Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neprecenljivo kako je včeraj Zoki raztrgal Slaka

Neprecenljivo kako je včeraj Zoki raztrgal Slaka

Zoki kralj. To je bilo neprecenljivo, trikrat sem si zavrtel nazaj to soočenje samo , da vidim Slaka kako je šokiran ker ga je zoki čisto v vseh segmentih demantiral. Tako kot je rekel, ljubljančani zaupamo zokiju, ne damo ga. Če ga odstavite bodo protesti po Ljubljani, takih protestov Slovenije še nikoli ni videla. Ljubljana je leva, lahko ga desničarji še toliko pluvate pa nevem kaj ampak resnica je, da zokiju ne morete nič ker ima ljudstvo za sabo. Vi svečkarji ne morete preboleti poraza na županskih volitvah, vsi ostali so pa itak fovš Ljubljani hehe. Upam, da zoki kandidira še enkrat čez tri leta. S temi napadi na njega samo potrjujete njegovo veličino. Podpora mu v Ljubljani samo raste pa če priznate ali ne. Kaj vam pomaga, da ostali del Slovenije ne mara zokija? Glasuje Ljubljana, glasujemo ljubljančani in ljubljančanke. In ko bodo naslednje volitve bo zoki dobil 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov in pa 35 od možnih 45 mestnih svetnikov. In prav je tako. Ker je car. In naredil je za Ljubljano ogromno. Vsi obožujemo zokija.

ZOKI NE SE DATI LJUBLJANA JE S TABO!!!!!

da dovolite enemu lopovu krasti iz vaših žepov, potem vas je večina lopovov. Nisem v nobeni stranki, ne maram nobene stranke,…. vas je pa večina južnih, ki ljubite južnega Zok….in mu ližete ri….to. Packi.

je šef pogrebne firme v naši vasi.
Vsu ga imamo radi.

Take ljudi morš imet rad, drugače ostaneš zuni.

ko sem to prebral, mi je končno postalo jasno, zakaj Ljubljančani kljub vsemu še vedno volijo Zokija. vi ste enostavno retardirani in ne dojemate realnosti. Niti na TV, kaj šele kje drugje. Staremu teče voda v grlo, na tv so ga povabili samo azto, ekr je uveljavljal pravico do popravka. Otroka za neumna, ampak nista toliko pokvarjena,d a bi znala pred kamero lagat, koga poznata, s kom so frendu, zakaj kdo odkupuje terjatve itd. Stari pa pa je pravi loj pokvarjen, navajen lagat in blefirat. on ni v ničemer demantiral Slaka, samo svojo rit rešuje.

Torej vas je 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} južnjakov in 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lenuhov žabarskih.

Če bi Zoki znal prižgati računalnik, bi človek pomislil, da sam to piše. 🙂

Zoki je Titotov in poli brat od Kućana, tako, da lahko pokradeta vse in vsakogar, morata biti na oblasti. Še pobijeta lahko vse in to nekaznovano, kot je to lahko počel njun skriti zaploditelj, ker je sam neposredni potomec, pankrt sicer, Ota Habsburškega. Del njega pokopan v Vatikanu, ostalo v družinski grobnici Habsburgov na Dunaju.
Enako bo z njegovimi vrlimi pankrti. Prazne truge s peskom bodo prekrite z več tonami skal. Pri njih ne bo žare.

Mene pa zanima, zakaj vas, Neljubljančane, naš Zoki tako žuli?
Mesto je dvignil na raven ostalih evropskih mest, naredil ga je svetovno prepoznavnega in omogočil, da vsak Ljubljančan najde zase kakšno brezplačno ali plačljivo aktivnost.
Pol pa ostanite v svojih farah in ne hodite gledat lučk in obiskovat prireditve k nam, če smo vam tako bljak.
Domnevam, da Zoki ne bo še enkrat kandidiral, ker bo pametno zajadral v druge vode. Ampak če bo na listi, ga bom brez nadaljnjega obkrožila.

Ja, pol sestrica zokuna in milančka, ga. Manca Košir.

problem je, ker krade celi sloveniji, da rihta ljubljano..Če bi kradel samo vam, me boli k.

Spet en brezvezni napad. Pokaži mi dokaz, da nas je večina južnih, ki ljubimo zokija. Jaz nisem južen, pa tudi če bi bil….nevem točno kaj hočeš povedati s tem. Kako patetični ste vi svečkarji res hahah pa to ne moreš verjeti.

Ja, pol sestrica zokuna in milančka, ga. Manca Košir.
[/quote]

Pardon, tovarišica. Bobu bob.

Ah reverzna provokacija 😉

ko sem to prebral, mi je končno postalo jasno, zakaj Ljubljančani kljub vsemu še vedno volijo Zokija. vi ste enostavno retardirani in ne dojemate realnosti. Niti na TV, kaj šele kje drugje. Staremu teče voda v grlo, na tv so ga povabili samo azto, ekr je uveljavljal pravico do popravka. Otroka za neumna, ampak nista toliko pokvarjena,d a bi znala pred kamero lagat, koga poznata, s kom so frendu, zakaj kdo odkupuje terjatve itd. Stari pa pa je pravi loj pokvarjen, navajen lagat in blefirat. on ni v ničemer demantiral Slaka, samo svojo rit rešuje.
[/quote]

točno tako..da so pa prebivalci glavnega mesta tako pri.mitivni, sem pa šokirana.

ko sem to prebral, mi je končno postalo jasno, zakaj Ljubljančani kljub vsemu še vedno volijo Zokija. vi ste enostavno retardirani in ne dojemate realnosti. Niti na TV, kaj šele kje drugje. Staremu teče voda v grlo, na tv so ga povabili samo azto, ekr je uveljavljal pravico do popravka. Otroka za neumna, ampak nista toliko pokvarjena,d a bi znala pred kamero lagat, koga poznata, s kom so frendu, zakaj kdo odkupuje terjatve itd. Stari pa pa je pravi loj pokvarjen, navajen lagat in blefirat. on ni v ničemer demantiral Slaka, samo svojo rit rešuje.
[/quote]

Popolnoma ga je demantiral prijatelj moj. V vsem ga je demantiral. In potem praviš nam, da smo retardirani in skregani s realnostjo? Lol ta je pa dobra res si me nasmejal. Veš ta tvoj sovražni govor je samo dokaz tvoje nemoči tako, da prosim kar nadaljuj, da vidimo koliko si nemočen.

