v eno ker imata skupno osnovo= prostost.

Al pa recimo dan tudi ima en del svetlobe in dva dela teme, vmes pa še 500 odtenkov mraka ki se 2x na dan preliva v obratni smeri, pa vse te procese še vedno imenujemo dan.

In še in še je moč najti primerov, ko so združene za nekatere nezdružljive stvari.

Kaj pa če je samo hrbet potetoviran? V celoti, jasno 😉
In nič ne štrli pri vratu.
[/quote]

No, v takem primeru me lahko zapelje 🙂

Jo preletim celo in, če se mi oči ustavijo na obrazu, je to to.

Če ni usmrajena spodaj. Nekaj namenoma pade na tla ob njej, poberem in če ne smrdi kot gnila riba, je kandidatka za naprej.

New Report

Close