Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj dec ne hodi v službo, dovolj zaslužim za oba

Moj dec ne hodi v službo, dovolj zaslužim za oba

Naj povem še moj vidik. Imam izobrazbo, ogromno stvari me zanima, sto stvari bi delala, zato je v mojem fohu polno služb, in ne za minimalca ,zato sem se odločila: ne bom več gospodinjila. Moj kuha, pere in lika dovolj za oba. V tem času, ko bom doma zaživela popolno življenje, in ne živela v službi, se bom v miru izobraževala, brala knjige in reševala križanke . Greš zjutraj na sprehod, pa zvečer, vmes pa urejaš domek, da vse lepo teče. Mene to veseli. To je edina prednost, ki jo dajem kristjanom: dec doma, brez avta, skrbi za gospodinjstvo in otroke. Pa brez tepeža, to mi je odurno.
Ne, socialne ne bom prejemala, ker zaslužim dovolj. Veste kaj! Zaradi minusa mojih 600€ bova ravno tako lepo živela! Pa še veliko časa bom imela za naju, ki ga sedaj zaradi njegove službe nisva imela.

😀😀 čaki – kdo bo zdaj doma? Bere se, da oba 😂

Tebi ne uide nobena pika in vejica; ostrooka in pedantna kot kakšna pravnica. Tvoj dec mora verjetno pomivalno korito zloščit do visokega sijaja. Tudi jaz bom po službi doma in uživala, tako se to bere.

Tebi ne uide nobena pika in vejica; ostrooka in pedantna kot kakšna pravnica. Tvoj dec mora verjetno pomivalno korito zloščit do visokega sijaja. Tudi jaz bom po službi doma in uživala, tako se to bere.
[/quote]

Jp. Porabimo 2 do 3 Purol paste na mesec 😆

Tebi ne uide nobena pika in vejica; ostrooka in pedantna kot kakšna pravnica. Tvoj dec mora verjetno pomivalno korito zloščit do visokega sijaja. Tudi jaz bom po službi doma in uživala, tako se to bere.
[/quote]

kako boš po službi doma, če pa boš šla zjutraj na sprehod?
Daj preberi za sabo, skoncentriraj se in malo bolj uredi skopiran post;)

kako boš po službi doma, če pa boš šla zjutraj na sprehod?
Daj preberi za sabo, skoncentriraj se in malo bolj uredi skopiran post;)
[/quote]

Ob vikendih in praznikih, takrat, ko ti pečico drgneš do nezavesti. Uporabljaj možgane!


Samo upam da nisi zaposlena v JU?Čeprav se mi dozdeva da nisi privat,ker se hvališ koliko prostega časa imaš na razpolago.


Samo upam da nisi zaposlena v JU?Čeprav se mi dozdeva da nisi privat,ker se hvališ koliko prostega časa imaš na razpolago.
[/quote]

In kaj je narobe s tem, če sem zaposlena v JU? Če mislite, da ne potrebujete upravnih storitev, sprožite referendum za ukinitev. Gospodarstveniki. Ko pa zaškriplje, ker ste sami lopovi in goljufi drug do drugega, takrat začnete kokodakat, kje je država, da naredi red.

In kaj je narobe s tem, če sem zaposlena v JU? Če mislite, da ne potrebujete upravnih storitev, sprožite referendum za ukinitev. Gospodarstveniki. Ko pa zaškriplje, ker ste sami lopovi in goljufi drug do drugega, takrat začnete kokodakat, kje je država, da naredi red.
[/quote]
je biti zaposlen v JU v banana republiki?Upravne storitve so pa tako ali tako izum držav da imajo nekateri sploh delovno mesto pa čeprav so sami sebi v napoto.Država ne zna niti pri sebi narediti reda kaj šele da bi ga kje drugje.

Če bi znali privatniki drug drugemu plačevati, kot se zmenite, ne bi bilo potrebne nobene uprave, da vas spomni na pogodbe. Lopovi ste navajeni državo klicat na pomoč, ko vas drugi nategnejo. Jaz rešujem v službi vaše privatniške kolobocije in dobro sem plačana za to. In še bolj bom.


tudi država nekaterim zaposlenim v preteklosti ni plačevala socialnih prispevkov.Zakaj pa institucije v državi niso preprečile kraje javnega premoženja( verjetno zato,ker jih država plačuje)?Nedisciplina med podjetniki je samo odraz stanja v državnih institucijah od ministerstev,parlamenta,pravosodja ipd. Slovenija je druga Grčija.

Prekopiran post prejšnjega tedna, le da je bila ona takrat doma, sedaj pa on. Pa daj vsaj normalno popravi.


tudi država nekaterim zaposlenim v preteklosti ni plačevala socialnih prispevkov.Zakaj pa institucije v državi niso preprečile kraje javnega premoženja( verjetno zato,ker jih država plačuje)?Nedisciplina med podjetniki je samo odraz stanja v državnih institucijah od ministerstev,parlamenta,pravosodja ipd. Slovenija je druga Grčija.
[/quote]

Ja, seveda, država je kriva, če vi ne spoštujete pogodb. Država je kriva, da si ti lopov. Institucije ti niso preprečile kraje. Zakaj si je ti sam nisi preprečil? Saj blebetate, da se država nima kaj vtikat v gospodarstvo. In ko se ne vtika, izkoristite takoj priložnost za ropanje. Gospodarstveniki ste lopovi že po značaju. Kadar ne morete krast, takrat cvilite, da nimate poslovne svobode.

Torej boš tudi ti doma.

saj si kot boris kobal, še copy paste-at ne znaš dobro…

New Report

Close