Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj toliko tem o debelosti

Zakaj toliko tem o debelosti

A ne morete rečt “malo močnejši”? Imenujete jih debeli praš…, svi…… Pa zaradi tega bi se kar ločevali? Ravno tisti, ki ste bolj okrogli, najbolj udrihate čez njih.
Zakaj je človek takšen, se pa nihče ne vpraša. Poznam ljudi, ki so se zredili zaradi sladkorne, raznih bolezni,… pa tud takšne, ki so se “basali” s hrano, ampak to je njihov problem, ne vaš. So pa tudi ljudje, ki jih je sama kost in koža. Tud nad takšnimi se marsikdo obregne. Le zakaj?

Vsi tukaj imate popolne postave, sami manekeni in manekenke. Japajade
(zdaj pa špuk, špuk, ker sem povedala resnico) Žal, ne prenesem žalitev kakršnihkoli ljudi.

Veliko zafrustrinacev je na Monu, kaj češ. Sproščajo svoje frustacije

Daj daj daj – teh, ki so se zredili zaradi bolezni je zanemarljiv majhen odstotek.
Večina debelajsov je lenih in nemarnih in pojejo vse kaj je vidijo, ničemur se ne morejo upret in gibanje jim je zadnja briga.
Če bi jaz vse požrla in sedela cel dan na riti bi tudi imela 20kg več.

Ne vem, kje srečuješ ljudi, ki se tako pogovarjajo, vsaj jaz jih ne poznam.

Lahko rečem le zase, da si ne želim imeti odvečnih kil (govorim o 10, 20 kg plusa ali več), ker vem, da bi me to oviralo v vsakdanjem življenju in v tem ne vidim prav nobene prednosti, da si tako rejen.

Zakaj pa imajo drugi preveč/premalo/idealno kg, pa težko komentiram, ker ne poznam ozadja,

Jaz jih tud ne srečujem, ampak jih berem tu gor 🙂 Za svojo postavo si je vsak sam kriv, ampak zato jih ni treba javno po forumih žalit, čeprav jih ne poznajo. Marsikoga “debelejšega” zaboli, zato mu je treba svetovat, ne pa napadat.

Prekomerna telesna teža je svetovni zdravstveni in lepotni problem!
Prekomerno težki ljudje niso privlačni in si težko najdejo partnerja!!!
Prekomerna telesna teža povzroča slab zadah, pešanje srca in odpoved jeter!
Znoj prekomerno težkih ljudi je izrazito neprijetnega vonja!
Na našem fitnesu je porast debeluhov!
Svoje zadebeljene ude, obložene s staro maščobo, razkazujejo brez sramu! Oblačijo se v pretesna športna oblačila in se slinijo nad mladimi privlačnimi dekleti!
Vodstvo fitnesa ne reagira na provokacije prekomerno težkih ljudi!!

Ker v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} niso nič močni, samo debeli.

Ker v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} niso nič močni, samo debeli.
[/quote]

99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je tu gor debelih?

Ne verjamem. Dokaži.


In si zaradi svojih kompleksov moralo odpreti spet še eno temo. 🙂

Zakaj si zdaj ti novo temo odprla? Klic po pozornosti? Ne znaš foruma uporabljat? En namig: odgovarjaš kar v temo, ne odpiraš novih tem. Bo šlo?

Zakaj si zdaj ti novo temo odprla? Klic po pozornosti? Ne znaš foruma uporabljat? En namig: odgovarjaš kar v temo, ne odpiraš novih tem. Bo šlo?
[/quote]

One pred mano bi prej opozoril. Tam so bile samo žalitve.

One pred mano bi prej opozoril. Tam so bile samo žalitve.
[/quote]

Si jih ti? Si naredila prijavo komentarja? In še vsen si šla novo temo odpret?

Si jih ti? Si naredila prijavo komentarja? In še vsen si šla novo temo odpret?
[/quote]

Ja in? Kolk odprtih tem maš pa ti? Jaz sem dopoldne v službi, ne odpiram tem. Prijavi me al pa ne odpiraj več te teme.

New Report

Close