Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepši adventno božični sejmi?

Najlepši adventno božični sejmi?

Kje v radiju cca. 2 uri vožnje iz Ljubljane so najlepši adventno božični sejmi?

Hvala za ideje

Celovec je dokaj blizu, Bad Kleinkirchheim zna biti nekaj posebnega zardi svoje lege in posledicno snezne odeje, Graz spet kot mesto…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

meni je všečna Opatija, verjetno ima velik delež pri tem tudi morje … me je presenetila, saj sem za zimske štantke nekako “obkrožila” Avstrijo.

Sem pomislil na Italijo, a premalo poznam, da bi kaj rekel. Ampak z Opatijo sem pa dozivel prijetno presenecenje. Si bom “zacahnal”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Čar morja v zimskem času je nepozaben.

Dobri 2 uri iz Ljubljane: https://www.jesolochristmasvillage.it


Meni je všeč Zagreb .

si nisem mislil, da kdo še obiskuje to sranje

Všeč mi je bil Zagreb. 29. ima stojnice Kempinski v Portorožu. Letos bo dogajanje v znamenju čokolade. Tudi tam je bil sejem z domačimi izdelki majhen, a zelo prijeten.
Trst mi je enako všeč. Nazadnje sem obiskala božične sejme kar v petih državah. Si pač dam duška, ko si ga lahko.

Dunaj.
Če imaš Ferrarija ali Porscheja…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Trikrat sem bil v Zagrebu.
Tolk grdega mesta še nisem videl.

Dunaj in Salzburg


Zmagata. Ljubljana jima konkurira odlično.
Trst, Nova gorica, Stara Gorica, Portorož, Graz, Beljak so mi bili dolgočasni.

Ti si se pa moral kar trikrat prepričati o njegovi grdoti. :)))

Ti si se pa moral kar trikrat prepričati o njegovi grdoti. :)))
[/quote]

Vse je bilo prisilno.
Dvakrat v OŠ.
Enkrat poslovno.

Sicer je kake štiri ure proč od Ljubljane, ampak name je naredila enega najlepših vtisov predbozična Praga (2017, pred dvema letoma).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Praga je 8 ur iz Ljubljane in ne 4.

Praga je 8 ur iz Ljubljane in ne 4.
[/quote]

Ja, če gre človek z biciklom, potem ze. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, če gre človek z biciklom, potem ze. :-)))
[/quote]

Ne me jemat preveč resno. 🙂 Ampak 8 ur pa res ni. 4 morda 5, če je kak zastoj kje. Sicer res ze nekaj časa nisem šel, ampak menda niso vsega razrili naenkrat.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne me jemat preveč resno. 🙂 Ampak 8 ur pa res ni. 4 morda 5, če je kak zastoj kje. Sicer res ze nekaj časa nisem šel, ampak menda niso vsega razrili naenkrat.
[/quote]

Iz ljubljane je med 600 in 700 km, odvisno od ceste. zdaj si pa zračunaj.

Iz ljubljane je med 600 in 700 km, odvisno od ceste. zdaj si pa zračunaj.
[/quote]

5 ur je do češke meje … po predpisih .. potem pa kup gradbišč na cesti do prage. gmaps trenutno kaže 7,5 ure … če verjameš 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ne me jemat preveč resno. 🙂 Ampak 8 ur pa res ni. 4 morda 5, če je kak zastoj kje. Sicer res ze nekaj časa nisem šel, ampak menda niso vsega razrili naenkrat.
[/quote]
mešaš prago in bratislavo.


mešaš prago in bratislavo.
[/quote]

Ljubljana – Praga, 650 km, to pomeni realno 6,5-7 ur. Brez zastojev.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Meni lepse kot Celovec.

Je pa Praga kar se tiče božičnega vzdušja No.1, ni brez razloga ena glavnih inspiracij za Disneyland

[img]https://st2.depositphotos.com/4052229/9188/i/950/depositphotos_91888018-stock-photo-christmas-market-in-prague-unesco.jpg[/img]

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close