Na kratko….fovšija jih daje. To je edini razlog.

Ah reverzna provokacija 😉
[/quote]

Ni provokacija. Vse kar sem napisal je resnica. Samo zato, če zato če nek post izraža neko ne popularno mnenje še ne pomeni, da je to provokacija.


ti povem zakaj, ker mešetari z našim denarjem – če ste vi kot občina zadolženi, in če s tvojim in ti je vseeno, naj ti bo, za to,da njegove firme ali bivše njegove firme, ki jih je spretno premešetaril s sinovoma okoli zakonov, dolgujejo denar državi in dravnim firmam in poštenim državljanom, ki pošteno delajo, ja to nas pa moti. In taka oseba nima kaj delati na javni funkciji, kjer dobiva plačo iz javnega – tudi našega – denarja in z njo mešetari privat posle naprej.
Ljubljana je glavno mesto naše cele države in je prav, da imamo tudi kaj povedati, da nam tak človek koruptivni ne dela sramote tam. Plačan je iz tudi našega denarja – zato ni samo vaš problem, če krade in se okorišča.

problem je, ker krade celi sloveniji, da rihta ljubljano..Če bi kradel samo vam, me boli k.
[/quote]

Dosti je teh kvazi govoric. Povej točno, predstavi dokaze , ki dokazujejo, da krade. Ne govoriti nekaj na pamet.

točno tako..da so pa prebivalci glavnega mesta tako pri.mitivni, sem pa šokirana.
[/quote]

Mi nismo primitivni. Mi smo progresivni. Ljubljančani sprejemamo drugačne, Ljubljana je najbolj strpno mesto v državi in to gre vam svečkarjem v nos. Poglej štajersko, da vidiš kaj je to primitivnost. Saj dvomim, da sploh veš kaj pomeni primitivnost, ker si ti s takim pisanjem primitivna in je to izpadlo zelo ironično in ne tebi v prid. Danes me pa vi svečkarji res zabavate hahah

Jaz nisem desničar pa mi vseeno gre na kozlanje ta vaš zoki, ki se mu čas izteka. Na naslednjih bo pušnil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Pušnil? 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} HAHAHAH TA JE PA DOBRA. Proti komu? LOGARJU LOL? Logar je kao najboljša možna opcija SDS-A svečkarji so polagali vse upe na njega, delala se je propaganda proti zokiju pa nevem kaj še….in zoki kljub temu v prvi rundi dobi 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov lol….pa vi ste resno skregani s realnostjo. Noben se ne more dotakniti zokija. NOBEN. A se zavedate tega? Imel je ogromno škandalov ampak je zmagal 5 ZAPOREDNIH VOLITEV V LJUBLJANI. In dokler bo kandidiral, bo vedno zmagal. Simple logika je to pa če si priznate ali ne. Zoki lahko samo sebe izloči iz boja, samo sebe lahko premaga. Takrat ko se zoki odloči, da bo konec, šele takrat bo konec. Prej pa ne.

Bla bla bla bla bla…to je resno vaš edini argument? ”Janković krade dajmo jokat, oh joj kakšen lopov. Sodišče ga je oprostilo v večini zadev ampak ni imamo komplekse ker ne živimo v Ljubljani in smo fovš Ljubjani in ljubljančanom zato dajmo uničit nedolžnega človeka”…fak ste patetični no. Ni nobenih konkretnih dokazov ,da krade vi loleki desni.
[/quote]
ma ne no a sires tolk zabit – on je oproščen zaradi izigravanja sodnih taktik – ker so dokaze izločili…
takisto je hotel tisti manijak, ki je pijan in zadrogiran z avtom dva v lj povozil do smrti, hotel izločiti dokaze… lahko je potlej oproščen – ampak to ne spremeni dejstva,da je prav on sedel pijan in zadrogiiran na vozniškem sedežu takrat in da je torej prav on takrat ubil dva človeka.
kapiš – človek je kriv, koruptivno sodišče s čudnimi sodnimi praksami pa ga oprosti.
Beri malo nazaj zakaj je bil Zoki oproščen – pa vsega tudi ne. Sodišče je zadnjič potrdilo tisto od protikorupcijske komisije kar bremeni jankoviča.

Pa še eno dejstvo je pošten in odgovoren in uspešen človek niti do sodišča ne bo prišel, ker bo posloval ves čas skladno z zakonom in njegovimi odgovornostmi, pošteno. Zokec ima polno masla na glavi, kar non stop se npujevci sprehajajo po mestni hiši – za brezveze zagotovo ne.

Ne norcuj se iz drugih, pametnih, postenih. Stajercem je Ljubljana pokradla marsikaj, celo Dravo in njeno zlato kuro so speljali do nje. Tega lopova, ki odloca o prav vsem bi bilo treba umakniti, samo kaj, ko nimate jajc ali ste pa tako pokvarjeni.
Po pregledu posnetka vidim povedano cisto diametralno. Nic ni zakljucil Slaka, ampak iz ust so vele samo lazi. Banda pokvarjena.

New Report

Close