Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v moje življenje prihaja novi…, stari pa me ne ne želi izpustiti

v moje življenje prihaja novi…, stari pa me ne ne želi izpustiti

Več kot eno leto se sestajam z moškim, med nama se je spletla močna vez,tako prijateljska, kot sexualna, oba imava odrasle otroke, jaz sem ločena, on pa ne,(na začetku najine veze je sicer rekel, da je) vendar živi daleč od družine, tako, da skupne prihodnosti nimava.
Sedaj sem spoznala novega moškega, s katerim imava veliko skupnega, vendar nikakor ne morem pretrgati popkovine s prejšnjim. V tem letu je med nama nastala taka povezava, da ne morava drug brez drugega, saj mi želi vso srečo, vendar vsi najini pogovori o koncu najine veze se končajo v postelji in v solzah, obeh. da je problem še večji, pa sva še zaposlena v istem podjetju.
Kaj naj storim

ja smola ne
če ima ta prvi zlatega in se mu ne moreš odpovedat

pač imej oba, kaj zdaj. nekih moralnih zadržkov itak nimaš.

Spravi se k sebi.

Petek in nove zgodbe 🙂

ti kar nadaljuj … nič se ne znuca … pa lepše se spi, če imaš nekaj orgazmov za seboj

Tako. Malo si čudna. Uživas če trpiš?

Ne zelis izpustiti stare ljubezni. Pa kaj ce delata skupaj. Ce ne bos odlocna sama do sebe ti ni tretji ne pomaga.

Spet neke izmišljene ženske fantazije. Groza kaj jim gre po glavi.

Stari te ne želi izpustiti? Starega ti ne želiš izpustiti! Ne vem zakaj začenjaš novo zgodbo, če nimaš moči, da bi končala staro. Ah, ste nekatere ženske nedorasle in glistaste (brez hrbtenice)…
Mi ti lahko svetujemo marsikaj, jaz pa ti povem samo eno: sama si svoje sreče ali nesreče kovač!

Vprašaj ta novega, če ga moti, da imaš dva. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

da ga šmiraš s poročenim, bi mu še bila všeč? Ostani raje s prvim, ker si drugega itak ne zaslužiš.

sam to

znane ste po ” zvestobi”

V prvega si zaljubljena in si ga želiš imet za vedno, v novemu iščeš prvega in se bojiš IT korak naprej, ker v sebi veš da to ni to… odločit se je treba, mi se ne bomo namesto tebe…

prevarantska genetika je hudič, kar nosiš v teh vaših tukajšnjih genih, pač nosiš

Pri stavku, da oba končata in jočeta v nato v postelji…sem bruhnila.
Daj reči mi, da si si izmislila te race. Ženska z odraslimi otroki se ne bo šla takih iger.

Ja seveda te ne spusti ,ni enostavno dobit neumnico..tud neumnice ne rastejo na drevesu

New Report

Close