Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jezus je rekel "molite tudi za svoje sovražnike"

Jezus je rekel "molite tudi za svoje sovražnike"

Spoštovani sovražniki, ki me sovražite, ki me ogovarjate, ki me pljuvate, ki se mi posmehujete, ki me žalite,
molim tudi za vas. Želim vam mir in osebno spreobrnitev.

Ateistični provokatorji molite?

Pomiri se, ni “provokacija”. Kot krščanska duša samo sporočam svojim sovražnikom , da jim želim mir.

Od kar sem verna imam vedno manj prijateljev ,vedno več neprijateljev,

Če ni obstajal.

Le tako lahko rastemo, z odpuščanjem našim sovražnikom, namesto, da se spuščamo na njihov nivo.
Veliko sreče in življenje polno ljubezni in dobrote ti želim in ti pošiljam tobel objem in poljub 🤗😙

https://adventisti.si/2-stvari-ki-ju-radi-pocnemo-3/

Kaj pa pričakuješ drugega od tega, da začneš zahajati v najbolj hladno stavbo v kraju, med stare vaške opravljivke, hinavščino in fehtarjenje za keš? Da boš tam našla kakšne dobre prijatelje?

“molite tudi za svoje sovražnike”
Ne more biti veliko škode, pa tudi koristi, če človek malo pomoli za mrtve!

Kaj pa pričakuješ drugega od tega, da začneš zahajati v najbolj hladno stavbo v kraju, med stare vaške opravljivke, hinavščino in fehtarjenje za keš? Da boš tam našla kakšne dobre prijatelje?
[/quote]

A ti pa nisi opravljivka, da kar tako na splošno sodiš o ljudeh?

Ni krščansko kogar in karkoli sovražiti. Očitno pa je sovražil Jožefov oblič, dleto in vse ostalo orodje, zato je raje pametoval sebi enakim.

Zapovedano namreč je; “moli in delaj!”

A ti pa nisi opravljivka, da kar tako na splošno sodiš o ljudeh?
[/quote]

Recimo, da sem. Do hinavskega diktiranja, kako se naj živi, in fehtarjenja za keš mi pa še nekaj manjka.

New Report

Close